0 oy
624 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Kızlar merhaba bügun kaynana elti görümce kavgası yapıldı burda sorun görümcemin yüzünden iki erkek kardeşi birbirine düşürüyor eltimide bana düşman ediyordu eltim zaten kıskanc biri geçen gün samsundan orduya geldi fındık için bende ilk gün aşağıya inemedim neden inmedim sürekli dedikodumu yaptığı için inmedim kulağıma bir kaç şey gelmişti görümcem beni kıskandığını ağzından kaçırdı kıskançlık var dedi yok değil dedi eltim için görümcemi pek sevmiyorum zaten İtalya'da oturuyor tüp bebek için tr gelmişti ortalığı birbirine kattı iki kardeşi düşman etti ben bunlar yüzünden düşük yaptım çünkü kayınbabam her kurbanda kapıda yemek verir eltim işten kaçtı gelmedi ben kusmakli halimle yaptım görümcem de eltimi arayıp ağzına geleni söyledi sen işten kaçtı vs ağlattı aralarından su sizmazken Allah işte şimdi birbirne girdiler ve asla konuşmayacaklarini beni ve eltimi sildigini söylemiş bende tabi hiç umursamadım kaynanam o kurbanda hep bana yaptırdı işleri kızına yaptırmadı neden tup bebekmis bişey olurmuş onun yüzünden hiç bişeyim yokken düşük yaptım bugün de eltim bana aramızda bir sorunmu var dedi bende anlattım dedim görümcem böyle boyle şeyler duydum bana dediki ben senin evini arabanı altinimi kıskanıyorum bunu kayınvalidem söylemiş ona bende ben böyle birşey söylemedim görümcem söylemişti bana bunu ben ciddiye almadım bugün zoruma giden kayınvalidem iki eltiyi kenara çekip konuştu kaynanaml benim üzerime geldi sen neden didemin dediklerini konuştun diye ben sinir oldum ağzıma geleni söyledim görümcemi zaten sevmiyorum neden kayınbabam ev yaptı diye ben hazıra gelmedim evlendiğimde felan filan hep yüzeme vuruyordu eltim gelmedihinde bile kaynanama kızıyordu bana görümcelik damarimi tutturamasinlar felan sen bunlara kaynanalkk yapmıyorsun bugün annem gibi sevdiğim kaynanamdan bile soğudum kızını tuttu hep bide yalan söyledi ortada bide ben asla yalan konuşmam diyordu yazıklar olsun dedim hakkımı helal etmem dedi görümceme bu olanları söylerseniz çocuğuna bişey olursa diye kendimi kötü his ettiğim İçin içimi dökmek istedim hakkınızı helal edin 

6 Cevaplar

0 oy
(1,072 puan) tarafından
Canım boşver hepsini kes muhabbeti
(25 puan) tarafından
Ya aile apartmani eltim uzakta ama kaynanamla altlı üstlü oturuyoruz ama lanet olsun dedim eşime diyorum kiraya çıkalım eşimde kabul etmiyor ben çalışır öderim dedim çocukta yok şuan zaten eşimde o kadar sıkıntı çektim ben dedi bu evi yaptırmak icin dedi napicam bilmiyorum içimde sıkıntı var hep bıktım artık
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kim olsa kızını savunur ama sizin baya ortada laflar var sen kimseye laf verme kimseylede muhatap olma 
(25 puan) tarafından
Yalan yanlış savunuyor ama haksız olduğunu biliyor herkes biliyor kardeşleri bile
tarafından
Bilmeleri önemli değil benim çevremdede var hatta halama aynıdır çok yalanını bilirler yakalarlar genede savunurlar her şekilde
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Dallas gibi hayatlarınız var yaa o onu demiş bu bunu demiş ya hepsini boşverin kendi ailenize bakın o zaman mutlu olursunuz
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Bilemedim ama bak tüp bebek diye kızını sakınmış ama senin bebeğin düşmüş. Üstelik ta İtalya dan buraya nasıl eli kolu uzanıp da arayı bozuyor yahu. Ne geciyor eline. Demekki cahil bir kadın. Valla iki gelin bir gelinkız var nişanlı daha.. Aman annemle iyi olsunlar da naparsa yapsınlar derim. Birde ben gelinleri tutarım.. Abime karşı bile hep gelinleri tutarım valla. Kimse benim anneme babama yada onların misafirine hizmet etmek zorunda değil ki. 
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Etli kaynana diye okudum. Aciktim mi ne 
0 oy
(1,372 puan) tarafından
Sen kalbini temiz tut dogru olan seni bulacak elinde sonunda canim emin ol

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 536 göst.
11 Ocak 2021 Aile kategorisinde Kvsrr (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 478 göst.