0 oy
538 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Benim kaynanam çok iyi ama aynı şeyi annesi için diyemiyorum. Evlenmeden önce bana ister 3 ister 5 çocuğun olsun istemedigim ya da torunumu benden ayıracak bir şey yaparsan boşatırım sizi demişti 

24 Cevaplar

+3 oy
(3,147 puan) tarafından
Ben kaynanasını sevengiller butonuyım ahahah
tarafından
Ben de şurada yerimi alayım :)
tarafından
Bende aldim ahanda
(2,016 puan) tarafından
Bende bu familyadanim ;))
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bir hele tanisaydik mercan baciii 3 dakika kaynana postu çok hizlisin
(3 puan) tarafından
Valla instada sayfada gördüm ben de yapmak istedim istersen 5 dakikada yapayım
tarafından
Haahahah :)
+1 oy
(3,347 puan) tarafından

Oğlum 4 aylıkken söylediği tek laf üzerine evi terk ettim oğlum ve oğluyla:Diyikinim yapmışım ohh bee

tarafından
Ne dedi ay çok merak ettim
(3,347 puan) tarafından
Oğlum o zaman dakikti tam 7 dedimi karnı doymuş uykuya geçmiş olacak bizde hastaneden gelmiştik o zaman uzak hastane neyse saat 7 oldu ne emiyor ne uyuyor onlarda iftar açıyor içerden bir çocuğu susturamadın beceriksiz dedi bende sinirlendim zaten evlendiğimden beri dır dır susmuyor o sinirle çocuğu iki battaniye sardım çantası da hazırdı çantayı da aldım ben gidiyorum ister gel ister ananla babanla kal boşanırız dedim dışarda kar göz gözü görmüyor benim adam hemen iki çanta hazırlamış bekle dedi arabaları vardı merkeze kadar ineyim dedi oradan babam alır dedi aboo anası demedigini bırakmadı o sinirle indim arabadan çantanın birini sağ birini sol tarafa taktım çocuğun çantasını da boynuma taktım çocuğuda üstüne koydum araban parçalansin başında dedim başladım yürümeye amcasını aradı eşim arabanla bırak paran neyse verim dedi gamsız köpek yorgunum dedi gelmedi sonra muhtarın oğlunu ara dedim arkadaşı nede olsa çocuk yarım saatlik yolu 10 dk da gelmişti çocuk var diye artı yol parası almadı eşime harçlık bile vermişti aklıma geldikçe sinirlerim hopluyor
(2,016 puan) tarafından
Vayy vayy masallah  Esma Esin iyi cesaret
(3,347 puan) tarafından
Hayatta bazen cesaret edip bir adım atmak yeterli oluyor herşeyin devamının gelmesini için ☺️
+1 oy
(2,350 puan) tarafından

Kocamı yapmış:D

(48,671 puan) tarafından
☺️☺️☺️
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Eşimin ailesinde saçma sapan konuşan kimse yok valla şimdiye kadar canımı sıkacak bi şey duymadım hiçbirinden 
(1,439 puan) tarafından
Ne kadar güzel
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Hicte sevmem kendisini ilk bebegimi kaybettim haftasina bebek camasirlarini yikayip tele aşmıştı yıkildım o gunden beri hep dovesim gelir kadini simdi 5 aylik bebegim var elletmem sevdirtmem işim olsun anneme veririm kaynanam altimda oturuyor bu arada 
(361 puan) tarafından
Eger bana sorduysan evet hamileyim daha 8 haftalik
(1,918 puan) tarafından
Rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin canim yolun uzun cabucak gecer insallah su gibi akip gitsin
(361 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim allah razı olsun bundan sonra ikinize de ayri dua edeceğim her zaman ♡♡
(421 puan) tarafından
Evet canım 15 te erkek dedi bakalım değişmezse ... Allah bize sabir ,gönlümüze ferahlık versin evlatlarimizi bize bagislasin insallah ❤
(1,918 puan) tarafından
Amin canim ❤
0 oy
(803 puan) tarafından
Kavga etmiştik saç baş girmiştik bende ana avrat saydirmistim şimdi iyiyiz ama dün bereber gezmeye gittik:):)
tarafından
O nasıl.oldu kız hahahsh
(2,726 puan) tarafından
Ne biçim konuşma bu ? Birde marifet miş gibi kimin ağzına sı.tıysam diyor. Nasıl da pis.liğinin farkında böyle bir insan evladı olamaz
(803 puan) tarafından
Tamam sen okuma o zaman gec
(2,726 puan) tarafından
Okuduğuma pişmanım fakat son pişmanlık neye yarar?
(803 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(2,040 puan) tarafından
beş para etmez kaynanam
0 oy
tarafından
Kendinde böyle bi yetkiyi nası görüyorlar anlamıyorum

Benimkinin her konusması gıcık. Ama eşimin sinirle benm hakkımda söylediği şeyleri gelip bana iyi niyetli givi anlatması beni sinir ediyor
tarafından
Benim kocada aynı ya ruh hastalari
tarafından
Benimkinin öyle çok yakın arkadaşları yok adam dertleşiyo diyorum bişi demiyorum. O geliyo anlatıyo aramızı bozuyor düşüncesiz kadın
0 oy
(489 puan) tarafından
Benimki çin işkencesi gibi aynı şeyi bin defa sorar bana sonra sıra eşime onada sorar sıra artık kime gelirse aynısını o da sorar sorgular içim şişiyor valla bazen bilmiyorum diyip siyriliyorim
0 oy
tarafından

İlk zamanlar eşim annesinin lafını dinleyip çok kavgalar ederdik hatta iki kez boşanmanın eşiğinden döndük sonra eşim zamanla kimin ne olduğunu görünce annesine karşı bana laf soyletmedi hal böyle olunca adım büyücüye çıktı oğluma nuska yaptın dedi :D

(3 puan) tarafından
Bide büyücü oluruz dimi
tarafından
Heee suçu kendilerinde aramazlar
0 oy
(673 puan) tarafından

Çatkapi gelmek, hergun gelmek, gitmemek :D

0 oy
(323 puan) tarafından
Ben hep kiloluydum yani 60 65 arası oynadım hep tabi bu doğumdan önce eşim arabada kilomla dalga geçti ben de kızdım kaynanam da arka koltukta oturuyor normalde onlara gidicek tim ama o kadar çok moralim bozuldu ki beni eve bırak dedim birazda gençlik işte fevri davrandım beni aradı gelme evime ben bu yaşımda gelin dırdırı çekemem dedi şok oldum mal gibi kaldım telefonda 
tarafından
Bidaha gitmedinmi peki kadın tuhafmis biraz
(323 puan) tarafından
Ertesi gün elimde baklavayla gittim ***** gibi sırf arada küslük kırgınlık olmasın diye ama şimdi keşke gitmeseydim diyorum ne salakmışım kocama da çok kızdım senin saçmalıkların yüzünden kadın alındı diye ama dediği lafları söylemedim mal gibi ayy kendime daha çok sinir oluyorum
0 oy
(548 puan) tarafından
Benim mutsuzluğum onun mutluluğu olmuş daha ne diyim nasıl bir kin beslemekse
0 oy
(9,599 puan) tarafından
Aynı şeylerş tekrar tekrar anlatır gına geldi artık anlattığını kendisi de biliyor maksat boş konuşmak olsun 
(2,016 puan) tarafından
Ahaa benimkide yapiyor ben alistim biliyormusun diye basliyor soze bilmiyorum diyorum ;))
tarafından
Ayyyy aynen bende bıktım dinlememek için inmiyorum yanına bu seferde soğuk oluyorum
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Kaynanam bana bayramlık takım almıs cocuklar gibi sevinmiştim bayram da :) :) :) Gecerli mi :) 
0 oy
(7,018 puan) tarafından
Sinsilik çok iyi yapar.
0 oy
tarafından
Biz Cook uzağız mutluyuz 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kaynanamın yaptıgı en iyi şey bize olan desteği ve duası 
0 oy
tarafından
Benim kaynana da ilk evlendigimiz sıra sanki onun boklu evine çok merakliymisim gibi ha bire sizi bu evden siktirr ederim deyip duruyordu salakk eşime söyledim hiç anlamak istemedi ne yazikki hala 3 senedir burdayiz bide bana bardak kırdım diye eli kolu çarpık dedi kolumu sivadamadim diye anan iş öğretmemis dedi bide sürekli Allah'ım şerli insandan körü seytanlasmis insandan körü pisliklesmis insandan koru dedi durdu bunları bana diyo bak şerefsizz kariya beni gene günaha soktu pislikk hakkım haram olsun hala burun buruna yaşıyor dengesiz kocam yüzünden 
(3 puan) tarafından
Var böyle olanlar gerçekten benim bu anlattığım çok normal diğer yaptığı şeylerin yanında Allah görüyor diyorsun ama senin ömründen yiyor

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 597 göst.
20 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 689 göst.
22 Ekim 2021 Aile kategorisinde Mizgin1349 (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,025 göst.
0 oy
8 cevap 485 göst.
13 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu