0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (84 puan) tarafından
ne yaptıysam balık da balık yağı da ağzına sürmüyo. Zaten iştahı da yok genel olarak çok üzüyo bu durum beni aç geziyo resmen balık yağı iştah açar diyolar ama içmiyo bi türlü hangi markanınkinin tadı güzel? ve gerçekten iştah açar mı?

10 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Aldim ama bi ara hic içmedi kokusundan dolayi kustu surekli bnde artik ton baligi aliom pilavin icine atip yediriyom anlamiyo oylece yemis oluo azda olsa vitamin almis olur diye dusunyom
-Reklam-
0 oy
(2,491 puan) tarafından
Ocean fish oil aldım by ay alamadım yetişmedi para güzel tadı ama iştahsızligi aynı değişen bişi olmadı
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Kışın balık yio oğlum sevio ben şimdi argivit clasic aldım ona da iyi diolar vitamin iştah için.  Easyfishiol iyi diolar ama kullanmadım ben hiç oğlum 3.5 yaşında argivit doktora sordum kullanabilirsin dedi günde 1 ölçek 
(1,453 puan) tarafından
Ekleme yapayım argivit focus arkadaşım kullanmış etkisini çok gördüm dedi eşim clasic olanı almış sorun yok
(84 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(35 puan) tarafından
Bizde aynı problemi yaşadık ne balık yiyodu ne de balık yağı. Eczacı önerisiyle easyfishoil almaya başladık  hiç itiraz etmeden severek yiyo deneyebilirsin
(84 puan) tarafından
İçeriği nasıl peki?
(35 puan) tarafından
gayet iyi ifos5 onayı var zaten omega3 oranı yüksek içinde bi de multivitamin eklemişler
(84 puan) tarafından
Balık tadı gelmiyo diyosanız denemekte fayda var o zaman iştahını da açar inşallah
(35 puan) tarafından
Gelmiyo merak etme canım kendim denedim eşime de denettim  hiç bi sıkıntı yok. Düzenli içirirsen iştahına da iyi gelir
(84 puan) tarafından
teşekkür ederim sipariş edicem bakalım
0 oy
(89 puan) tarafından
Easyfishoile bakmanı tavsiye ederim hiç balık tadı iştahı da açıyo easyfishoil multi kullanıyoruz
0 oy
(6,254 puan) tarafından
Benimkide balık yemez möllors kullaniyoruz biz severek iciyo oğlum
(84 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(4,222 puan) tarafından
Ocean Multı vitamin balık yagını kullanıyorum tadı portakallı şurup gıbı anlamıyor bile ıcıyor kızım
(84 puan) tarafından
Sağolun teşekkrler
0 oy
(119,477 puan) tarafından
biz kullanmiyoruz     
0 oy
(7,690 puan) tarafından
Fishoil alıyorum 2 aydir cok seviyo 
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Balığın kendisini veriyorum kıs boyu yediler 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 125 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 186 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Gamzefb (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 97 göst.
5 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde trigoxx (56 puan) tarafından soruldu

381,110 soru

11,409,445 cevap

34,946 kullanıcı

...