+1 oy
99 göst.
Aile kategorisinde (2,525 puan) tarafından
Kızlar neden yemiyor anlamıyorum blw başladık 5.5 aylıktan beri tadım yaptık 3 gün kuraliyla ama yemiyor sadece suyunu emiyor geçen yumurta ezdim labneyle bir kaşık yedi ve onu kusmak için öksürdu hep kıyma verdim kusmak için elinden geleni yaptı ne yaparsan yok zorlanıyorum ama nolcak böyle muhallebi filan da yemiyor akıl verin bana lütfen mama içiyor sadece memelerim süt dolu benide emmiyor 

8 Cevaplar

+1 oy
(162 puan) tarafından
Önüne ver kendi yesin canım belki öyle yer 
(2,525 puan) tarafından
Zaten öyle canim blw olarak yapıyorum en başından beri ama yok suyunu emiyor ağzına bir parça gelsin kusar yedini de çıkartmak için elinden geleni yapar
(162 puan) tarafından
Alışır zamnla canım belki hep aynı şeyi de yediği için sevmiyo olabilir makarna sebze haşla ondan onun seveceği tarzda yap önüne köy yesin zorlamada ama değişik şeyler yap köy yesin
(162 puan) tarafından
Jstahsiz bı bebekte olabilir canım devam etse doktora  göster benim kızda öyleydi. Yemezdi zor
(2,525 puan) tarafından
İnşallah düzelir canım sağol
-Reklam-
+1 oy
(1,230 puan) tarafından
Sütünü sağıp ver canm henüz küçük çokta zorlamamk lazım benim kızım neredeyse 1 yaşına kadar sadece emerek beslndi yemedi doktorda çok ısrar etme dedi kilosu boyu herşeyi normaldi smdi 17 aylık çok şükür artık azda olsa yiyor 
(2,525 puan) tarafından
Ne kadar sütüm difrizde boşa gitti anlatamam canim istemiyor sütümü içmiyor
(1,230 puan) tarafından
Mama yesin ozaman canm çokta sıkma canını illaki yicek yemek zatn 2 ay önce baslams ek gıdaya hemen sevip yemesini beklemeyin bazı çocuklar geç alışıyor maaslf
+1 oy
(1,486 puan) tarafından
Cnm bizde 9 aylığız sadece muhallebi tarzı şeyler yer oda zorla düzelir diye umut ediyorum  sabırlı olmak gerekiyor bu dönemde Allah yardımcın olsn
(2,525 puan) tarafından
Amin canım inşallah çok kötü hissediyor insan
(1,486 puan) tarafından
Evet öyle çok iyi anlıyorum seni
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Düzelir inşallah :/
(2,525 puan) tarafından
Ay inşallah çok çaresiz hissediyorum artık :(
(17,817 puan) tarafından
Zor yemeyen çocuk
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Böyle olan anneler var mı lütfen nasıl bir yol izlediniz naptınız 
0 oy
(537 puan) tarafından
Canm dîşi falan mı çıkıyor acaba  çünkü dış dönemi bebeler iştahsız olur hep aguzindan atarlar
(2,525 puan) tarafından
Hiç dişi yok şuan ama başından beri böyle istemiyor
0 oy
tarafından
Atak doneminde mi acaba. Benim oğlumda çok geç yemeye başladı. Ogurmesi , oksurmesi normalmiş ilk zamanlar. Öyle yapıyor diye vazgeçme. Farklı şeyler dene.benim oğlan parmak bile atıyor valla kendini kusturdu kaç kez kızdım 
(2,525 puan) tarafından
Canim başından beri böyleyiz 5.5 aylıkken başladık 8 aylık olcak yemiyor
tarafından
Emmesi nasıl peki. Sürekli mi böyle arada mi iştahsız. Kilo alımı nasıl beslenmzse sknti ama gelişim geriliği olur. Ha birde diş çıkarıyorsa ondan da iştahsız olabilir.
0 oy
(2,919 puan) tarafından
Tam baktım kusacak gibi öksürüyor su veriyorum ne var ne yok yutuyo 
(2,525 puan) tarafından
Canim keşke suda içse bu dördüncü suluk alışım avent nuk Chicco wee içmiyor
(2,919 puan) tarafından
Kaşıkla denedin mi
(2,525 puan) tarafından
Denedim canim bende biberonuna katıyorum çok az mama öyle veriyorum yoksa havalar çok sıcak

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 103 göst.
0 oy
2 cevap 54 göst.
0 oy
3 cevap 81 göst.
25 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Asenaumay (1,958 puan) tarafından soruldu

380,384 soru

11,389,285 cevap

34,894 kullanıcı

...