0 oy
662 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Altlı üstlü oturuyoruz eltimin oğlu 9 yaşında benim kızım 2,5 yaşında birazcık hiperaktif bir çocuk yaramaz bir çocuk yani Tamam her şeye zarar veriyorsun Benim kızımın bisikletinden ne istiyorsun kızımı içine bindirdi süreyim derken kırmış yalan söylüyor bir de ben yapmadım diye ama ben biliyorum onun yaptığını ben de dedim yazık günahtır yani niye öyle yaptın ki 300 lira Sonuçta annesi de sesini çıkarmadı Ben de daha fazla üstüne gitmedim bir plastik bir şey yüzünden kırmaya değmez diye ama içten içe sinir oluyorum resimde gördüğünüz bisikletim çizdiğim kısmını sadece kırdı

image

15 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Bende zannettim ki binemetecek hale getirdi .... 
(7,269 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm bi an :)
-Reklam-
+1 oy
(1,856 puan) tarafından
2.5 yaşındaki çocuğunun ne işi var eltinin 9 yaşındaki çocuğunun yanında annesiz bence onu sorgula 
0 oy
(13,938 puan) tarafından
Binmesine engel değilse kalp kirma boşver. Isteyerek yapmamiştir. 
tarafından
Yok engel değil Ben de zaten kalp kırmadım bir plastik bir şey yüzünden Kalp kırmaya gerek yok diye ama annesi de hiç uyarmıyor Belki bizim yanımızda uyarmıyor evde konuşuyordur böyle olmaz ki ama sürekli Bebek arabasını da kırmıştı şimdi de bu bisikleti kırdı
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Yani öyle bir yazmışsın ki bende binecek halde değil anladım o yer kırılsa da birşey olmaz ben olsam tepki vermezdim bir dahakine dikkat et canım derdim 
0 oy
tarafından
Ayy bende sandım kırdı artık binemeyecek, plastik olduğu için çabuk kırılmıştır.belki de çocuğun dediği gibi olmuştur
0 oy
tarafından
Ya günahini aliyosan ? 

Ya o yapmadiysa ? 

Gözünle gördün mü ? 

Binmesine engel değilse niye sıkıntı yapiyosun parampinçik yapmamis ya
tarafından
Oooo nerdiydin iremmmm parampancikk ghggh
tarafından
Abla ev tasima telasındayim :) post acip kaciyorum valla bu aralar.

Parampinçik = paramparça :D
tarafından
Taşındın mi en son boya seciyodukk
0 oy
(916 puan) tarafından
Kızını teslim etme canım o niye bindiriyor... Ben asla bırakmam kızımı kuzeninin yanına 
0 oy
(1,416 puan) tarafından
Yani herkes bu arkadaşa laf söylemiş ama belliki eşyalara zarar veren bi çocuk her defasında sesini çıkarmasa bunun ardı arkası kesilmez 300 TL az bi miktar da değil hani ben olsam bende tepki verirdim 9 yaşında herşeyin farkında ve bilincinde bir çocuk küçük değil yani 
(3,419 puan) tarafından
Katılıyorum zaten ilk yorumda lincler gibi yorum yapılınca ona dayanarak herkez kızma peşinde benimde makina zarar verene bende kızarım sonuçta kızmak dienede inanmam
(1,416 puan) tarafından
Aynen öyle kendi başlarına gelse susup oturmazlar bence burda böyle ahkam kesiyorlar
tarafından
İyide hanımefendi de gözüyle görmemiş çocuğun yaptığını,çocuk ben yapmadım diyor ama o yaptı biliyorum demiş.belki de gerçekten çocuk yapmadı,çok alakasız bir yer kırıldı diye de ne kızacaksin çocuğa
tarafından
Taktikmaktikyok    bisikleti eltimin oglu kullanmadan yani oynamadan once bsey yoktu hızlı sürdü kızımı otrtup kızım hatta korktu hatta kaynanam uyardi dedi cocuguna dikkat et cok hzli sürüyor diye cocuk yalan söyleyen cocuk tabiki ben yapmadm der bebek arabamıda gözümn önnde kırdı ben yapmadm dedi
tarafından
Canım bebek arabani kırmış madem neden buna da izin verdin, çocuğun huyunu bildigin halde vermek bile bile lades olmuş
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Su ortamda su dunyada 2.5 yasındakı bbeek dışarda annesiz olmazzzzz   bırak bisikleti ya
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Canim benim abartmış olabilir misin?bunun pandalısı var bizde komsu da oğlunu bindiriyor diye yukarı çıkarmıyorum bahçede duruyor. Koltuğundaki süngeri çıkmış önemli gelmedi bana yani çocuktur yapar
0 oy
tarafından
Ayni dertten bizdede var malesef ama çok şükür ev arıyolar cikicaklar eltim le aramiz çok iyi ama oğlu berbat 
0 oy
tarafından
Vallahi öyle bı anlatmiasin ki ortadan ikiye bölündü sandım ömür kuzu böyle şeyler ne olcak çocuk canı sagoksun benimkini ikiye bolduler bisey demedim  koca avizemi pilates topuatip kırdılar bisey demedim .canları sagolsun senin çocuğu süreyim derken kırılmış 
0 oy
(784 puan) tarafından
Annesi napsin elltiye dadasacaksnz diye kulp aramayın be
tarafından
Ben annesine bisey demedimki zaten kalp krmamak icin sustum neyin davasndasn anlamadm
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Allah başka dert keder sıkıntı vermesin

0 oy
(119,526 puan) tarafından
cok bisi yapmamismi bide ufacik cocugu nasi cocuga emanet ertin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 195 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kadirinannesi16 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 77 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kadirinannesi16 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 837 göst.
0 oy
15 cevap 194 göst.
6 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Can_annesi_ (82 puan) tarafından soruldu

381,419 soru

11,418,848 cevap

34,975 kullanıcı

...