0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (816 puan) tarafından
Anason çayı yapan kulanan varmı faydasni gören':? bayadir almşim yapmıyorum kalmış bide emziren anne çayı aldım karışık bitkiler yazıyor bunalr ikisini bı arda nasıl kullanırım süt artırıyor mu..?bu arlalr fark ediyom emzirince göğüslerim hemen çekiliyor normalde eskisi gibi değil ama  emzirnce diğeri dolar sızlardi bu aralar oda pek olmuyor sütüm azalmış ola bilirmi sadce gece doluyor oda 3 4 satt geçtiği için doluyor sertleşiyor 

4 Cevaplar

0 oy
(5,188 puan) tarafından

image

rezene kimyon anason ucunu bir demliyordum ben:) artiiryodu heralde yada psikljik olarak belki
(816 puan) tarafından
Rezene paket halindemi açık olarakmi karistyordunuz bendeki karışık bitki yazıyor bide paket halinde  kimyon ne kadar katıyordunuz  kaç öğün kulaniyordunuz??yani piskolijikde ola biliyor ama yinde fark edilmiştir muhtemelen
(5,188 puan) tarafından
ben aktardan aldim rzene kimyonu anasoni goz karari karistirdim ucunu birden. ucude princ gbi ya hemen hemen ayni botutlarda. kavanoza koyup karistirdim ucunu. artik bi vorba kasigi falan katiyordum hangisinden nekadar denk geliyorsa demledigim kadarina. ozellikle ogun sayisi olarak degil bikac kez iciyordum gunde bazen bi kez aklima geldikce yada gazim
oldukca icine corek otu da atiyordum bi cay kasigi ucuyla.
(816 puan) tarafından
Bunalri sizmi yaptınız demlenen portakal suyu gibi karışımı o cnm diğeri vişne suymu diğeri nie ayrı yapılmış salma olan
(816 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm  deniyceğim bugün peki kimyon o karışımda farklı tat olmuyormu baharat ya
(5,188 puan) tarafından
yok sallama cayli olan dukan birasi yesilcay demleniyor soda ve limon karistiriyorum. odem icin kendim icin o. kirmizi olan humana steell tea sut arttirici humananin cayi e bebekten almistim. diger frenc presteki olan da rezene kimyon anason cayi ama  o gun annem demlemis toz kimyon koymuş:) kavanozdakileri gormemiş de:) o yizden rengi degisik. ben sonradan ekledim rezene kimyon anason tanelileri
-Reklam-
0 oy
(3 puan) tarafından

Canım benim Bebek Bakımı bölümünden arama motoruna süt artırıcı yaz. ordan göğüsler süt fışkırıyor yazısı var.775 tane yorumu var dikkatini çeker zaten.o çok güzel süt yapıyor kesinlikle denemelisin. Alta ekran görüntüsünü atıyorum,içeriğini oradan incelersin. Miniklerimiz sütsüz kalmasın inşallah:)

image

image

(816 puan) tarafından
Çok sağolun cnm iyi hatırladınız ben bunu yapayım malzemeyi alyim bugün AA evet en bunu geçen görmüştüm şimdi elimde anasonla bitki çayı var onuda kulnimm dedim bunuda deniyceğim insallh bende fayda görürüm amin amin bebeisler aç kalmasın
0 oy
(9,473 puan) tarafından
en iyi süt artırıcı şey malt içeçeklerdir, yani bira. alkolsüz biralar var. sabah öğle akşam 1 çay bardağı kadar iç, yeterli. 
(816 puan) tarafından
Evet sağolun onuda duymuştum ama ben böyle çok farklı içecekler içemiyorum bilmedim içe bilrmiyim tadı nasıl olur
0 oy
(1,994 puan) tarafından
Anason çayı kullanmadim canım 

Papatya ve rezene süt yapiyor
(816 puan) tarafından
Bendeki de bitki karışımı anne çayı  die içinde papatya da var anasonun"da geçen eşim aktardan birşey almya gitmisti orda adam demişti eşimde almışti aktarci iyi demişti süt için gaz için öylece duryo başlamadım bı türlü
(1,994 puan) tarafından
Himm anladım canım bilmiyorum ben hiç içmedim
Sadece lokman hekimden ayrı süt artirici çay almistim küp şeker seklinde

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 56 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde saripapatyaa (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 106 göst.
0 oy
5 cevap 115 göst.
10 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 163 göst.
13 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianne_tugce (1,384 puan) tarafından soruldu

397,099 soru

11,877,114 cevap

35,992 kullanıcı

...