0 oy
338 göst.
Aile kategorisinde (1,661 puan) tarafından
Bende kendime instagram hesabı aça bilirmiyim dedim... Sus bunu senin kafana kim sokdu dedim.. Şimdi döverim seni dedi... Bende tuaf konuşuyorsun sanki ben çocukmuyum aklım yokmu ki biri bana bir şey desinde ben yapayım   ... Ben nişanlıykende sormuçdum sana dedim  .. Sinirlerimi bozdu geceyçe... Ya sinirlenmedim sinirlenmiyorum ona asla hep kırılıyorum ve bu acı veriyor... Yine sinirlensem geçerde, kırgınlık geçmiyor... Ve sinirlenmiyorum çünki, onu ben seçdim,,, benim hatam

2 Cevaplar

0 oy
(735 puan) tarafından
Azerisen mence.

Helede ki Rayonda yaşayırsansa bütün adamları elədi. Boş ver qoymur qoymasın. Sende onun teliyle gir Instagrama ;))
(1,661 puan) tarafından
Öz hesabından qoyure ama yeni mentiqsiz hereketleri boğaza yığıb meni yani uzağı deki olmazda... Ele söz deyirki guya meni qohumlarımdan kimse öyredirki men deyim instaya girmek isdirem... Yani yox de bilimde
(735 puan) tarafından
Elədi. Bezen mendede olur ele. Əvvəlcədən deyirəm ki sennen söz soruşacam ya he yada yox de. Boş boş danışıb eseblerimi pozma.
 Mende
(6,053 puan) tarafından
Ayyy bu azeriler ne tatli ya masAllah
-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Kavun karpuz deiller ki vurup anlayalim canm ne halt olduklarii evlennce belli oluyi.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 285 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 504 göst.
20 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 324 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 389 göst.