0 oy
291 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (30 puan) tarafından
Funbody kullananlar varmi zayiflayanlar yada zararıni gorenler ben 2 gundur kullaniyorum lutfen daha once kullanan felan varsa yazabilirmi

3 Cevaplar

0 oy
(839 puan) tarafından
One kiz ilk kwz duydum 
(456 puan) tarafından
Hamileler kullanamaz canım sen lavman yapabilirsin eczaneden alıp birde kayısı kompostosu iç bol bol
(839 puan) tarafından
Ne yaparsam yapayım 15 gunde bi anca cikiyom şimdi aclik otu iciyordum hamile oldum olali inu da içmiyorum
(456 puan) tarafından
Doktora sorsaydın canım verir mutlaka bişey
(30 puan) tarafından
Icme kuzum zaten hamilelikte boyle seyler cok zararli
(839 puan) tarafından
Gittim de gastroenterolojiye gönderdi
-Reklam-
0 oy
(456 puan) tarafından
Ben canımın 10 kilo verdim ay olmadan hala var bitmedi kullanıyorum :) 
(456 puan) tarafından
Ben emzirirken kullandım bi sıkıntısını görmedim ama benim sevmedigim bir tat bu çay burnumu tıkayıp ılıtıp birden içiyodum
(30 puan) tarafından
Anladim kuzum cok tsk ederim konuşmayi kesmeyelim ya burdan boyle yazalimda aklima takilan birsey olursa sorayim sana olurmu bide sen hafta bitince kac kilo vermistin hatirliyormusun
(456 puan) tarafından
Kuzu ben ilk haftada 3 kilo verdim bak suyu bol tüket yine bana özelden yazabilirisn  bazen takılı kaldım sıkılaştım ama o zamanlar sürekli lavaboya çık suyu hiç kesme
(456 puan) tarafından
Bide ben vucut sıkılaştırıcı jelini almıştım oda baya işe yarıyor canım sezeryan göbegime iyi geldi o sıkılaştı
(30 puan) tarafından
Tmm kuşum valla dün basladim 2.5 litre felan ictim bugun daha 1.5 litre bitmedi ama lavabo icin baya iyi oldu instadan yazabilirsin bu arada
0 oy
tarafından
Emizrenler kullana biliyo mu ki bende kullansam kilo verirmiyim ki
(30 puan) tarafından
Hic bilmiyorum kuzum siteye sor istersen
tarafından
Bakayım bı kuzum sağol

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 97 göst.
0 oy
5 cevap 130 göst.
0 oy
0 cevap 33 göst.
0 oy
0 cevap 31 göst.
5 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifadaelif (16 puan) tarafından soruldu

386,521 soru

11,555,318 cevap

35,235 kullanıcı

...