0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (84 puan) tarafından
Arçelik bulaşık makinem var Alt kısımda olsa da bardak katında aşırı lekeler kalıyor Kahve kalıntılar var Makineyi temizledim Temizleyici ile temizledim Ama yok gitmiyor kafayı yıcem bardaklarım iğrenç durumda kaç sefer yıkama yaptım aynı bulaşığı ama çıkmıyor gitmiyor Ne yapayım kızlar yardımmm 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Parlatici ve tuz koydunmu cnm iyice ayda 1 bos calistiryormsn yuksek derecede 
(84 puan) tarafından
Evet yapıyorum
-Reklam-
0 oy
(421 puan) tarafından
Tabletten mi kaynaklı acaba 
(84 puan) tarafından
Finish kullanıyorum ama
(421 puan) tarafından
Canım bende de arçelik var . Annemde çok eski bi makina var inan benimkinden güzel yıkıyor.  
Bende finish kullanıyordum memnun değildim elde yıkayıp öyle atmak zorunda kalıyordum artik düşün.  Prile geçtim cok daha iyi sanki
(84 puan) tarafından
Bende deterjanı değştreyım ozaman bakalım
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Hangi tapleti kullaniyon bide filtreleri temizliyonmj cikarip
(84 puan) tarafından
Gider borusu mu pis acaba Finish kullanıyorum
(22,070 puan) tarafından
Yutuba gir bulasik makina filtre nasil temizlenir yaz izle o filtreleri cikar yag coz sık temizle sungerle iyice
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Kaç derecede yıkıyorsun hangi tableti kullanıyorsun bi de Her gün çalıştırıyor musun dolmasını bekliyor musun önemli bunlar eğer iyi temizleyip koymuyorsan kuruyor kirler çıkmıyor 
(84 puan) tarafından
Finish kullanıyorum canım 65 70 de yıkıyorum genelde anlamadım vallahi neyden kaynaklanıyor olabilir
(4,089 puan) tarafından
Canım özellikle kahve fincanlar iyi yıkanmıyorsa ve ertesi gün yıkandıysa kuruyup çamur gibi olduğundan makina çıkarmıyor
(4,089 puan) tarafından
Bi de hep aynı programda çalıştırma beyinleri duruyormuş arada farklı program yapmak lazımmış
(84 puan) tarafından
Tamam canım saolasın
0 oy
(114 puan) tarafından
İnstagramda görmüştüm su fışkırtan pervaneler yerlerinden çıkıyor oraya limon çekirdeği tortu felan birikmiş, temizlemişti. Sizde deneyin çıkıyosa, belki kireç felan bağlamıştır o pervaneleri bi temizleyin bakalım
(84 puan) tarafından
Çıkmıyor sanırım benımki denedim çıkaramadım
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Benimkide Arçelik.Bi hafta boyunca bardakları leş gibi çıkartıyordu.Ama sepeti gayet güzel yıkıyordu.En son çareyi program değiştirerek buldum.Normalde 3 te çalıştırdım.Simdi 2 de çalıştırıyorum.Gayet temiz yıkıyor
(84 puan) tarafından
Saol canım
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Pervanesine baktınmı tıkalı yada dönmüyor olabilir deterjansız bile yıkasan pisliği gider ama temiz olmaz  pervanesini sök bak 
0 oy
(119,319 puan) tarafından
bi servis cagir
0 oy
(3,012 puan) tarafından
Ya bişey dicem o pervaneleri çıkarıp temizledinmi benimde öyleydi temizleyince çok şükür temiz çıkıyor 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 245 göst.
20 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde mrcn06 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
16 Nisan 2024 Aile kategorisinde alparslaninannesii (1,016 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 208 göst.
12 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu

379,831 soru

11,370,052 cevap

34,853 kullanıcı

...