0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (29 puan) tarafından
2 yasindaki kızımı bugün sutten kestim sabır taşı yöntemiyle sütüme güvenip yemek yemiyodu sürekli emiyodu zaten zamanıda geldi ama sanki çok kotü birsey yapmisim gibi hissediyorum.  

uyuma saatlerinde çok ağlıyor emmek istiyor artık öyle böyle alışcak insallah benim gibi varmi bu süreçten geçen uyuyamiyorum Benim içinde zor bende bağlanmışım  koptuk hissi var saçma ama hissediyorum

2 Cevaplar

0 oy
(308 puan) tarafından
Ahh bacım hiç sorma benim oğlumda çok bağlıydı, açtım onu 2 yi bitirmesine 20 gün kala. 6 ya girecek neredeyse hala içinde dert gibi. Üzülüyordum bayağı Bi ama işte. Bende sabır taşı denedim olmadı kıldan midesi bulanıyor diye kıl bağladım öyle bıraktı. Ama ben yanlış yaptım kötü Bi etki yaptı tek Bi seferde olmamalıyım yavaş yavaş. Önce gece vermicen sütü sonra gündüz oyalican öyle Allah sabır versin bebeğine :) 
(29 puan) tarafından
anladim ne güzel en azından atlattım darisi başıma:( bi seferde kestim malesef
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim ben öyle memeye birsey surmek yerine zamana yaydim ve öyle şeyler bence çocukların psikolojisini kötü etkiliyor mesela zamana yay  az emzir konus dikkatini dağıt mesela günde 3 kere mi emiyor 1 2 kere emzir ki zaten az emzirdigin için sütünde azalma olacak ben bide maydonoz suyu ictim  2 3 gün bi baktım sutumde kesilmiş en fazla 1 ay sürdü bıraktırmam psikolojik olarak bende kotuydum sanki kötü birsey yapıyormusum gibi hissediyordum sonuç olarak 2 yıl bi emzirme surecinden geçtik bide meme kontrolü yaptırmaya unutma 1 2 yılda 1 kadınların meme kontrolü yaptırmasi gerekir

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 114 göst.
25 Nisan 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 452 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
16 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu

380,052 soru

11,377,087 cevap

34,863 kullanıcı

...