0 oy
278 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sizinkini kimler kutladı? 

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Arkadaslarim ablalarım babam kocam   kutlayan oldu cok :)
-Reklam-
0 oy
(308 puan) tarafından
Eşim, ablam, görümce lerim, ünide olan kaynım, kaynanam, bende kaynım ve eşim dışında hepsinin :D
0 oy
(839 puan) tarafından
Anneme kardeşimle ayriyetten orkide aldim ama kendi hediyelerim de kargoyla geldi bugun kaynanami durumda paylaştim bi de telefon ettim başka da yok
0 oy
(119,338 puan) tarafından
tek tuk kutladim ☺
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Halalarim kuzenlerim annem kayinvalidem hepsininkini kutladım onlarda benimkini kutladi sagolsun eşimde kutladı babam erkek kardeşlerim abim bile kutladı 
0 oy
(4,390 puan) tarafından
ne anneminkini ne kaynanaminkini kutlamadım ama kizim gitmis bahceden çiçek toplamis kolye almis gelip kutladi:)))
0 oy
tarafından
Eşim, kayınvalidem, annem, görümcelerim kutladı. 7 aylık hamileyim. Kızım olcak 2 ay sonrasına. Eşimde kızım bana söyledi baba benim adıma anneme hediye alırsın diye o yüzden hediye almış. Beklemiyordum. Almasa da kırılmam, gücenmem, neden almadın filan demem. Zaten sürekli birşeyler alıyor, benim için birşeyler yapıyor Sağ olsun. 
tarafından
İyi mis demekki görümcelerin kutluyorlar
tarafından
Sağ olsunlar.
0 oy
(558 puan) tarafından
Ne ben kutladım nede benimkini kutlayan oldun
0 oy
tarafından

• Sadece anneminkini kutladım :D benimkinde  ailem arkadaslarim falan kutladı <3
0 oy
(2,366 puan) tarafından
İkisininde kutlamadım valla
tarafından
Neden
(2,366 puan) tarafından
Ne bileyim Bi sorunda yok içimdn gelemedi annemle günde 10 sefer konuşuyorum bısey demedim anneme demeyince kaynanam ada demedim bankada kimse bısey demedi Bn pek önemsemiyorum böyle şeyleri eşimden de Bi beklentim olmadı acikcasi
0 oy
tarafından
Kaynanam öyle bir gün yok imandan çıkarsınız diye kutlasak bile bin türlü laf yapar o yüzden kutlamadim ama annem bekler 
0 oy
(1,448 puan) tarafından

Anneler gününden 1 gün önce anneme gittim bebemi anneme bıraktım hava serin diye, çarşıdan hediyelerini aldm anneminkini verdim kaynanamınkini eşim anneme iş çıkışı yemeğe geldi eşime verdim o götürdü o günün akşamı da eşim orkide almış getirdi :angel:

Benimkini de ablamlar felan kutladı arkadaşlarım felan<3

0 oy
(7,300 puan) tarafından
Canım anaminkini kutladım oda bnmkini tamam başka hiç kimseninkini kutlamadim 
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Kutladım ikisini de ben daha hamile olduğum için benimkini kimse kutlamadi
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Annemin mini kutladım kaynağı aramadım sormadım. Bayramda tartıştık hak etmiyor o saygıyı değeri onu gösterdi bana 
0 oy
(676 puan) tarafından
Benimkini wsim kutlasi vw ablamlar
0 oy
(166 puan) tarafından
Hiç kimsenin kutlamadım. ☹️ İçim buruk. 1 ay önce kürtaj oldum. Yine önceki sene ile aynı zamana denk geldi. Herkes evladını paylaşırken içimde acı vardı. Kimseninde kutlamadım kutlayamadım. Geçen sene eşim kutlamadı çok ağladım düşük yaptım diye anne sayılmıyor muyum dedim çok üzüldüm bu defa üzülmeyeyim  diye kutladı üzülme dedi ama o da bu duruma çok üzülüyor ☹️☹️
0 oy
(25 puan) tarafından
Ben kutladım anne gördüğüm herkesin kini annem kayınvalidem dahil . Benimkini de eşim hariç herkes kutladı  . İlk bebeğimiz olduğu halde .
0 oy
tarafından
Kimseyi ne kutladim benimkinde eltim kutladi
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Abim eşim arkadaşlarım annem görümcelerim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 370 göst.
20 Kasım 2020 Aile kategorisinde Azra05 (233 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 429 göst.