0 oy
255 göst.
Diğer kategorisinde (1,537 puan) tarafından
aşkı memnuyu izliyorum daha yeni başladım önceden hiç izlememiştim dünde bununla ilgili post açmıştım dayanamadım 24. Bölümden finale geçtim sonunu merak ettim geri zekalı kundurayı çorapsız giydiya korkudan Behlül sinirlerim bozuldu ödlek herif ya sonu yalnız beni bitirdi dikkat edenler bilir Bihter aynanın karşısına geçip kalbi nerede kontrol ediyor kafası o kadar gitmiş  bu detay kimlerin dikkatini çekti ...Neyse ben izlemeye devam ediyorum 24 ten böyle psikolojiye dayalı film önerileri verirseniz mutlu olurum bunu bitirdikten sonra hemen başlarım 

5 Cevaplar

0 oy
(2,501 puan) tarafından
Şuan muhteşem yüzyıl izliyorum 57 . Bolumdeyim bakalım ,☺️
(1,537 puan) tarafından
Bak bunuda ekleyeyim listeme kaç bölüm oynamış
tarafından
Ben muhteşem yüzyıl 63 deyim hatta TV'den YouTube açtım bir yandan izliyorum:)
(2,501 puan) tarafından
Bilmiyorum vala kaç bölüm oynamış bende YouTube den izliyorum ☺️
-Reklam-
0 oy
(2,616 puan) tarafından

Fatma gülün suçunu izle :D düzeni bozma 

(1,537 puan) tarafından
Evet Onuda ekleyelim
0 oy
tarafından

Öyle Bo.k yiyen kundurayı çorapsız giyer tabii donla koşmalıydı bence :D

(2,616 puan) tarafından
Hatta donsuz olacakti  :)
tarafından
He bak donsuz daha iyi olurdu :)
Tek dangalakk Behlül mü en az Bihter de onun kadar dangalakk
(2,616 puan) tarafından
Valla o dizi tamamen dangalak sadece sorun behlulde aranmamali evli bi kadın neden bekar bi erkeğe kapılır ki
tarafından
Aynen tek akıllı Firdevs hanımıdı onuda tınlayan olmadı :)
(1,537 puan) tarafından
O dizide herkesin bi açığı var zaten suçlu falan aranmıyor dediğim gibi psikolojiye dayalı ve hepsi imkansızı seviyor bi Cemile haddini biliyor komple bakıldığındada hepsi suçlu
0 oy
tarafından
Kontrol etmesinin nedeni kafasının gittiğinden değil bence,emin olmak istiyor tam yerini buluyor ki garanti olsun :) 
0 oy
tarafından
Bende kuzey güney başladım. Orda da cemrenin tribinden ölücem atlata atlata izliom :D

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 392 göst.
23 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 284 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Metropol yorgunu (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 62 göst.
0 oy
9 cevap 225 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu

379,836 soru

11,370,192 cevap

34,853 kullanıcı

...