0 oy
992 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Durunun kumbarası var, suan onda 1.500 tl para var, bayram harclıkları vs, ustune bende koysam yeter ama buna bu para vermeye ıcım elvermedı, 3 gundur soyluyor dondurma arabası dıye, oyun grubuna gıttıgımız yerde gördu, bende 700-800dur sandım ama yok en ucuzu bu :( cok da istiyor napayım bılemedım

40 Cevaplar

+3 oy
(2,264 puan) tarafından
Bacım çocukların her istediklerini almaya çalışsak bitmezki istekleri yani gücün yetiyosa al ama bana göre gereksiz 
tarafından
Gucum yeter kuzum da eşim bozukur bu duruma :D
(2,264 puan) tarafından
Orta yolu bulcan o zaman benim herif fiyatı duysa kalpten gider oygsgdxg almaz kesinlikle
-Reklam-
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Ben olsam veririm 

Önce oğlum oynar 

1 seneyi geçmeden kardeşi büyür sıra ona gelicek 

Kısacası ben alırdım 
tarafından
Bır tane dondurma makınesı var ama ufak masatıpı olandan :( esıme desem sımdı dıcek her turlusunu mu alıcaz bunun
(444 puan) tarafından
Tabi sağlam kalırsa çocuklar kırmadan yıpratma dan bırakmaz çabucak bir oyuncağı
tarafından
Bırde bunların hamurlaır özel daha cıvık oluyor, dıger hamırlarla olmuyolar :( bızdekı dondurma makınesının hamurları ıkı taneydı onlar kurudu tabı 1 aya dıger hamurlarla bastırıyorsun ınmıyor
0 oy
(7,292 puan) tarafından

Abowwwww buneeeee fiyata bak :O ikinci el filan yokmu kız dolapta filan 

tarafından
Yazdım da bulamadım ızmıre gıdınce letgodan bakıcam belkı vardır :(
(7,292 puan) tarafından
İnşallah vardır ya çunkü çok pahalı
0 oy
(3,679 puan) tarafından
Çocuğu 3 ay mahalleye salıp bununla gerçek dondurma sattırsan bile o parayı çıkaramazsın. Bence gereksiz ya. 
(3,679 puan) tarafından
Yorum aslında Spontane gelişti :)
(7,193 puan) tarafından
Bizim burda 10 lira  topu :)
(3,679 puan) tarafından
Çocuğu Antalya, izmir falan gönderirsek 2 aya çıkar ozaman parası :) sosyal hizmetler bizi okumuyordur umarım
tarafından
Kırklarelınde 20 tl :D onunde kuyruk var 2 km kadar :D valla ben 3 gunde cıkarırım 2.5u dıyorum sıze
(3,679 puan) tarafından
Burada da 20 tl. Benim hiç doymayan kızıma alırken 4 tane istiyorum dedii, yiyemezsin dedimm yerim dedi. 80 tl verdim 4 top aldım. 1.topta bıraktı, LCW nın arka sokağına girip tehditle zorla yedirmiştim hepsini. 80 tl yani bu
0 oy
(15,200 puan) tarafından
Oyalayacak bı oyuncak mi iki oynayıp sıkılmasın 
tarafından
Sıkılmaz benımkı ama eşim bık bık yapar dıye dusunuyorum :D
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Ben alırdım canım :) oğlum daha yeni 1 yaşına bastı ayy büyüsünde benden böyle bir şeyler istesin diye bekliyorum :)❤️
tarafından
Bende almam ıstıyorum ama boyle araba degıl masaustu sekılde var evde playdohunun dondurma yapma aparatı dıye acaba dıyorum o yetmez mı
(2,103 puan) tarafından
Yeter canım bence o set yani ha araba ha masa üstü kızına ama durumu anlat bak annecim buna şuanda paramız yetmez bundan alalım diye hem de öğrensinler yarın bir gün daha da fazlasını isteyecekler kardeşimden biliyorum asla yoktan anlamaz annemde her istediğini iki etmeden alır ben o konuda çok şanslı olduğunu düşünüyorum anneannem büyüttü beni 5 krşlıuk sakızı bile sorardım anneannecim paramız var mı alabilir miyim diye ki durumları iyi olduğu halde
0 oy
(916 puan) tarafından
Zaten çocuğun parası varmış ben olsam alırdım 3 günlük dünya karşılığında yaşayacağı mutluluğu düşünün bir de ömre bedel. Tamam pahalı ama bu paraya bir haftalık mutfak alış verişi zor yapılıyor artık öyle düşünün
tarafından
Valla para cok degersız zaten ama baska seyler alabılırım dıyorum egıtıcı kıtap alabılırım, kıtaplıgı kucuk gelıyor 2. Kıtaplık yaptırabılırım vs va
0 oy
(970 puan) tarafından
Canım bunlara bu kadar para verme eline al mukkavayi araba gibi kes onu bakarak yapılır kızın ile boyarsiniz araba tekerlerini de al kısma yapıştır zaten o ilerler içindeki dondurma şeylerini de zaten satılıyor gördüm onu al koyun arabaya önüne de oyuncaklarini koy onlarda dondurma almaya gelmiş olsun ben öyle yapicam az kızım büyüsün evde kendimiz yapicaz her oyuncağını 
tarafından
Valla o dedıfını denedım barbıe evı yapayım dıye 3 gun ugrastım 2 saatte yırttı attı, baya da kalın mukavvaydı
(970 puan) tarafından
Strafor yada tahta vs de olabilir
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Zenginsen al bacım ama normalse durumlar değmez bu fiyata 
tarafından
Zengın degılım ay :D orta gelırlıyız ıste sıkur dıyelım
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Ben vermezdim ama kocam alırdıSonuçta alınırdı yani gözü kalmasın der benim kocaa  çok küçük değilse al gitsin sıkılınca dolaba falan koyup satarsın gerii
tarafından
Benım de koca almaz ıste ben alırım :D bıraz bırıkımcıdır :D yanı alsam bısey demez ama yuzu asılır bozulur
0 oy
(3,874 puan) tarafından
Ya bence cok sever durumum olsa alırım benm kızım de 2. 5 yasınd. Lavabo setının önüne Gecıyor dondurmacı gibi donddurma satıyor bana orda dondurma hazırlıyor falan :) 
tarafından
Iste masaustu olanından var bunun :) sımdı ven bunu alsam esım baslar sımarık oldu bu cocuk doyumsuz ettın cocugu :D
0 oy
(891 puan) tarafından
Dolap uygulamasından falan alsan temiz düzgün neticede ne kadar oynayacak ki 
tarafından
Yaa bulsam alırım, letgodan da bakıcam ama yok hıc
0 oy
(9,583 puan) tarafından
Yok ben vermem valla tabi herkesin ekonomik gücüne bakar benim durumum olsa tabiki alırdım ama Şuan küçüğüne mama yetiremiyoruz 
tarafından
Ay gozdem bende şak dıye veremem de kızımın kendı parası vardı
(9,583 puan) tarafından
Aynen 1500 tl si varmış üstüne katıp alabilirsiniz çok heves ettiyse
0 oy
(1,537 puan) tarafından
Aman aman istiyorsa hep dilindeyse al bi bak bakalım 1 hafta devamlı istiyormu eve gelince bikmasin sonra benimki deli divane olup aldırdığı şeyle max 1 saat oynar dahada onun suratına bakmaz uygun biseyde değil al gönlü olsun desem 
tarafından
3 gundur soyluyor cocugu oyun grubuna gorueduk eglensın dıye olana bak Allahaskına, kıymuslar koseye oynatmadılar da coxukları
0 oy
(6,827 puan) tarafından
bilemedim ki bana cok geldi 
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Bence gereksiz. Kızım barbie ev istiyodu bu fiyatlara güzel olanları. Ben de 400 kusur filandi o zaman barbie eve benzeyen başka bisey aldim gönlü oldu çok mutlu oldu. Öyle yapabilirsin bence. 
tarafından
Barbıe evı aldı dedesı ama orjınal barbıe degıl sen 400 dıyosun durunub ıstedıgı barbıe evı 3.500du, babamlar sagolsun baska markanın almıslar onunde oynuyor baya, emınım hunu alsam bunla da oynar ama ne kadar ıste
(1,368 puan) tarafından
Kizimin istediği de iste çok pahaliydi ben 400 e buldum benzeyen çakma  :)  yani canim sen bilirsin oynar diyosan. Benim kızım 1 ay oynar sonra hevesi geçer
0 oy
(78 puan) tarafından
Bu bu kadar mıymış ya geçen sene kayınvalidem almıştı ben hamileyken hoşuma gitti demişti hala kutuda duruyor kızım daha 8.5 aylık çıkarmadım 
tarafından
Alalım senden hemen sbsbbdd
(78 puan) tarafından
Vereyim canın sağolsun sjsjsjj
0 oy
(796 puan) tarafından
Bence cok gereksız su devırde okadar paraya yazık gunah 
tarafından
Bende kıyamadım zaten vermeye
(796 puan) tarafından
Gercekten yazık yemesıne ıcmesıne ne olursa olsun verırım yesın ıcsın ama sahsen boyle oyuncak zırt vırt gereksız gercekten bı zaöan sonra heveslerı gecıyo
0 oy
(7,731 puan) tarafından
Vermezdim şahsen 
tarafından
2. El bakıcam bende
0 oy
(278 puan) tarafından
Ben olsam bu kadar para vermem çocukların her istediğini alırsak yandik Dolaptan yada letgodan bakabilirsiniz belki ordan bulanırsiniz
tarafından
Her ıstedıgını asla almıyorum ama 3 gundur o kadar cok soyledıkı ıcıme oturdu ben baktım bulamadım
(278 puan) tarafından
O zaman imkanınız varsa alırsınız

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 208 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ecemimmm (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 185 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Otobus carpti (2,318 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 603 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu