0 oy
186 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından
8 buçuk aylık kızım kucakta uyuyo yatağa yatırır yatırmaz uyanıyo gün içinde de öyle istisnalar hariç. Gün içinde kısa uykular olduğu için çok koymuyo gece agresifleşiyorum gece de kaç kez kalkiyo çok bitkin düşüyorum baba da durmuyo kendini atacak nerdeyse hep böyle mi gider. Ne yapabilirim 

7 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bizimki de ayakta uyurdu 1 aydir adet edinmiş kucakta uyuyor 11 aylık olacak 
(7,654 puan) tarafından
Bende anlamadım niye oldu ama zorlaniyorum insallah en kısa zamanda kendileri uyur
(726 puan) tarafından
InşAllah ya 9 da gidiyorum odaya emziriyorum uyuyo yatırıyorum uyanıyo hemen anlıyo tekrar dalınca hemen de değil bekliyorum bayağı bi kaç kez yine deniyorum. 23.30 24.00 de kadar odada oturur vaziyette bekliyorum belki daha uzun
(7,654 puan) tarafından
Ayni durumdayiz
tarafından
Bende ayakta derken yatağa girmiyor ayak üstü uyuyor sandım düşün :)
(7,654 puan) tarafından
Öyle uyuyan varsa ellerinden öperim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kucağa alismissa zor canım yaa ayyy ben kziiminoyle alistirdim bide. Kucakta ayakta sallayarak bı buçuk yaşına kadar öyle nasil ogrenseler ele devam ediyolar 
(726 puan) tarafından
Zor bi bebek almasam ne yapayım canım yargara kopartıyo
tarafından
Doğrudur canım valla ben biyere gitsem bile ayakata sallardim eee eee diye
(726 puan) tarafından
Emzik almadı ayakta da alıştırmadım o da zormuş
0 oy
(1,950 puan) tarafından
8. Ay normal 1 ay sürer 10. Ayda da olur sonra geçer. Donem dönem oluyor  atak donemi anneden ayrilamama donemleri vs vs 
(726 puan) tarafından
1 ayı geçti böyle alışır diye de korkuyom.
(1,950 puan) tarafından
Oncesinde uyku problemi varsa oyle devam eder ama yoksa eski haline dönüyor
(726 puan) tarafından
InşAllah döner ya
0 oy
tarafından
Valla 4.5 aydır kucakta uyuyoruz. Yetmez birde plates topunda zıplayıp uykuya geçiyoruz. Evlenene kadar kucağımda uyucak gibi geliyor. 
(726 puan) tarafından
Ben düşecek sanıyorum uyuya kalırsam
tarafından
Niye düşsün ki kucağında değil mi sonuçta
(726 puan) tarafından
Uzunlamasına yatiyo başı omzunda oluyo
tarafından
O durum sıkıntı nasıl saatlerce duracaksın ki
(726 puan) tarafından
Sıkıntı büyük ya
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Senin vucut ısını yatakta ariyo olabilir mi bir ara benimki oyleydi sicak su torbasi.koyuyodum uyutup yerine koyarken cikariyodum o an o sicakligo ben saniyodu galiba ama işe yariyodu
(726 puan) tarafından
Kucağımda örtü örtüyorum canım direk soğuk yatağa yatmış olmuyo ki zaten petek yanında
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yanına Ayetel Kürsi ac dinlet emin ol sakinlesecek sonra yattığı yerden poposuna vur uyuyor.
(726 puan) tarafından
Kucağımda sakin uyuyo yatırınca uyanıyo hep okuyoruz sesli açmadım. Poposuna da vuruyorum işlemiyo
(9,247 puan) tarafından
Sesli ac canım YouTube dan hatta ben Kabe imamı bin okuduğu yasini dinleterek çok uyuttum bı anda sakinlesiyorlar sen kucaktan bırakınca ac biraz yanında
(726 puan) tarafından
Tamam canım deneyecem
0 oy
(119,224 puan) tarafından
allah yardimcin olsun
(726 puan) tarafından
Aminn cümlemizin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 187 göst.
20 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif&hanim (5,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 429 göst.
2 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 73 göst.
14 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rumeysa0196 (1,540 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,936 soru

11,342,595 cevap

34,809 kullanıcı

...