0 oy
532 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben uykusuzdum aşırı kızlar o zaman bebem sağolsun uyumuyordu elimde kirli çoraplar vardı kirli sepeti diye açtım klozetin kapağını attım klozete:D

37 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bebekle de beneksiz de hiç öyle şeyler yapmadığımı farkettim 
tarafından
Yeterince uykusuz kalmadın heralde canım ahaha
(13,202 puan) tarafından
Yok kız hamileliği komple uykusuz geçirdim ben bebek mamalıydı benim gece emzikli insana göre az kalktım fakat ben kendimin uykuya dalma problemi var her türlü uykusuzum yani.
tarafından
Ay ben uykusuz yapamam
-Reklam-
0 oy
tarafından

bekarım o zaman misafir vardi yatakları topladim aldım battaniyeyi dolaba koyacağıma mutfağa götürüp dezgaha koymuştum. 

senin ki daha fena kız sjsksj 
tarafından
Mutfakta battaneuye ahaha benim ki çok kötüydü canım sap diye attım:)
tarafından
sorma bacı ya sksjs
tarafından
Hala gülüyorum aklıma geldikçe ahaha
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Söyliyim hemn canm kettle yi ocağa koyp altını açmıştım :) snra burnuma kokular gel ye başlayınca ağzım açık yaptığm slaklığa bakmıştım :) sonra silkelenip ocağın altını kapattım hemn :) 
tarafından
Ay canım sesli güldüm seninki de dram ahaha
(4,067 puan) tarafından
Cana geleceğine mala Gelsn napalm :)
0 oy
(46 puan) tarafından
Kumandayı buz dolabına koyup saatlerce aramak ve gece kızımın emziği elimdeyken yatığın her yerini didik didik etmek 
tarafından
Ay bu çok kötü oluyor işte agaha
0 oy
tarafından

Eve yenı tasınınca  o kadr yorulmustumkı gece kızım aglayınca mama yapmaya kalktm cezveye su koyup ısıtacagım yerde bıberona suyu koyup ocaga aldm bıberon erıdı ocaga yapıstı bı zaman ocakdan kazımaya ugrastım gece gece sonrada dedm bu cezvenın sapı nerde :D:D 

tarafından
Ay iyi yangin çıkmadı canım ahaha
tarafından
Cok sukurkı valla canım
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Bende şarj başlığını buzdolabına koydum sonra aaaa al ordan dedim kendime ve unuttum günlerce şarj başlığını aradım :D

tarafından
Ay buda çok komik ahaha
0 oy
(629 puan) tarafından
Kaynanam gil tuzluga limontuzu koymus bende bakmadan bulgur pilavin suyuna doktum hahaha 
tarafından
sjsjsjsk
tarafından
Vay vay gitti bulgur ahaha
(629 puan) tarafından
Yok kiz yikadim bulguru tuzuna bakinca farkrttim hemen iyiceyikadm geri yaptm
0 oy
(3,368 puan) tarafından
Kulagimdaki telefonu nerde diye arayan tek ben değilimdir umarim
(8,995 puan) tarafından
Daha dün yaptım bunu annemle konuşurken telefon ariyodum
(636 puan) tarafından
Bende cebimdeyken öyle yapiyom
tarafından
Bende elindeyken yapıyorum ahaha
0 oy
(119,225 puan) tarafından

kuzey yeni dogdugu zamanlardi gece agladi kucagima aldim snr odada bebek yok diye panik oldum esimle odada kuzeyi aradik bayagi ama o sirada kuzey kucagimdaydi :ermm:

(1,862 puan) tarafından
Sevda siz kafayı götürmüşsünüz uçurumdan atmışsınız işte daha ne uğraşıyordunuz:)
tarafından
Sizin kafa gitmis sevdam ahah
(119,225 puan) tarafından
aahh ahhh baby boyumun koliklik zamanlari hatta gozumin onune geldi o an sjsjsjs esim yatagin altina bakiyodu ☺
0 oy
tarafından
Annem kalp ameliyatı olmuştu ameliyattan çıktı bizde eve dönüyoruz otobüsle ama aklım annemde çok zor bi ameliyattı otobüsten indim anam ben bir panik çantam otobüste kaldı diye bağırıyorum otobüs gidiyo koştum arkasından yetişmek ne mümkün kenarda seyyar satıcı bi amca var kızım noldu dedi amca çantam otobüste kaldı dedim adam gülüyo kolundaya kızım çanta dedi allahımmm ne olduğumu anlamdım valla :) 
tarafından
Kız Allah seni Hemi sesli güldüm ahaha
0 oy
tarafından
Olmazmı hiiiç çaydanlığı ocağa koyacağım diye buzdolabına koydum kızımın altını değiştirdim banyodaki çöpe atmak yerine çamaşır makinesine attım birde çaydanlığı yıkadığım zaman genelde altına su koyup ocağa öyle koyarım ama su koymamışım çay yapacaktım ocağı açtım bekliyorum bekliyorum su kaynamadı sonra bir bakayım dedim kiii içi boş çaydanlık yanacak nerdeyse hemen kapadım altını :))
tarafından
Abooo sende baya var canım agah
0 oy
tarafından

Uykuda uyandığımda yatağa düzelteyim derken yastıkları alıp dolaba koymam yerine buzdolabı kapağını açmış ya sıkıştırmaya çalışıyordum:D Tabii Uyku sersemi dedim O da var:D:sleeping:

tarafından
Ahahah yastıklar serinlesinn
0 oy
(4,158 puan) tarafından
Ben daha bekarken okula gidiyorum sabah erken saatte dersim var ama sabaha kadar da çalışmışım uykusuzluk hay safada neyse yürüyorum çöpün kenarında da kedi bir şeyler yiyor beni farkedince kaldırıp kafasını baktı hani kaçacak ben oraya yürüyünce bende o halimle elimi kaldırıp dur dur rahat ol şurdan geçerim sen ye dedim ama el hareketim sanki bi insana anlatır gibi :)) işin garibi kedi de anladı sanırım yemeye devam etti kaçmadı :) biraz ilerleyince de ne yaptım ben insallah kimse görmemiştir deli mi bu kediyle konusuyor diye düşündüm :) 
tarafından
Ahha görenler diyecek kız kafayı yedi ahah
(4,158 puan) tarafından
O uykusuzlukla normaldi ama insanlar kesin deli demiştir :D
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Kaynanam hiç kendi kalkıp su içmez bikeresinde yine geldi zaten hergun bendeydi yemek yedik su istedi çocuk var küçük bulaşık yıkıyordum birazdan getiriyorum dedim götürdüm neyse masaya koydum ondan önce kaynanamın kaynanasına verdim oda hergun gelirdi bize yasli kadin sonra kaynanama verecektim bida gittim mutfağa tekrar aldım geldim su içimden sınırlı sinirli konuşuyordum suyu ona değilde kucağındaki dört aylik bebeğe içirmeye çalışıyormuşum sonra farkettim 
tarafından
Ay canım ya ahhahahahahhaahh
0 oy
tarafından
Bezi cope atacagima camasir makinesine atmisim ve calisdirmisim bir makinayi acdim bezin icindekiler giysilere yapismis allahtan cisli bezdi.napiyim 3 cocuk yemeyiydi bulasigiyidi gecede uykusuzluk.
tarafından
Ay çok zor canım ya insan dalıyor bazen
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Pazardan geldim oğlum ağlıyor poşetleri alirmisin dedim eşime içeri girdim emzirdim doyurdum uyuttum 2 3 saat garanti geçti eşim yemek yedi çamaşır serdim nerde poşetler ne poşeti dedi koştuk kapıya Allah'tan poşetlerim duruyordu .
tarafından
Aaaa iyi alan olmamis
(1,243 puan) tarafından
Çok şükür ki almamışlar
0 oy
(7,186 puan) tarafından
Piknik alanından çıkıyoruz arabalara bineceğiz birden yaygarayi koparttım Fatmanur yok diye . Biranda annemler ablamlar bir telaş aramaya başladı eşimde bana bakıp sen iyi misin çocuk kucağında ya dedi (≧▽≦) kafalar bir milyon... 
(3,584 puan) tarafından
Hahahaha bu iyiymis
tarafından
Ahahah bu da komik
0 oy
(8,995 puan) tarafından

Daha dün annemle telefon da konuşuyorum arabadan inicem telefonu mu ariyom eşime de diyorum aşkım telefonum sende mi :D o sırada annem şok gülme krizine girmiş anneme diyom niye gülüyon telefon yok:D olay dank edince bende baya güldüm

tarafından
O bana da çok oluyor telefon elimde telefon nerde diyorum ahah
(8,995 puan) tarafından
Elimde bide telefon da annemle konuşuyorum
0 oy
tarafından
Kıyafetleri utuledim dolaba koymak yerine çamaşır makinasına attım. Makina yıkamaya başladığinda aklıma geldi. O an içimde kasırgalar koptu 
(3,584 puan) tarafından
Of of of çok fena
tarafından
Ay çok kötü ya bu
tarafından
Oyyyy dusman basinaaaa skajajajaj
tarafından
Daha da birşey yapmadım zirvede bıraktım :)
0 oy
(3,101 puan) tarafından

Bnde kizim uyumusken camasirlari atim makineye dedim.altini aldim bez elimde kirlisi de elimde.kirlisini cope bezide makinaya attim.isin kotusu makine bitince farkettim.heryer bebek bezi pamuguydu saatlerce temizledim :'(

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,297 göst.
15 Haziran 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
42 cevap 678 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 711 göst.
0 oy
15 cevap 860 göst.
28 Kasım 2020 Aile kategorisinde Sezgin (11 puan) tarafından soruldu