0 oy
459 göst.
Diğer kategorisinde (331 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar bugün benim ilk anneler günümdü. Sabah eşim okula gitti ben kalktım kendime biraz bakım yaptım. Eşim eve gelince hediye ya da en azından tatlı getirir diye düşündüm. Çünkü kaç gün önce anneler günü ne zaman demişti. Geleceği saatten bı yarım saat geçti iyice heyecanlandım. Neyse yatak odasında bebeği emziriyordum. Kapı açıldı bana hadi içeri gel dedi tabi dedim kesin sürprizi var. İçeri gittim iki döner getirmiş. Canım çekti aldım dedi. Otururken günün kutlu olsun dedi dilinin ucuyla. Sonra gitti uyumaya. Telefonu çaldı o sıra. Bı baş belası arkadaşı var. Aradı hadi gel çay içelim diye. Kalktı oraya gitti. Hala diyorum heralde sürpriz yapacak gelip. Sonra geleceğim dediği saatten 1 saat sonra geldi. Ben bı hava almaya çıkacaktım. Bana dedi ki gelirken tatlı alsana canım istedi. Neyse tatlı aldım. Önüne çekti yemeye başladı. Benim dilimim küçüktü seninkinin yarısını yiyorum dedi. Yedi. Sigara içti. Yatak odasına gitmişti bı gittim baktım uyuyor. Ve hala uyuyor. O kadar üzüldüm ki. Çok bişey beklememistim aslında. O tatlıyı kendi gelirken alabilirdi mesela. :( O kadar buruk ki içim. Eve sığamıyorum. Bu kadar zor mu mutlu etmek :(
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

13 Cevaplar

+2 oy
(13,748 puan) tarafından
Beklemeyin kuzum.

Beklemeyin.

Kmseden bişey,

Hele hele kocadan bişey beklemeyin gerçekten bak
tarafından
Sana + vereceğim anneler günü hediyesi olarak :)
(13,748 puan) tarafından
İstemeyin valla bak.
Onlarin kafası farklı çalışıyor.
Yani  o kafa onlarda yok,
Kadın gönlü nasıl alınır beceremiyolar.
Geçen sene 11 senelik evliligimde ilk kez çiçek almış gelmiş anneler gününde. Düşün 11 senede ilkti.
E bu sene mesaj atp kutlamış sadece ama hiç beklentim yok.
Çünkü normalde aliyo eve yiyoz iciyoz şimdi şunu beğendim al desem alır falan.
Yani onlara göre ihtiyaç degl böyle şeyler ve odunlar
(13,748 puan) tarafından
@esrarengi anne öpüyorum kuzum seni teşekkür ederim
tarafından
Bende seni öpüyorum canım benim ❤️❤️
(331 puan) tarafından
Haklısın canım
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Blmiyom asko ben hediyeye takmam mesela bugun geldi sarildi iyiki varsin dedi ama bisi almadi sknti etmedim cunku her zaman istedigimi alir eder sende bosver sonucta kotu bisi dememis kutlamis uzulme
(331 puan) tarafından
Benim eşim bana hiç sarılmaz mesela :( iki güzel söz hiç söylemez
(22,070 puan) tarafından
Takilma askim ya bazi erkekler sevgisini gosteremez icinden sever huzurun olsun sevgi saygi olsun bosver
0 oy
tarafından

Bak takma kafana , boşver .

Sende onun babalar gününü hatırlamazsin.

Erkek milletinden birşey beklemek , ne kadar doğru olabilir ki .

İlerde evladın sana nice güzel hediyeler alır boşver.

(331 puan) tarafından
Doğru diyorsun canim
0 oy
tarafından
Fazla beklenti insanı üzer canım anneler gününde eşinden bişey beklemek bana saçma geliyor 
(331 puan) tarafından
Kalbim çok soğuk canım ısınmak için bahane arıyorum
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Beklemeyin vala bak dün evlilik yıl dönümümuzdu hiç bisry yapmadı Bi öpücük Bi güzel laf bugünde anneler günü gene aynı bende alıştım bu yüzden hiç canını sıkma derim 
(13,748 puan) tarafından
Ne kadar da ben :D
(331 puan) tarafından
Doğru diyorsun canim
(1,453 puan) tarafından
Öyle merve ne etcen :))
0 oy
(752 puan) tarafından
Kimseden bişey beklemeyecez Gül'üm bekledikçe kursağımiza diziyorlar sagolsunlar . Benim de anneler günün bom boş geçti kutlamadi bile zaten küs gibiyiz arefe gününden beridir aramız düzelmedi  mevzumjzda o kadar küçük bir sebeb ki neymiş arabaya binince cami açmışım bacakları donmuş beyefendinin sanki dışarı Cat ayaz soğuk.   beni araba tutuyor mecbur açtım kavgamız bu ufacık şeyler bile kavga. Ya dönüşüyor  şimdi annemgilin yanimdayim onların yanında bile kavga ettik bişey bekledikçe üzülen bı oluyoruz nwfret ediyorum eşimden ben eşim demek bile istemiyorum valla
(331 puan) tarafından
Beni de her şeyden soğuttu kuzum. Tam kalbim tekrar ısınacak oluyor. Kalbim ısınsın diye bahane arıyorum. Ama hep hüsran hep hayal kırıklığı...
0 oy
(7,935 puan) tarafından
3yıllık evliyiz .Gündüz sarıldı öptü anneler günün kutlu olsun dedi.Beklediğim gibi oldu .Hatırlaması  bile yeter.Bebeğiň küçük olduğu için yeni anne olduğun için çok heveslenmişsin canım üzüldüm senin adına .Benim oğlum 33aylık.Oğlum küçükkende parktan gül koparmış , param yoktu parktan kopardım dedi.
(331 puan) tarafından
Bana hiç sarılmaz opmez
0 oy
tarafından
Boşver canm ya
(331 puan) tarafından
Öyle kuzum haklısın
0 oy
(120,138 puan) tarafından
az beklenti cok huzur
0 oy
(7,645 puan) tarafından
ayıp etmiş bız pikniğe gitik ailecek babamgilde vardı annemede anneler günü hediyesi oldu eve geldik para yoktu hedıye almasını beklemedim anneler günün kutlu olsun dedı uyudu geceye gıtcektı 2 saat mı ne uyudu 
0 oy
tarafından
Az beklenti çok huzur der susarım
0 oy
(318 puan) tarafından
Canım sıkma canını benimki anneler günun kutlu olsun bile demedi malesef herkes eş yada baba olamiyor
0 oy
(293 puan) tarafından

Üzücü bir durum olmuş ama yine de umursamamaya çalışın.

Aklıma takılan anneler gününü sormuş bir kaç gün önceden acaba kendi annesi için mi? 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 171 göst.
12 Haziran 2024 Diğer kategorisinde zeynos1234 (1,302 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 284 göst.
0 oy
6 cevap 194 göst.
16 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Masal2121 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 127 göst.
14 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulcan58_59 (302 puan) tarafından soruldu

385,472 soru

11,526,633 cevap

35,197 kullanıcı

...