0 oy
60 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (385 puan) tarafından
Kızlar babamın halasının kızı senelerin eczacısı oğlum da bı hafta oldu antıbytkten kurtuldu derken 2gun önce Rüzgar yedı öksürmeye başladı evdede kalmadı soguk algınlıgı fln doktorumuz da evde önce sogık algınlığı başla eğer düzelmezse başka tedavı yanı antıbytk uygularız dıyor ..çoğu zaman sogık algınlığı ıle toparlar evde bıttı bende o ablaya esımı gonderdım aferın ıle erdostın vermıs kuru toz oksurdugu ıcın vermıs antıbytk degıl dımı öksürük şurubu tabı bunu kafasına göre vermedi TC sıyle oğlumun ılac recetlerıne bakıp verdı . Doktorumuza da ulaşamadım malum haftasonu da kullanan oldu mu bağışıklığı düsuk çoğunluk hasta ılacları karstryrm artık alerjık cocuk herseyi yıyemıyor 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Mukolitik canım. Balgam sökücü yani
tarafından
Canım mukolitikler aksine öksürüğü daha çok tetikler genelde. İlacın amacı balgam attırmak olduğu için, balgamın kıvamını azaltıp öksürüğü arttırarak atar balgamı dışarı. Eğer öksürüğü balgamlı değilse kullanma onu istersen. Allerji ilacı allerset mi içiyor. Ya da deloday?
(385 puan) tarafından
Zaditen ve deloday canm
tarafından
Çok güzel allerji ilaçları. Siz erdostine de başlayın bence. Çünkü atopik çocuksa illa ki geniz akıntısı vardır o yavrunun. En azından onu atsın ciğerinden. Başta biraz arttırır belki öksürüğü ama Total olarak baktığınızda iyi gelir.
(385 puan) tarafından
Atopık canım 2aylıktan berı alerjı ıle savaşıyoruz malesef hep hastayız hep. Burun dolu 3ay bı olmadı hasta su gel gıt havalardan bastırdı gene 32aylık dahada çok anlamıyor anlamadığı ıcın de hastalığından çok cekıyoruz bu ay hastaneye gideceğiz kontrole .
tarafından
Çok geçmiş olsun. Büyüdükçe hafifliyor genelde. Dediğiniz gibi kendi de farkına varıyor. İnşaallah Allah'ım şifasını verir yavrunun
-Reklam-
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Erdostin antibiyotik değil balgam sökücü şurup ve çok işe yarıyor 
(385 puan) tarafından
Ozmn hemen yapıp vereyım baya öksürmeye başladı bauadır öksürmüyordu o yüzden balgam ıcın çok kullanmadık toz görünce acaba dedım aslında kullanmışız bu ılacı unuttum
(25,223 puan) tarafından
Bende oğluma kullandım daha yeni bitirdik 2 kere vermeye hemen bütün balgamı burnundan attı canım
(385 puan) tarafından
Burnu da dolu öyle balgam desen çok olmasada var baya oksurtuyor vereyım en ıyısı
(25,223 puan) tarafından
Balgamı atınca öksürük bitiyo burnundan gelir hepsi akar canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 81 göst.
0 oy
3 cevap 105 göst.
14 Haziran 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Neyla (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,024 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 213 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ecemimmm (133 puan) tarafından soruldu

396,413 soru

11,857,889 cevap

35,955 kullanıcı

...