0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (84 puan) tarafından
Kizlar 1 aylik bebegimde balgam var nasil sokebilirim bilgisi olan yazabilirmi

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yeni doğan bebeklerde çok fazla görülüyor canım serum fizyolojikle açabilirsin Eczaneden alıp
tarafından
Burnu temizlersen balgamı da biter diye düşünüyorum
(84 puan) tarafından
Dun basladi zatrn iki sefer sicak buharda tuttup burnunu temizledim ama var hayla serum fizyolojik de denerim olmazsa
-Reklam-
0 oy
(3,715 puan) tarafından
Sık sık burnunu temizle başka yapacak bişey yok canım
(84 puan) tarafından
Temizliyorum cnm da iste anne olunca hemen gecsin istiyoruz ya oyuzden eger etkili bi yontem varsa onu denim dedim
(3,715 puan) tarafından
Osman gönülal var canım internette biraz zor ama en etkili o yöntem onu izle de ona göre yap inan iki güne geçiyor ben de kıyamıyodum aman bişey olmaz deyip duruyodum doktor da şurup verdi 10 gün kullandım geçmedi başka doktora götürdüm ne gerek var şuruba bu bebek daha balgam atamaz ki balgam söktürücü içsin dedi aşırı canım sıkıldı üzüldüm çocuğuma boşa içirdiim. Araştırırken o doktorun videosu denk geldi öyle yapmaya başladım 3-4 aydır hiç öksürük balgam olmadı çok şükür
(84 puan) tarafından
Tamam cnm hemen bakiyorum tesekkur ederim
(3,715 puan) tarafından
Rica ederim canım öksürüğü geçene kadar günde 2-3 kez yap geçince bi kere bile olsa yeter aslında doktor her emzirmeden önce diyor ama ona da kıyamıyorum :D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 113 göst.
0 oy
4 cevap 68 göst.
26 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 96 göst.
0 oy
2 cevap 65 göst.

376,690 soru

11,273,931 cevap

34,658 kullanıcı

...