0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde (373 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ek gidada zorlaniyoruz emcegini bildigi icin yemiyor sanjrim. Gecede sabaha kadar emmek istiyo. Uykusu duzene girsjn istyorum. Ama gece gec yattigi gibi sabah gec kalkiyor ama uykuda uyky degil sabaha kadar memede bogusuyo. Eminim kessem memeden uyuycak rahatca. Ama daha kucuk. Sadece gece kesilirmi.memedeb tiksjnirmi acaba. 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Biz de 13 ayligiz durum ayni  

Butun gece emmek istiyor ne emzik aliyor ne bisey emzigi benim resmen. Gece en az bak en az 10 kere mikirdanip meme ariyor. Saat dolmadan kalkiyorum uykum bolunuyo artik bagisikligim cokmeye basladi ikidir cok agir hastalaniyorm dinlenme uyku olmadigindan vucudum toparlanamiyor
Kesmeye de kiyamiyorm ablasi 2 yasina kadar emdi sutum warken emsin hak gecmesin diyorm
Bi cozum bulursan bana da soyle
(373 puan) tarafından
Bugun yine sabaha kadar yatakda boguştuk resmen. Bende emsjn istyorum 2 yasina kadar. Ama ben her sabah kotu kalkiyorum bayginim. Emzige desen alistiramadim. Uyku egitimi almayi dusundum oda cok pahali ve kesjn cozummu onu blmyorum
tarafından
İnan ayni durumdayiz. Ben bir de calisiyorum.her hafta hastayim mutlaka 1 gun raporluyum cunku bagisikligim bitti yorgunum halsizim. Bari emzik alsalardi
(373 puan) tarafından
Kuzu nasjl idare ettin. Bende calisiyorum ama cesaret edemedim ucretsiz izin aldim dogumdan beri izindeyim. Bu ayin 24 unde basliycam ondan korku sardi bni de. Sabah emziripmi gidiyosun ise. Ben 7 de cikcam ama 6 da evde olucam. Nasil yapiyim sut isinu. Sagmama gerek varmi
-Reklam-
0 oy
(954 puan) tarafından
Benimki yemek her şeyi yiyor ama yine de sabaha kadar emer bir gün derin gece uykusu görmedim ben de burda bekliyim
(373 puan) tarafından
Ac olduklari icin degil kesin emzik niyetine bixi kullaniyo bebisler. Yemedigi icin memeden kesersem ac kalir korkusu var.
0 oy
(626 puan) tarafından
bu aylarda böyle galiba canım hatırlıyorumda benim oğlumda beni emzik gibi kullanıyordu gece beraber yatıyorduk ben göğsüm açık uyuyordum o gelip emiyordu başka türlü olmuyo bir damla süt ziyan olsun istemiyordum sonra bıraktı memeyi kendiliğinden 
(373 puan) tarafından
Ne zaman duzene gircek acaba biri tecrubelerini yazsada denesem. Bende senin gibi gogsum acik geliyo emiyo gidiiyo. Heryerim tutuluyo. Odasini ayirmayi dusunuyorum belki biz döndükcr onu uyandiriyoruzdur.ondan meme ariyodur
(626 puan) tarafından
odasını ayırmayı deneyebilirsin canım uyumadan önce karnını iyice doyurup öyle yatır belki o zaman istemez yada meme yerine emzik ver senin kokun olan tişört falan ver belki kendini güvende hissetmek için öyle yapıyodur
(373 puan) tarafından
Deneyim bakalm insalllah faydasi plur ya.
(626 puan) tarafından
inşallah canım
0 oy
(373 puan) tarafından
Kizlar onerisi olan varmi cok az cevap gelmis lutfen tecrubeliler fikir versin.

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 100 göst.
0 oy
2 cevap 84 göst.
10 Eylül 2021 Aile kategorisinde Asellinab (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,424 soru

11,390,067 cevap

34,898 kullanıcı