0 oy
288 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızlar evimi ayiricam kaynanam her gün hastayım diyip duruyo. Gözünde kan toplanmış kaynıma sesli mesaj gönderiyor kör olursam sebebi sizsiniz diye çileden çıkıcam teselli verin biraz:(

6 Cevaplar

+2 oy
(119,526 puan) tarafından
kör olasica       
(1,618 puan) tarafından
Benim ahım çıkıyor vallahi
(1,685 puan) tarafından
Kız kadının gözü rahatsızmis hahaha güldüm bu yoruma :)
(1,618 puan) tarafından
Hahahahahaha
-Reklam-
0 oy
tarafından

Senin eşin bu duruma ne diyor.

Eşin kararliysa iş tamamdir .

(1,618 puan) tarafından
Eşim kararlı hatta şu saatte kalkmış koltuklarimizi yapıyor. Kendisi mobilyacı
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Ooo hemde ne sorun
(1,618 puan) tarafından
Bizde Erzurumluyuz. Eşim ve ben burda doğup büyüdük ama kökenimiz Erzurum'dan geliyor. Hemde ne rezillik gülmek yok konuşmak yok çocukla ilgilenmek yok eşinle iki sohbet yok. Nereye kadar durabiliriz ki hem bu adetleri koyuyorlar hemde evle birlikte oturtuyorlar.  Hangi insan dayanabilir bu kadar kısıtlanmaya. Allah'tan esim benden taraf yoksa daha çok başım agrirdi
(5,272 puan) tarafından
Çok cahiller ya o kadr sacma sapan adetleri varki bi cogunu yapmiyorum esin senden tarafsa kac kurtul istedigi kadr hasta numarasi yapsin
(1,618 puan) tarafından
Allah'ım sen sabir ver bizlere. Evime gittikten sonra da durmadan gelirler. Bide o dert var. Neyse ayni evde olmaktan daha iyidir
(5,272 puan) tarafından
Sen mesafe koy gelmezler ben simdi hepsiyle meaafeliyim valla cekemem onlari
(1,618 puan) tarafından
Aynen canım evim ayri olduktan sonra onlarda çekinir gelmeye. Ayrılırken birbirimize kötü olmak istemiyorum ama kaynanam illa bi sorun çıkaracak. Kendisi bilir valla eninde sonunda gidecez eşim akşam babasıyla konuşacak
0 oy
(784 puan) tarafından
Nedir bunlardan çektiğimiz

Yarabbi ya sabır 
(1,618 puan) tarafından
Eşim hasta diye ilk başta çıkmak istemedi. Şimdi de sürekli ben hastayım diyip duruyor. Hastalığını kullanıyor
(784 puan) tarafından
Ay sonra cidden kör oluyormuş Allah çarpar vallahi
(1,618 puan) tarafından
Kötüye bişey olmaz
0 oy
tarafından
Neler demedi ki abooo sen oğlumu benden kaçırıyorsun sen oğlumla sırf benden ayrılsın diye evlendin neler neler 
tarafından
Bizimki de öyle hahahahahaha eşim bekarken eve girmezdi arkadaşında kalırdı evlendi değeri arttı hahahah
(1,618 puan) tarafından
Valla ne yapacağımı şaşırdım. Eşimde bı heyecanlı ki . Ama ben stres yapıyorum yolumuza taş koyacak diye
tarafından
Kaynananı hiç dinleme bak  biz 9 ay birlik kaldık sadece eşim evi ayırınca evli olduğumu anladım dedi düşün yani
(1,618 puan) tarafından
Kaynım da geçen yıl evini ayırdı ayrılırken erkek haliyle çok ağladı. Şimdi de insanın kendi evi gibisi yok diyor. Ayrı olmak daha güzel daha rahat diyormuş. Bize de çıkmayın annem hasta diyor sanki ona kalmış
tarafından
Kimseyi dinleme kız Boşver evini ayir
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Hastalık bitmez. Senin de vardır hastalığın, hangimiz turp gibiyiz Allah a sen. Boşver
(1,618 puan) tarafından
Eşime dedim bende hasta olursam sebebi hepinizsiniz
(3,491 puan) tarafından
O doğru zaten, adamı hasta ederler. Kafanı takma ciddiye alma, işler olacağına varır, kendini hırpalayan taraf sen olma.
(1,618 puan) tarafından
Çok sağol canım buraya yazdığım zaman o kadar iyi destekler alıyorum ki. İçim ferahliyor
(3,491 puan) tarafından
Bazen tanımayan insan daha iyi anlıyor hisleri. Rica ederim, kolaylıklar diliyorum.
(1,618 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 221 göst.
22 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 255 göst.
0 oy
13 cevap 313 göst.
29 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy