0 oy
384 göst.
Aile kategorisinde (606 puan) tarafından
Mesela kim gitti kim geldi kim.ne getirmiş kim.ne vermiş nereye gitti. Geldin vs vs erkeklerde ben çok görmedim ama eşim ve annesi tamda böyle herseyu ince ayrıntısına kadar konusuyorlar

18 Cevaplar

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Konuşsunlar canım ne olacak kızı erkeği mi vr
(606 puan) tarafından
Ama bunlar abartıyor ya çocuğun emvludunu bile eşine soruyor erkek ne anlar bunu
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yok ya bişeyi anlatırken üstten anlatır hep sonra ben detay öğrenince bak böyle olmuş bunu neden söylemedin diyorum kadınmıyım ben detaylı anlatayım diyo ahahah
(606 puan) tarafından
Ne güzel çok sanslisin
0 oy
tarafından

Kız bu benim kocayla kaynana :D hatta bazen dedikodu yapıyorlar uyarıyorum ya konuyu değiştirin ya da ben gidiyorum derim 

(606 puan) tarafından
Ay vaa aşırı sinir bozucu değil mivaa kanser ediyorlar beni kaynanama yokd efigim şeyi gidip eşine diyor esinlede ben baş edemiyorum aramız aciluyor
0 oy
tarafından

Ooo esinle acayip dedikodu edilir ozaman merakliysa :D

(606 puan) tarafından
Ayy aşırı ben hiç sevmiyorum konuş geç
tarafından
Ahhaha o seviyo zaar sorduguna göre demek
tarafından
Gafagaga
0 oy
tarafından
Konuşsunlar ne güzel benim oğlan da büyüdüğünde öyle oluruz inşallah yaaa
(606 puan) tarafından
Ya konuşsun ama kadin gibi garip geliyor yoksa illa konuşacak ama ne bielyim garip geliyor bana
0 oy
(7,102 puan) tarafından
Hayır canım etmez.
(606 puan) tarafından
Çok sanslisin
0 oy
(2,576 puan) tarafından
Konuşurlar yani oğlu sonuçta kız çocuğuyla ne alakası var hiç mi muhabbet etmiyecek bu kocalar anneleriyle onu mu istiyorsunuz acaba 
(606 puan) tarafından
Etmesin valla edince Ncak beni sinir ediyorlar
(2,576 puan) tarafından
Ne demek etmesin annesiyle muhabbet annesi o düşmanı değil sen sevmek zorunda değilsin kayınvalideni ama eşinin canı sonuçta
0 oy
tarafından
Hiccc etmez. Sohbet falan etmez. Oturur annesi bişi sorarsa cevaplar onun dışında sohbet etmez
(606 puan) tarafından
O iyi benimki aşırı anneci
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Eşim öyle değil ama abim öyle olur kesin :) ve bu benim hoşuma gidiyor o ne öyle evlendikten sonra annesiyle muhabbette mi etmesin ben eşime kiziyorum niye bu detayı sormadın diye 
(606 puan) tarafından
Ya çocuğun mevludune kadar erkeğe sorulmaz ama ben bmyapmicamnduyorum daha oğluna soruyor
0 oy
tarafından
Abimde konusur ne olacakki
(606 puan) tarafından
Bilmem çok itici geliyor bana
0 oy
(323 puan) tarafından
Ahh görsen ağzın açık izlersin :D
(606 puan) tarafından
Benim de öyle gucik okuyorum sen
(323 puan) tarafından
Yani bazen gıcık oluyorum ama bazen de ne güzel diyorum annesiyle böyle muhabbet ediyor oğlum olsaydı galiba ben de öyle olsun isterdim :D
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Kizi,oģlani yoktur bunun ne guzel annesiyle muhabbeti guzel. Insallah benim oğluşumda her seyini anlatir,benimle ilgili her seyi merak eder beraber saatlerce sohbet ederiz. Cok aminn:)
0 oy
(302 puan) tarafından
Ay ya şöyle dedikodu yapmayı erkeklere yakıştıramıyorum kadınlara tamam alisigizda erkek de gıcık oluyorum
0 oy
(119,696 puan) tarafından
etmez benimki ☺☺☺
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Aynı benim ***** koca bana gelince ağır abi konuşmaz ama anası babası olunca geberyor herşeyi dior
0 oy
tarafından
Postin basligini okudugumda ilk dedimki nasl yagnii allah seni ne etmiye konussjn ne olck ben derim esime soramayacgm seyler olursa sor sor derim valla 
0 oy
(7,711 puan) tarafından

Eder ben de katılırım :D anne oğul arasına da karışmam istediklerini konuşsunlar ınsallah benim oğlum da öyle olur arkadas gibi oluruz

0 oy
(48,883 puan) tarafından
her boşlukta kayinvalidem esimi yakalayip anlatiyo esimde bana soyluyo.hep beraberdik hangi ara anlatti diyorum ben kizimi wc götürünce bulasigi toplarken kasla goz arasi yakalayip yakalayıp anlatiyo☺️

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 249 göst.
28 Mayıs 2023 Aile kategorisinde sweetlady (632 puan) tarafından soruldu
0 oy
63 cevap 1,637 göst.
11 Nisan 2020 Diğer kategorisinde İlla (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 678 göst.
19 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 1,190 göst.