0 oy
325 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sabır taşı olsa çatlar bu adamın yanında sabrım dayanma gücüm kalmadı artık her kavgada kapıyı gösterip kızımla tehtit ediyor kızımı bi kaç saatliğine de olsa bırakmak istemiyorum ölsemde kızımı bırakamam ama bu adama katlanmak için taç olmak gerek resmen köle hayatı yaşıyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(308 puan) tarafından
Sende gözünü korkut çık belki aklı başına gelir ne sorun yaşıyorsun bilmiyorum Allah hayırlı kapılar açsın sana
tarafından
Geçen sene geldim babamlarda 3 ay kaldım yine ders almadi
tarafından
Aynı durumdayız canım bende geçen sene 3 ay kaldım aynı değişmedi değişmezde böyleleri Allaha bırak
tarafından
Allh yardımcımız olsun
tarafından
Amin canım
-Reklam-
0 oy
(322 puan) tarafından
4 senedir evliyim 4 yıldır haftada iki defa kocam bana bosanalim der. En ufak biseyde bile bosanalim der. Kendince beni yola getirmeye çalışıyor ama bin defa söyledim bu şekilde ****** bile terbiye edilmez. Düzelir adam olur dediler ama olmadı ne yazık ki. Evlilik bu çocuk oyuncağı değil. Başlarda koyuyordu ama şuan hiç koymuyor o kadar alıştım ki. İkimizinde ikinci evliliği insan biraz ilkinden ders çıkarır. Boşanmak isteyen gider davasını açar. Başlarda evden kovuldum diye üzülüyordum. Gitmeye kalkıyordum. İsteyen istediği yere gitsin çocuklarımla evimde oturuyorum 
tarafından
Keşke benim kocamda beni bırakıp gitse kızımla hayatıma devam etsem mesleğime kaldigim yerden devam etsem
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Bir gün al git bakalım ne oluyor. Bunlarınki lafta. Gidemeyeceğini bildiği için bu kadar rahat. Erkeklere her zaman bir ayağınızın dışarda olduğunu belli edin. Ailen arkanda olmayabilir, işin olmayabilir vs. Bunlar ona güven vermesin. Bu kadar yüz vermeyin erkek milletine
tarafından
Ben gitimde yine değişmedi gözü korkmuyor
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Polise gidiyorum kizimi kacirdigini benide sokaga attigini soyleyecegim desen. Ustune yururmu birde. Bilemedim. Allah yardimcin olsun
tarafından
Diyorum zaten bu kapıdan çıksam polisle gelir kızımı alırım die ama kaç saatliğine kızımı bırakmak çok zor geliyor bana
0 oy
(340 puan) tarafından

Geçer kötü günler inşallah dicemde bende geçen sene annemlere gittim 2bucuk ay kaldım geri döndüm aynı tas aynı hamam insan 7snde neyse 70şnde odur;)

tarafından
Kimse değişmez ne evlendikten ne çocuktan sonra deismezler

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 176 göst.
8 Eylül 2023 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 392 göst.
0 oy
2 cevap 340 göst.
0 oy
13 cevap 544 göst.