0 oy
385 göst.
Diğer kategorisinde (5,491 puan) tarafından
Bu gün annemle gittik cinsiyetimizi de öğrendik, ama bu sitelerde satılan çocuklar v.s içim yandı. Kız çocuğu büyütmek çok zor. Ne yapacağım diye düşünüp duruyorum. Rabbim en güzel şekilde yetiştirmeyi korumayı nasip etsin inşallah

7 Cevaplar

+2 oy
(13,793 puan) tarafından
Kızi erkeği yok canım o kadar savunmasızlar ki. Allah bizi onlarin başindan eksik etmesin , inşallah çocuklarımızı koruyabiliriz.
(5,491 puan) tarafından
Amin amin çok amin
-Reklam-
0 oy
(265 puan) tarafından
Rabbim tüm evlatlarımızı korusun. Bir kısmımıza hala evladı kız erkek diye ayirtanlar da Allah'ından bulsun!! Evladın kızı erkeğı mi olur? Erkek cocuk olunca Allah korusun kaçırmıyorlar mı sanki? Vicdansizlar kiz erkek ayırmıyor Allah iyi insanlarla karşılaştırsın.
(5,491 puan) tarafından
Rabbim tüm evlatlarımızı korusun inşallah
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Rabnim bütün çocukları korusun inşAllah ⚘⚘sende içini ferah tut herşey Allah'tan ne dilerse o olur
(5,491 puan) tarafından
Amin canım benim inşallah
0 oy
(7,912 puan) tarafından
Anlamadım kızdir diye mi düşünüp duruyorsunuz ne yapacam diyorsunuz öyle bı devirdeyiz ki kız erkek fark etmez Allah hepimizin çocuklarını korusun Allah bizi başlarından eksik etmesin 
(5,491 puan) tarafından
Cinsiyetimiz kız,yetiştirmesi çok zor diye işte. Ama Rabbim tüm evlatlarımızın korusun inşallah
(7,912 puan) tarafından
Cnm bakma erkekte oyle artık erkek çocuklarda taciz tecavüz yapıyorlar diyelim büyüdü bı baktın bu defa arkadaş ortaminda kendini bozdu serseri Ayaş biri oldu kız erkek aynı Allah'cocuklarimizi korusun hayırlı evlat eylesin bize
(5,491 puan) tarafından
Rabbim korusun inşallah
0 oy
tarafından
Kızım var  ve hergün şükrediyorum olduğu için erkek  kız farketmez. Doğru düzgün yetiştirelim bize düşeni yapalım gerisi Rabbimize kalmış 
(5,491 puan) tarafından
Tabiki Rabbim inşallah rızasına uygun yetiştirmeyi nasip etsin
0 oy
tarafından
Yalniz o sitede kiz cocuklari kadar erkek cocuklari da satisa konulmuş hic farki yok ikisinin de artik.  Sapik cinsiyet ayrimi yapmiyor
(5,491 puan) tarafından
Tabiki tabiki haklısınız
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Kiz erkek ne farkederki devir o kadar pis bir devirki kız erkek olmuş erkek kız olmuş. 

Rabbim evlatlarımızı korusun.
(5,491 puan) tarafından
Amin amin inşallah

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 503 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Emirhann (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 313 göst.
0 oy
4 cevap 335 göst.

378,094 soru