0 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar yemin ediyorum hamile kaldığım günden bu yana ne zaman doktora gitsem bir sorun çıkıyor. Hamile kaldığım günden bu yana hâlen iğnelerle sureci devam ettirmeye çalışıyorum. Bugünde doktora gittim karın çevresi küçük geriden geliyor dedi bana perinatolojiye yönlendirdi. Sancım çok ama nst de hiç yok! Acile gittim acilde tekrar nst ye bağladilar sancin var açılman yok eve git dedi doktor. Nolur Allah rızası için dua edin vallahi billahi 8 aydır gözüme gram uyku girmemiş.  

9 Cevaplar

0 oy
(1,344 puan) tarafından
Allah hayırlara cıkarsın canım hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin Allah 
tarafından
Allah razı olsun çok sağol yaa dualarını eksik etme çok ihtiyacım var
-Reklam-
0 oy
(875 puan) tarafından
Allah’ın izniyle hiçbir şeyi yoktur bana neler neler dediler bu çocuk sakat olur dediler nerelere yönlendirdiler aldır dediler asla dedim aldırmadım hep dua ettim Rabbime şükür ki evladım hiç dedikleri gibi değilmiş gayeye sağlıklıydı sadece parmağı fazla dediler o doğru çıktı ama hiç istan etmedim ne verirsen ver başım gözüm üstüne diye dua ettim hep sende hiç isyan etme hep dua et 
tarafından
Sağlıkla büyüt inşallah
0 oy
tarafından
Banada hep geriden geliyo dediler meğersem geç ďöllenme imis ama çok sukur saglikla doguyolar sen bol bol ye ic dinlen biseyi takma kafana sen uyumadikca bebiş buyuyemez
tarafından
Aaaa sizin ki daha fazlaymış bana 2 hafta dedi
tarafından
Işte beni 3 gun hastanede yatrdilar meğersem hicbisey yokmus sadece gec dollenmeymis
tarafından
Bana umut oldu :) hadi inşallah benimkinde de bir şey yoktur yaa yarına perinatolojiye randevu aldık bakalım inşallah sorun yoktur
tarafından
Yani 2 hafta cok degil 3 haftadan sonra risk diyolar :) sen gonlunu ferah tut
tarafından
Sağol canım :)
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Saglicakla kavusun insallah. Kotü düsunme. Iyi dusun iyi olsun. 
tarafından
Çok sagol yaa inşallah sağlikla doğarda bu günleri unuturum
(1,363 puan) tarafından
Herhangi bir tanı koyuldumu, yoksa birer varsayimmi?
tarafından
Tanı falan koyulmadı henüz sadece perinatolojiye yönlendirdi ondan sonra belli olur
(1,363 puan) tarafından
Ee 8 ayliksin galiba, zaten niye bukadar gec kaldi ki gondermek icinde. Neyse sen icini ferah tut. Birsey olcagini sanmiyorum. Olsaydi bunca zamandir belli olurdu herhalde.
tarafından
İnşallah bir şey yoktur bakıcaz artık
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Kurban olduğum RABBİM yar ve yardımcın olsun şafi isminin yüzü suyu hürmetine yavruna ve sana şifa ihsan eylesin hayırlı sağlıklı Salih bir şekilde yavrunu kucağına alman duasıyla Âmin Âmin Âmin 
tarafından
Allah razı olsun çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Eğer kan akış hızı normal ise o bi şey degil canim banada öyle dediler 2 hafta mi 1 hafta sonra felan dogurudm tam günümdü ama prematüre doğdu genide riskli gebeliğe yonlendiriler çok şükür bir şeyi yok 3 yasinda suan zaten
tarafından
Bana 2 hafta geriden dediler ama çok korkuyorum şimdiye kadar hep farkli şeyler şimdide bu çikti ne bileyim insan ister istemez kafaya takiyor. Maşallah sağlikla büyütün Allah bağişlasin yavrunuzu
tarafından
Kiz benimki de 2 haftaydı ne ağladım ne sıkıntılar çektim doğuma bile memlekete gitmek zorunda kaldım tek başıma kalamıyordum çünkü seni çok iyi anlıyorum o yüzden  bak sana ne diycem kuzum her gün  Ali İmran suresinin 26. Ayetini günde 21 defa oku ardından sağlıklı bebek icin dua et inşallah hayırlı ve sağlam bir bebek doğacaktır anlamına da bakabilirsin ayetin inşallah sağ salim.sende bende kucağımıza alırız bende şuan 2. Ye hamileyim günlük zikirlerim ve ayetlerim var bebegin saliha ve sağlıklı doğsun diye Rabbimin izniyle ❤
tarafından
Ayyy çok teşekkür ederim hemen okuycam ben de gebeliğimden bu yana hep zikir ve dua okuyorum bu ayetide okuycam Allah razı olsun. İnşallah sen de sağlımla kucağina alırsın
tarafından
Amin amin kuzum ❤
0 oy
tarafından
İnşallah gününü tamamlarsın cnm üzülme benim yiğenim 6 buçuk aylık doğdu şimdi koca adam içini rahat tut
tarafından
İnşallah canım Allah razi olsun
0 oy
tarafından

Canım kadın olmak zor.anne olmak dahada zor. Hele bi ergenlik dönemine girsin. benim için ne yaptın diyecek:D

tarafından
Ahahaha o zaman ağzına ıslak terlikle vururum görür onun için ne yaptiğimi :))
0 oy
(246 puan) tarafından
Insallah saglikla bebisini kucagına alırsın cnm
tarafından
Allah razı olsun canım inşallah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 387 göst.
13 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 692 göst.
0 oy