0 oy
400 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ne yapacağımı bilmiyorum inanın yan dönüyordu onada donemiyor o basamadigi ayağının üzerine okadar film çekildi filmde bişey yok çatlak kırık zaten öyle yüksek bir yerden düşmedi parkede kaydı düştü ayağı bükülür gibi oldu  basamiyor üstüne ne yapicam ben bu çocuk niye basamiyor ayağının üstüne elimden bişey gelmiyor :((((iki kere hastaneye de götürdüm :(((( bugün tekrar goturcem :((

19 Cevaplar

0 oy
(73 puan) tarafından
Belki korkuyordur tekrar düşmekten
tarafından
Yok kendi iniyor sonra basamiyor ağlıyor canım
-Reklam-
0 oy
(3,231 puan) tarafından
Belki korkmuştur canım düşünce. Canı acıdıysa o yüzden basamıyordur veya düşünce büyük bi tepki verdiyseniz aklında kalmış olabilir. Sen tekrar konuşarak bastırmaya çalış. Eğer ki doktorlar bi sıkıntı yok derse travma olmuş olabilir belki
tarafından
Yok canım kendi iniyor canı acıyor basamiyor ağlıyor :(
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Korkmustur canm birdaha duscem sanıyodur Rabbim yar yardmcn olsn 
tarafından
Amin canim
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Belki korktu, belki de röntgen çekilen yer değilde daha başka bir yerde sorunu vardır iyice her yerine dokun nerede tepki verdiğine bir bak
tarafından
Hafif iç tarafta ayağının topuğa yakın bölümün de kızarıklık var
0 oy
tarafından
Bileği çıkmış da olabilir tabiki ilk tercih doktor ama catlak ve kırık disinda çıkık  olmasına bakmıyor doktorlar küçükken benimde koltuktan düşünce kolum çıkmıştı hastanelerde hiçbişey görünmezken kolumu oynatamiyirdum bu ihtimali de unutma çok geçmiş olsun
tarafından
Evethaklisin ama çıkık olsa oynayamaz oynatıyor basamiyor canim
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Kaç yaşında kızın
tarafından
19 aylik
(1,556 puan) tarafından
Psikolojik olarak olabilir canım korkuyor die düşünüyorum
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Aynısını 3 yaşındaki kızım yaptı resmen toplayarak yürüdü üstüne basmadı sonra oyun arasında peşimizden koşarken unuttu ama o 4 gün nasıl geçti bana sor banyoya sok ayağını sabunla bol bol 
tarafından
Bugün 4. Gün yine basamiyor canim :(
(1,663 puan) tarafından
Bizimkinin korkudan yaptığını 4. Gün anladık ama o hali 1 hafta sürdü hatta dedesi bile panikledi götürün hastaneye bir şey oldu diye
tarafından
İnsAllah öyledir kozariklik var ayağının iç tarafında hafif
(1,663 puan) tarafından
Damar damar üstüne atlamış derler bizde banyoda baya bir sabunla massj yap resmen elinin altında bir şişlik geliyor gırç gırç ediyo resmen baya bir sabunla ama ağrır biraz oyunla yapın
0 oy
tarafından
Yakın zamanda ateşli bir hastalık grip nezle geçirdi mi canim 
0 oy
(265 puan) tarafından
Belki ordaki dokular düşmenin etkisiyle  zedelenmiştir  bir yerimizi vurunca veya burkunca bizlerde ilk zamanlar normal kullanamıyoruz mesela,

panik yapmayın dr görmüş zaten acısı geçtikçe kendini hazır hissettikce yürür sabırlı olun..
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Ne kadarlık Allah şifa versin geçicidir ama panik yapmayın 
0 oy
(616 puan) tarafından
İncinmiş olabilir
0 oy
tarafından
Ayağı çıkık olabilir cikiktan doktor anlamaz yakında cikikci varsa götür benim kızım 1 aylıktı bacağına dokununca agliyodu ben bişey var diyodum evdekiler yok diyodu doktor doktor gezdim hiçbiri bişey demiyo en son cikikciya götürdüm adam dediki bacağı ezilmiş berelenmis naptınız çocuğa biz bişey yapmadk doğduğundan beri böyle dedim adam dediki bu ayak berelenmis yara almış farkettikki doğumda ezilmiş karnıma çıkarmak için bastırdıklarinda bacağını ezmisler çocuğun artık o adam bildi yani bence nazar olmuş da olabilir ayağında çıkık gibi bişey d olmuş olabilir bide okut sen o çocuğu
0 oy
tarafından
Komşumun çocuğu da basmadı ayağına sona götürdüler özele meğerse kırıkmış canim
0 oy
(323 puan) tarafından
Belki ayağı bükğlünce canı yanmıştır basmaya korkuyor olabilir mi 
0 oy
tarafından
Kemiğinde bir şey yoksa, yumuşak dokuda vardır. Kapı önündeki mermere sert basmistim bir kere, 2 ay topuğum ağrıdı.
0 oy
tarafından
Yavrum sal bi çocuğu :) sen bile ayağını bir yere vurunca hiçbir şey olmasa bile acısını bir hafta hissediyorsun. Belki ayağını koruyarak, topallayarak yürüyorsun. Acıyorsa ayağı korkuyordur. Daha fazla radyasyon almasın. Yokmuş birşeyi işte. Canının acısı geçtiğinde yürür tekrat
tarafından
Keşke öyle dediğin gibi olsa cnm alçıya aldılar bugün korksa diğer ayağını basmazdi onunla bize vuruyor diğer ayağının kimildatamiyor
tarafından
Alçıya aldılar bugun
tarafından
Çatlak ya da kırık mı varmış?
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Canım çok normal korkuyor dur az canı aciyorsa bile basmak istemez 
0 oy
(4,933 puan) tarafından
Cnm korkuyor blki ondan ziyade blki incinmiş o filmden falan belli olmyr ki bazen acır  kaldırmayız elimizi o daha kuck inşallah bişey yoktr
0 oy
(32 puan) tarafından
Öncelikle çok geçmiş olsun benim komşumun 3 yaşındaki çocuğuda koşarken düştü onunda 2 kere film çekildi bişey çıkmadı 1 hafta basmadı ayağının üzerine çok korkmuştuk ama sonra düzeldi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 61 göst.
1 Haziran 2023 Aile kategorisinde Ayet (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 130 göst.
14 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kbramm27 (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 299 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 198 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,986 soru

11,344,194 cevap

34,809 kullanıcı

...