+2 oy
744 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eski postta okudum gülmekten kırıldım şimdide ben post açayım biraz gülelim dedim benim öyle yok herhalde ya tam hatırlamıyorum sizin uykusuzluk yüzünden yaptığınız saçma şeyler varmı komik yada 

42 Cevaplar

0 oy
tarafından
Komik değil ama biraz daha devam edersem hapı yuttuk. Allah korusun.

Bu aralar aşırı derecede ocakta birşey unutuyorum. Hep dibine son kala yakalıyorum. Allahtan. 
tarafından
Allah korusun kız dikkat et
tarafından
Bu ara uyku eğitimi deyiz bezdim. Berdus gibi geziyorum. Allah korusun diye diye artik.
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Bebe 2aylık ben anamlardaydım ozaman gece 2 buçuk 3saatte bi mama yapıyodum suyu cezveye koyacağıma biberonla ocağa koyuyodum az kalsın bide yine o sıralar mama saati gelmiş annem gelmiş mama verdinmi diyo bende verdim yat sen demişim ama asla hatırlamıyorum neyseki annem yedirmiş :) 
tarafından
Yeni anne
0 oy
tarafından

Israrla esimi emzirmeye calismistim bebek yanimda diye gozum kapali 

En son adamin cigligina ayıldım
tarafından
Hahaha emivereydi kız nolacak hshshs
0 oy
(1,965 puan) tarafından
Benim çok yokda eşimin çok var geçen gece uyucaz  ışığı kapat diye durtukledim bunu bende çocuğu emziriyorum kalktı ışığın oraya kadar  gitti kapamadım geri geldi yattı bende tekrar durtukledim :) bazen birşey istiyorum ondan uyurken kalkıyor istediğimi anlayamadığı için ayakta durup geri yatıyor. Ve yaptıklarını asla hatırlamaz
tarafından
Ay yazık adam yoruluyo demek hshsh
(1,965 puan) tarafından
Yoruluyor gerçekten hakkını yiyemem. Allah ondan razı olsun yorulmasına rağmen her işime koşar.
0 oy
(1,947 puan) tarafından
Oglumun doğduğu ilk zamanlar geceleri yatak başlığına uzanıp kucağımda oğlum varmış gibi emziriyormusum:) Daha sonra oğlumu kucağımda bulamayıp cildirhyordum ama oğlum yatağında uyuyordu o sırada:) 
tarafından
Hshshs yeni ana
0 oy
(1,449 puan) tarafından

Ben aşırı horluyordum yeni evliyken esimde videoya çekmiş horlarken ama videoda resmen borozan gibi ses çıkarıyorum eşim yanıma gelip selfi video yaparak ben horlarken ağzıyla koro yapan insanlar gibi hareketler yapmıştı videoyu eşimin teli güncellenince gitti:'(

tarafından
Ayy olsun ona nenni gibi gelmesi lazım hahah
0 oy
tarafından
Ya geçen uyuyamadım.Yatağımda o tarafa bu tarafa döndüm.Gah eşimin kolunu açıb başımı omzuna koydum, gah kolunu yerine yerleşdirib sarıldım,Uyadınca da aşkım sendemi uyuyamıyorsun dedimEvet dedi.Valla başka bişey olmadı.Sabah kahvaltıda kaynanamın yanında  tüm gece uyuyamadım Zeynep uyutmadı dedi.Kaynanam bir kahkaha çekti.Ben sana ne yaptım dedim.Aşkım Aşkım uyuyormusun diye çağırıyordun dedi.Allahım rezil oldum
tarafından
Hahah valla komik olmuş
0 oy
tarafından
Misafirim vardı Ramazan'da uykusuzum o gün hep saçmaladım misafirin eşi gelmemisti esi de biraz kilolu neyse esim mesaide gelmeyecek dedi bende iyi iyi yemeğimiz yeter bize o zaman dedim kadının suratı düştü:-( sonra ne dediysem toparlayamadim
tarafından
O fena olmuş işte
tarafından
Hemde ne fena ama iş işten geçti
0 oy
tarafından

Cocugu emzirirken uyuya kaldim sanmiştim cocugu kucagimda gormeyince feryad figan gecenin bi saati bagirmaya basladim eşim bisey oldu sanip firlamisti yanima :D:D megersem babasi beşige koymus aglayinca farkettim:D

tarafından
Hahah yazık kız jshsh
0 oy
(168 puan) tarafından
Sabah erken kalkıyorum gece de kızım diş çıkartıyor uyuyamıyorum fazla eşim 4 12 çalışıyor ben tam 12 de Uyuya kalmışım eşim 12 15 te eve gelmiş beni uyandırdı mutfağa gittik midye almış yedim yedim yedim artık en son midye de nasıl uykum gelmişse midyeye limon sıkıp üflemişim sanki sıcakta üflüyorum haha
tarafından
Hahah kız Allah seni
0 oy
tarafından
Eşim uyurken elini üstüme atmıştı bende bağırıyordum bu taş dolu çuvalı kim koydu üstüme diye gözüm kapalı hayal meyal hatırlıyorum ama çok bağırıyordum
(6,366 puan) tarafından
Hahahah sjjsjs kı en cok buna güldüm
(554 puan) tarafından
:):):):))))
tarafından
Ayy Allah iyiliğini versin bende en çok buna güldüm
tarafından
Kızlar nasıl uykusuz kaldiysam o zaman kızım bir türlü uyumamıştı yorgunluktan öyle ağır geliyordu herhalde eli:-D
0 oy
tarafından
Çöpü buzdolabına koyanınız yoktur bence;))))
tarafından
Yapmadık bacım sen nasıl başardın hshsh
tarafından
Uykusuzluktan;)
0 oy
(216 puan) tarafından
Yeni doğum yapmıştım bebegim daha küçük ve sürekli ağlıyor eşimde pazardan alışveriş yapmış getirmişti kapıyı aç diye aradi kapiyi açıp elinden posterleri aldim dolaba sebzeleri  yerlestirirken elimdeki telefonu da buz dolabına koymuşum 1 saat telefon aramıştım en sonunda ümidi kesip dolaptan bisey almaya açtığımda fark ettim :) 
tarafından
Bende mutfak dolabına koyup saatlerce ariyorum ya
0 oy
(966 puan) tarafından
Kaynananın çaydanlığıni yaktım uykusuzluktan
tarafından
Yenisini alaydın jshsj
0 oy
(1,243 puan) tarafından

Bende kizim küçüktü ilk zamablar bebek arabasinda evde uyurdu neyse uyudu ustune  battaniye getireyim dedim battaniyeyi alıp kendi üstüme örtüp uyumusum:D

tarafından
Hahaha ayy Allah iyiliğini versin
0 oy
(4,588 puan) tarafından
Çayı demledim sanıp doldururken sadece su doldurduğumu görünce yaşadığım büyük hüsran anlatamam,:)
(1,277 puan) tarafından
Onu bende hep yaşıyorum şuan oğlum 2 yaşında hala öyle sürekli birşeyler istediği için unutuyorum hep
(4,588 puan) tarafından
İnsan kötü oluyor:)
tarafından
Hahah bunu yengem de yapmış hatta geçenlerde annem de yaptı hahs
(4,588 puan) tarafından
Yalnız olmadigimaa sevindim:)
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Valla ben uykusuzluktan sinirli oluyorum 
tarafından
Bende salakk gibi olurum
0 oy
(2,041 puan) tarafından
Uykulu gozlerle bebeğimi aramak ay nasil korkmustum ariyorm yok bulamiyorm en son kendime geldm baktm besikteyms :D
tarafından
Onu bende yaptım bak
0 oy
tarafından
Gece 12 de isten geldim Sabah 6 da ise gittim gece 12 de işten çıktım tekrar sabah 6 da ise gitmem lazım neyse alarm kurdum 6 ya kalkmak için sonra alarm çaldı kalktim saat 6 10 geçiyor geç kaldım bir hışımla hazırlandım koştur koştur ise gidiyorum sonra dedim ki kendi kendime anam zaten geç kaldım az yavaşlım dedim sonra telefona wp  bakım ne var ne yok diye saate bir baktım saat daha 4.15 geçiyor kendi kendime nasıl yaa alarm çaldı kapattım saat nasıl 4 olur diye kendi kendime düşündüm o kadar çok yorulmuşum ki düşün artık gerisin geri eve gittim yattım uyudum 6 da kalkıp tekrar ise gittim asla unutamam bunu 
tarafından
Eşin ne dedi hahaha
tarafından
Noldu dedi ben de yok bir şey yat uyu tuvalete kalktım dedim hahaha
0 oy
(554 puan) tarafından
2 gun once gece esimi uyandirdim cocuk yataktan mi dustu ayy diye halbuki uyuyo cocuk 
tarafından
O nerden çıktı ay hahshsg

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 544 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,338 göst.
15 Haziran 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 193 göst.
0 oy