0 oy
244 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Emziremeyip içinde kalan var mı kizlar bu duyguyu yaşayamadım bebeğiniz var düşünun sizi hiç ama hiç emmedi emzirmeyi çok merak ediyorum anne oldum ama bunu tadamadim

17 Cevaplar

0 oy
(7,641 puan) tarafından
Sağım yapsaydın sütün varsa hiç demedin mi?
tarafından
Sagdim verdim ama sonra süt de kesildi
(7,641 puan) tarafından
Bak olsun emzirmemiş değilsin aslında sütünü vermişsin. Şifa olsun kuzucuğa inşaAllah
-Reklam-
0 oy
(308 puan) tarafından
Görümce büyük oğlunu emzirmemiş, hep anlatır  oğluma karşı eksik hissediyorum diye ama bu önemli deil bece kendinizi kötü hisetmeyin
0 oy
(294 puan) tarafından
Benimde kaldı bebegim erken dogdu küvezdeydi 14 gün sagdım makineyle bilemiyosun yinede o duyguyu hep hayal ettim bende nasıl bi duygu diye kucagıma bile alamadan melek oldu oglum 
tarafından
Allah sabırlar versin inşallah mekanı cennet onun annesi çok zor tekrardan bebeğiniz oldu mu
(294 puan) tarafından
Yeni girdim şimdi gördüm yorumunu allah razı olsun 4 ay önce kaybettik zaten şuan çok yeni
0 oy
(138 puan) tarafından
Çok hemde çok içimde kaldı .Emzirebilsem eminim iki yaşına kadar emerdi çok sükür sütüm vardı. sagıp verdim bir yaşına girecek devam ediyoruz ama asla emzirmek gibi olmuyor.Kendimi anne gibi hissetmedigim zamanlar oldu.Lohusayken çok ağladım.
0 oy
tarafından
Bende anne oldum hic tadamadim . Cok sukur evladim yanimda boyle dusunuyorum bende hic evladi olamayanda var . Bazen ruyamda cocugumu emzirdigimide goruyorum
0 oy
tarafından

Göğüsler sarkıyor kız boşver:D

0 oy
(628 puan) tarafından
Eksiklik hissedilecek bir durum değil. Annelik emzirmekten ibaret değil. Hiç üzmeyin kendinizi. Her bebek emecek diye bir şey yok
0 oy
(4,909 puan) tarafından
Benimki 2 ay emdi sadece hiç içimde kalmadı emmedi diye. Ne yapalım kısmeti o kadarmış. Hayatta dert edilecek daha büyük sorunlar var bence. Allah güç kuvvet versin en iyi şekilde büyüteyim diye
(13,824 puan) tarafından
Benimde 2 ay emdi aynen oyle cnm oyle tbi rabbim saglik sihhat versin smdi oglum 4 aylik emiyo bakalim
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Evet ilk aylar çok güzel ama büyüdükçe beni çok zorlayan bir durum oldu 30 aylık olana kadar emdi Allah'tan kendiliğinden bıraktıda ikimizde rahatladık 
(1,371 puan) tarafından
Hele büyüyünce yaz aylarında her agladiginda gelip emmek istemesi falan kendi adıma konuşuyorum çok bunalmistim
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Benim 

3 cocuguda becerip emziremedim 

Kendimi paraladim ama olmadı 
0 oy
(622 puan) tarafından
Nasıl İsmet işi oglum hiç emmedi süt artırıcı çaylar içtim silikon göğüs ucu feln aldım hiç emmedi hep mama yedii.kizim maşallah doğar doğmaz emdi hiç mama yemedi.annemi feln kaybettim sütum kesilmişti o kadar mama aldık yemedi memeyi eme eme sütü arttırdı.uzulcek bişey yok bazı çocuklar annenin sütünü sevmiyormus.oglum hiç almadı.kizim bagimli
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Güzel bi his canim. 34 günlük bebegim var yani 3. Oglum oldu şuan göğüs uclarim kopma ddrecesine geldi cok yara oldu ona ragmen emzirmemeyi aklimin ucundan dahi gecirmedim. Insqllah senin 1 tane daha bebegin olur da sende tadarsin bu duyguyu
0 oy
tarafından

• Benim de içimde kaldı hemde aşırı derecede kaldı kızım çok az emdi sonra bıraktı yani hicbisey anlamadım vede çok heves ettiğim biseydi ilk kızım emmedi çok üzüldüm zoruma gitti ikinciye hamile kaldım o da kızdı onda da çok korktum rüyalarıma giriyodu emmeyecek bunuda emziremeyecem diye rüyalarımda ağladığımi gördüm kaç kez doğuma 24 gün kala karnimda öldü :'( 5 ay oldu hala çok üzülüyorum içimde ukte kaldı resmen hemde kızıma kavusamadim onu çok istemiştim ama nasip degilmis adını da kendim koyacaktim oda olmadı zaten ama doğumdan hemen sonra sütüm geldi çok ağladım hemde hıçkıra hıçkıra doğumun 2.gunu göğüslerim taş gibi oldu ağlaya ağlaya sagdim döktüm :'(
(13,824 puan) tarafından
Basin  sag olsun cnm:( Rabbim sabir versin ins tez zamanda kucagini doldursun
tarafından
Allah razı olsun hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Evet çok güzel bir şey ama şuan nasıl yapsamda bıraktırsam diye düşünüp duruyorum. 21 aylık olcak ve doğduğundan beri gece en az 10 defa kalkıyor emmek için. İşte kimse memnun değil halinden sende emzirseydin belki sende böyle düşünecektin
0 oy
(930 puan) tarafından
Çok emziremedim ve Cook içimde kaldı

Güzelde sütüm vardı emmeyince sagdim  fakat yinede sütüm gitti 
0 oy
(476 puan) tarafından
Çok kutsallaştırmaya gerek yok bence nasip işi bu. Bende bazen keşke hiç emzirmeseydim diyorum.  Linçlemeyin çünkü sadece memede uyuyan çok mız mız, huysuz bir oğlum var. Dört saattir uykusu var uyumaya çalışıyor artık belim koptu.  Meme uçlarım kopacak gibi acıyor.  Dişleri yok henüz ama damağıyla bastırıp geriye doğru başını öyle sert çekiyor ki etimi koparacak sanıyorum. Dün gece sabaha kadar kim bilir kaç kez uyandı sanki yeni doğan. Gün geçtikçe ağırlaşıyor gün geçtikçe nefret ediyorum emzirmekten 
0 oy
(222 puan) tarafından
Yok hiç de içimde kalmadı benim için önemli olan bebeğimin sağlıklı olmasıydı bir gülüşüne dünya bedel.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 46 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 283 göst.
0 oy
0 cevap 53 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Cigdem25 (59 puan) tarafından soruldu

377,938 soru

11,312,469 cevap

34,745 kullanıcı