0 oy
73 göst.
Diğer kategorisinde (1,170 puan) tarafından
2 gun oldu keseli gogsum taş gibi oldu cok canim aciyor elimi ustune bile koyup dokunamiyorum gundelik hayatimi etkiler oldu o derece ne yapacagim akil verin ya

3 Cevaplar

0 oy
(1,044 puan) tarafından
23 gün önce bende kestim ılac içmeden geçmedi bide lahana haşlayıp soğuttum onu koydum 
(1,044 puan) tarafından
Antıbıyotık verdı doktor uzun süre ılac ıcmedıgımız ıcın bır tane de etkı ettı birde canın bısey çektiyse onu bulup ye benım meyve  cekmişti 3 gün daha şiş gezdim onu yıyınce ındı
(1,170 puan) tarafından
ayy bilmiyorum canim aklima gelmiyor ki cekti mi cekmedi mi
(1,044 puan) tarafından
Eğer ılac içince gecmezse bulaşık bezini tavada ısıtıp göğsüne koy çok kaynar olmayacak
(1,170 puan) tarafından
bunu ilk defa duydum ya ama sanki dune bakarak biraz daha iner gibi oldu biraz yumusamaya baslamis gibi sanki sizinki kac gunde tamamen unuttu benimki uykuya yatirirken sordu bazen kucagima gelince soruyor 3. gunumuz bugun
(1,044 puan) tarafından
Ben kesmedim oğlum vahım bır kaza sonucu kendısı bıraktı elınde bardak varken yüzüstü düştü ve dıslerı dilini kesti halıyle canı açıdığı ıcın ememedı kucakta sallayarak uyumaya alıştı 19 aylıktı ılk başlarda aklıma gelınce açıp sevıyodu sımdı hıc ıstemıyor meme göstermiyorum dıkkat edıyorum
-Reklam-
0 oy
(7,891 puan) tarafından
Mastit olmuşsun büyük ihtimal canım lahana yapraklarını soğuk suyla yıka göğsüne sar 20 dk beklesin. Sudyenin içinde dursun bide sıcak duş iyi gelir beyaz sabunla.goguslerine masaj yap sonra tarakla geriye doğru tara 
(1,170 puan) tarafından
bende oyle dusunuyorum sanki göğsüm patlayacak gibi sanirim bende mastit oldum beyaz sarmalik lahana degil mi canim yikayip direk mi koyacagim bide beyaz sabunla yikiycam mi sadece peki ilik sicak duş daha cok sut getiriyor ya canim
(7,891 puan) tarafından
Ilık al canım dusunuda, lahanayı dene bka internette yaziyo onla ilgili biseyler 2_3 güne geçer çekilir sütun inşallah
(1,170 puan) tarafından
sagol canim valla 2 gundur namazda elimi ustune koyamiyorum o derece cocugu kucagima alamiyorum yatamiyorum falan sanki patlayacaknis gibi hissediyorum
0 oy
(107 puan) tarafından
bende gecen hafta kestim. mutlaka her gun elle sagim yap canim bi de beni rahatlatan sey kalip sabun koymak oldu. bi gogsume bi kalip bi gogsume bi kalip sabun koydum. cok rahatlatti o beni. ama bi ilik dus alip once ellerinle sag gogsunu sonra cikinca da sabun koy gece de cikarma sabunu
(1,170 puan) tarafından
canim herkes elleme sagma faln diyor ama resmen patlayacak gibi oldu cok fenayim sabun beyaz sabun mu ve gece sabaha kadar mi duracak
(107 puan) tarafından
bana elle sag dediler kuzum ben sagdim rahatlatacak kadar. evet kalip normal beyaz sabun sabaha kadar dursun sabah cikar biraz daha sar sonra yine koy uzerine sabunun cok faydasini gordum ben
(1,170 puan) tarafından
bende buz kalibini koydum canim o biraz rahatlatti biraz bugun bi tık daha iyiyim dune bakarak
(107 puan) tarafından
iyi bari canim sevindim insaallah yarina daha da iyi olursun
(1,170 puan) tarafından
sagol canim benim insallah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 111 göst.
25 Nisan 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 449 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 143 göst.
16 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde zynp. (29 puan) tarafından soruldu

378,448 soru

11,328,001 cevap

34,783 kullanıcı

...