0 oy
186 göst.
Diğer kategorisinde (1,563 puan) tarafından
Hicbirseyden zevk alamiyorum mutlu olamıyorum sevinemiyorum günü gecirmek icin geciriyorum sadece önceden taktigim seyleri bile artık bos verdimm amaan deyip geciyorum bütün gün evdeyim evden cikasim bile yok hep uyuyum diyorum ye ic yat kîzınla ilgilen herseyden herkesten soğudum esimden ailemden uzak durmak istiyorum hayattan bıkkınlığım oluştu artık destek almalimiyim sizce

10 Cevaplar

0 oy
(337 puan) tarafından
Bende öyleyim saldım herşeyi 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Böyle hayat yürümez cnm 

Kendi kendini bitirirsin
(1,563 puan) tarafından
Bittim zaten bezdim
tarafından
Toparlan hayat herseye ragmen güzel
0 oy
(4,991 puan) tarafından
Havalardan canm mevsim geçişi hepimiz öyle oluyoruz 

Geçer merak etme 
0 oy
tarafından
kendine ilgi alanı bul. Yeni kitab oku hiç diğilse.Hiç keşf etmediğin birşeyi keşf et.daha pnce hiç ilgilenmediğin, hakkında hiçbirşey bilmediğin birşeye kafayı sar. Böyle dönemimde ben ingilisce tek harif bilmeyen biri olarak ingilisceye sardım. Şu an ürünlerin üzerini az çok anlıyorum.

Bir bilgisayar programı öğren. Piskolojinin bir dalına çerak sal. mesela dunya classiclerinin eserlerini hiç okumadınsa, bir eser al oku.
0 oy
(5,273 puan) tarafından
Şuan ayni senim canm 
0 oy
tarafından
Evet depresyona doğru bir meyil var sanki 
0 oy
(1,859 puan) tarafından
Canım bu birden olan birşey degil dimi yılların birikimi böyle gitmez sonuçta olan sana olur kendine zarar verirsin 
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Öncelikle çocuğun varsa böyle koyvermeye hakkın yok o çocuk mutlu, huzurlu bir anne ister karşısında belki zor günler geçiriyorsun ama inan beterin beyeri var şükret sağlıklı bir evladın var onun için hayata bağlan anneysek güçlü olmak zorundayız ne olursa olsun.
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Çalışsan iyi gelebilir canım
0 oy
(10,677 puan) tarafından

Bende öyleyim :ermm:

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 209 göst.
17 Eylül 2024 Diğer kategorisinde FurkanAnnesi (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.