0 oy
69 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kizlar doğum sonrası 10 ay âdet olmadım 10. Ayda oldum 11. Ay olmadım 12. Ay 2 haftadır âdetim ayağa bile kalkamıyorum 3 gündür aşırı derecede kan geliyor idrarda da kan var doktora gitmeli miyim yoksa aylarca adet olmadığım için beklesem mi
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

5 Cevaplar

0 oy
(15,651 puan) tarafından
İdrarda kan var derken nasıl anladın mı kan oldugunu 
tarafından
İdrarımi yaparken de biraz kırmızı gibi yani sarı deil amaa adetim ondan dolayı mı bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Deminki pistuna yazmissin ama girmedimsilmissin postu doktor je dedi diye sormustum 
tarafından
Cnm doğumdan sonra 10 ay âdet olmadım olunca da aşırı oldum geçer diye bekledim baktım geçmiyor bugün doktora gidecem cnm
tarafından
Bu arada diğer postu gizleyemedim 5 saat bekleme
Süresi var
tarafından
He evet ilk gizlenmis görüldü sonra acildi ama doktor en iyisini bilir kusum normal degil cunku Allah korusu idrardada kan var diyosun
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Ayyy ben acacaktim bu postu bacım valla bende bekleyeyim burada doğumdan 2 ay sonra adet oldum aşırı oldu bu ay yine oldum felaket valla işe başlayınca nasıl bir ped kullanirimda taşma olmaz diye düşünüyorum aşırı çok oluyor doğum öncesi çok az olurdum ben ya 
0 oy
(1,301 puan) tarafından
2 hafta sürüyor ve asiriysa bu iki hafta içinde bence bir doktora gözük normal değildir. Doğumdan sonra 6 ayda oldum ben aşırı oldu ama 1 hafta sürdü. İlk bir kaç gün çok sonra nirmal lersti. Bence ihmal gelme. Enfeksiyon da olabilir. 
0 oy
tarafından
Aşırı olması normalmiş. Bende çok aşırı oluyorum hele ilk 3 gün ped yetişmiyor. Çifter çifter kullanıyorum. Ama doktor normal ilk yıl dedi. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 74 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Nagihan2096 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 278 göst.
7 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulgul5555 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 126 göst.
29 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya000 (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,393 puan) tarafından soruldu

379,254 soru

11,352,179 cevap

34,823 kullanıcı

...