0 oy
589 göst.
Aile kategorisinde (162 puan) tarafından
Büyük eltim 2. Evliliğini yaparken kaynanam 2 tane bilezik sözü vermiş ama yapmamışlar eltim geçen konusunu açtı kayinpedere hakkımı helal etmiyorum kaynanamla söz verdiler yapmadılar o zaman benim eşimde bekardi diğer kaynimda bekardi onlar yapabilirdi dedi benim bildiğim kocalar yapar dedim bize eşimiz yaptı diğer eltime de bana herkes kendine yaptı benim düğünde de eltimin düğünde de bileziklerimi yapın diye kocalarimiza laf attı kavga çıkarttı ikimizin düğünde de illa yapilcak diye ama tabi kimse yapmadı biz kendi borcumuzu mu ödeyelim ona bilezik mi yapalım sizce verilen söz diğer kardeşlere mi düşer kaynanaya mi yoksa kocaya mi he bu arada abisinin iki evliliğinde düğünde yapılan borçları eşya vs borclarini diğer kaynimla eşim ödemis her seferinde laf söyleyip duruyor büyük eltim 

21 Cevaplar

0 oy
tarafından

biz tarafda böyle adet var. Gelin evine gidince oturmuyor.Mehir bekliyor:)O zaman biri gelir mehir takar.sonra gelin oturur:DBen unutub oturmuştum:DEşimin halası geldi kız salakmısın oturma kalk de mehir istiyorum dedi.kalkdım bende. Peder kaynanamın düğün yüzüğünü getirdi taktı. Çok anlamlı benim için<3

(162 puan) tarafından
İlk kez duyuyorum
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 126 göst.
4 Şubat 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde 28.08.PAPATYAMM (2,705 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde amine.mm (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 265 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Vidividi (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 266 göst.
17 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kaan.m (99 puan) tarafından soruldu

386,471 soru

11,554,194 cevap

35,235 kullanıcı