0 oy
105 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (101 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kadınlar günüm kutlanmadi hediyeyi biirak iki cümle bile kurmadıydi bedava çiçek dağıtıldı onu bile almadı neyse dedimdi anneler günü geldi yine aynı dün sinir oldum bebeğimi kucağıma alıp dışarı çıktım gelene kadar kalvalti hazır olsun dedim geldim az bsyler hazırlamış fazlada yemedi hayır aramizin kötü olması önemli günlerin kutlanmayacagi anlamına gelmiyor benim İlk anneler günüm bir çiçek bır güzel söz çokmu annesine gittik bana hediye almayan annesine gözümün önünde bir deste para çıkardı ikibin olsa gerek onlara alınan araba parasının kredisi içinmiş nasıl gülüyor nasıl sarılıp seviniyorlar banada dönmüş cebinde kalan iki onluklari veriyor dalga geçer gibi bende anneme yazma almisdim onada alım dedim suratı düştü ne gerek varki benim var kendin kullan dedi  memnuniyetsiz  eşimin teyzesi aradı diyor ne hediye aldin eşine diye o cvp vermeden anası üçün birjni dedi öyle sinir oldum ki dövesim geldi aldım çocuğu gidicez eşimde dışari çıktı ayakkabı giymek için anasına tut diye verdim kapıyı yüzüme kapadı çocukla içerde kaldı  öpücük sesleri geliyor çocuğun seside çıkmıyo normalde ağlar kapıyı bı açtı çağır kendi gelsin diyo vermiyor boş boş bakıyor diyor daha anne babasını tanimiyo anlamiyo gtmez tabi bırakıp gitseniz haberi bile olmaz diyor bebeğim daha 7aylkk psikoloji kesin bozulur bunda.  annemgillerlede de esim çocuk bende susmuyor durmuyor diye kucağına aldı çocuğu oda ensesini masanın ucuna vurdu nasıl ağlatti çocuğu ben böyle ağlayınca çıldırıyorum diyo orfan düğüne geçtik sonra bizi bırakıp gitti geldi gece  bn böyle berbat bı gün yaşamadım (15ide doğum günü annesi babası ile kutlamak istiyormus o gün bizide peşinde sürüklicek ☹️)uzun oldu o yüzden kısa kestim kusura bakmayın sizlerin nasıl geçti hanımlar :(:getlost::ermm:

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimde çocuklarım kutladı .ben eşimden anneler gününde birşey beklemem çünkü onun annesi değilim ki bana hediye alsın o yüzden polemik yaşamıyoruz.
(101 puan) tarafından
Hiç bı özel günü benimle kutlamior gereksiz geliyor kendi ailesihle kutluyor alıyor ediyor ben aslan gibi evlat vermişim bi iki güzel cümle kursa bı yerleri mi eksilir kırıldım ben
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ozellikle anneler gunu postu acmadim.Acmak da istemem.

Simdi yorumlari okuyunca uzuleceksin, biliyorum.

Anneler gununde hediye almak zorunda degil kimse .Cunku bu gun tamamen para akişinin olmasi icin yapilan bir gun.

Esin Sana iyi davraniyorsa ,saygi duyuyorsa  seni uzmemeye gayret ediyorsa ve evladina iyi bir babaysa ve seni dinlendiriyorsa genel olarak gercekten en guzel hediye bu.❤️

(101 puan) tarafından
Bu postu bende açmak istemezdim ama yazmak istedim kendi kendime kuruntu yapacağıma dertlesim. Biliyorum benim derdim hediye değil son yazdığın satırlarda.
tarafından
Okudum hepsini.Esinle aran nasil?

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 437 göst.
0 oy
5 cevap 207 göst.
8 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 554 göst.
3 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selmasncr (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 706 göst.

378,095 soru

11,316,949 cevap

34,762 kullanıcı

...