0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızım 7 aylık 2 gün önce ilk dişini patlattı üstten çıkıyor şimdi ama 2 gündür hep ağlıyor bazen bakıyorum ateşi çıkmış bazen bakıyorum çığlık atarak ağlıyor hiç biseyden memnun olmuyor gece uykusu falan hepten bitti ne yapacağım ben ya, bide isal olmuş gibi buda dişten sebep sanırım neler yapılabilir rahatlaması için 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Malesef böyle. Dişler çıkınca rahatlıyorlar ama bu süreçte edindikleri bazı huylar kalıyor. Mesela bizimkisi kucakta uyumak istiyor. 
tarafından
Yapacak hiç mi bişey yok iyi gelecek ya.
tarafından
diş jeli var ama ben işe yaradığını sanmıyorum 1 2 sefer denedim azıcık bile rahatlatmadı.
tarafından
300 TL verip kehribar kolye almıştım iki gündür onuda takıyorum ama faydası yok bence.

Keşke iyi gelecek bişey olsa
tarafından
Yani ben uygulamadım ama karanfilli bir tarif uygulayanlar var. istersen bir bak internetten.
-Reklam-
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Kızımda 7 aylıkken dış çıkardı cnm yavrum neler çekti  8 aylık şimdi 2 tane dişi çıktı üsttekiler de baya şiş çıkıcak kızım çok huysuz ağlıyor  hep kucak istiyor boynumdan ayrılmıyor aşırı iştahsızlık var geçicek bu günlerde inşaAllah  sabırlı olmak lazım  eline dilim soğuk havuç ver cnm yeşil soğan çok iyi  
tarafından
Gerçekten çok zor ama ya.
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Benim bebem 9 aylik olcak 10 gun sonra hala diş patlamadı agliyor ishal oluyor mizmiz istahi yok fazla bende sabırla o dislerin patlamasini bekliyorum oda bnde bi rahatlasaydik 
0 oy
(142 puan) tarafından
Benim kızım 1.5 yaşında 5 aylıkken diş çıkardı o gündür bu gündür diş yüzünden çocuk ne uyuyabiliyor ne yemek yiyebiliyor ağlıyo mızmız valla oda diş çıkardı bizde gece de uyku yok Allah kolaylık versin canım çok hastalanıyo diş çıkaracağı zaman bizim 14 tane dişimiz çıktı şimdi 2 tane birden çıkarıyo az kaldı onlar da patlayacak 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Benim cocugum dogdugundan beri agliyor şu sıra aglamalarin dozunu kaçırdı dişten mi bilmiyorum sürekli ağlıyor canim :)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 74 göst.
14 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rumeysa0196 (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 188 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 0852 (739 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 190 göst.
3 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 429 göst.
2 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu

381,552 soru

11,422,845 cevap

34,981 kullanıcı