0 oy
1,381 göst.
Diğer kategorisinde (6,825 puan) tarafından
Oglumu emziriyodum bana sen 5 sene sonra iyic eyag baglar yerinden kalkamassin dedi

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Allah başkalarına yürü ya kulum derken bana türü yağ tulumu demiş "))) D hahahahah hiç canını sıkma ya sen donde bi kendi  tipine bak ben seni almasaydım değil beş sene sittin sene bir adam olamazdın de sende havalardanmidir nesir milletin temelli beyni sulandı ya 
(6,825 puan) tarafından
Degisik yaa dun aksamda boyle bi konu gecti hemde annesinin yaninda anneside artik zayiflamasi zor dedi
tarafından
Niye zor muş yahu allah allah ister zayıflarsın ister kilo alırsın hayır niye derdine düştüler onu anlamadım saha yeni doğum yapmışsın bide en son derdim bile değil su an zayıflamak bence seninde olmasın zamanla gider kilo falanda kalmaz hele çocuk bi el ayak olsun o zaman gör sen zayıflamayi
(284 puan) tarafından
Tekrar anne ++++++ hepsi benden sana :Dd
tarafından
Teşekkürler elifayhan ")) artilayan eller dert görmesin
-Reklam-
0 oy
(271 puan) tarafından
Nie öyle bir şey söyledi cnm 
(6,825 puan) tarafından
Bilmiyorum ki
(271 puan) tarafından
Takma cnm bosver
0 oy
tarafından

Cok ayip etmis. Sen cokta guzel bir kadinsin. Fotografini görmüştüm.  Kendisi nasil olacak acaba. Illa kadinlar zayif ve guzel olmak zorunda sanki erkekler hic boyle bir kaygilari yok :angry:

(6,825 puan) tarafından
Yani gerckten cok zoruma gitti biseyde diyemedim kala kaldim
tarafından
Daha da yeni dogum yaptin.  Bosver patavatsizlik etmis esin canim. Geldi mi gorevden yaninda mi artik
(6,825 puan) tarafından
Izne gelmisti ayin 2 de gidiyo gitsede biraz rhtlasam herseye karisiyo ya
0 oy
tarafından
haydaaa kendisine baksin once 
tarafından
kal ne var bunda zayif olmak zorunda degilsin ki oyle istiyorsa gidip mankenle evlensin
(6,825 puan) tarafından
Bende begenmiyosan cocguda birak git kapi orda dedim kolay bisey yapmadim ben 9 ay bi can tasidin dedim
(6,825 puan) tarafından
Icimde kalmasin dusundum dusundum bunu diyebildim
tarafından
kiz hormonlar alt ust ediyor insani ben 25 kilo almıştım düşün yani normal hemende gitmiyor zamanla gitmeyedebilir
tarafından
insanin aklina o anda gelmiyor ki sasirip kalmissindir
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Gulerek mi soledi  gulerek solediyse belki takilmistir canim. Takilma birak  sen nasil mutluysan ole kal :)
(6,825 puan) tarafından
Yari gulerek yari ciddi soyledi canim
(2,351 puan) tarafından
O zaman espiri anlayidi kotu demkki canm sana takilmak istemis ciddiye alma. Ne manasiz bir espiri ya bu degip sende onu boz bida ole espiri yapmaz ;)
0 oy
(12,994 puan) tarafından
Çok ayıp etmiş o yağlar evladımız için deseydin. 
(6,825 puan) tarafından
Bian bisey demedim ama sonrasinda begenmiyosan aha kapi daha iyisini bul dedim
(12,994 puan) tarafından
Buna karşılık ne dedi
(6,825 puan) tarafından
Hic birsey demedi sessiz kaldi
(12,994 puan) tarafından
Hımmm.. bazı adamlar böyle oluyormuş me yazıkki  sana da böyle bir eş gelmiş
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Bakıp bakıp mutlu olcağı tabloda ettiğine bak . Çok yanlış  güzel kelimeler cümleler  varken
(6,825 puan) tarafından
Aynen oyle karnima bakiyo bazen icinde bi tane daha mi var falan uapiyor bende cocuk emziriyorum hemen diyete basliyamm ya
(3,532 puan) tarafından
Önceliğin ewlat  bunları dsnup stres yapma sen onu umursama boşver sen bi annesin  canim
0 oy
tarafından
Esin cok mu zayif
(6,825 puan) tarafından
Evet cok ama cok zayif
tarafından
Deseydin ya sende sen gibi cirpisiz seyrek alceme 1000 kilo olurum  kusura bakma ama esimde dengesizlik var bi anneye oyle mi denir ya
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Bu erkekler neden böyle ya ayıp etmiş. Bugün benimki de yaptı böyle bişey sonra şakasına dedim fln filan olduuu
(6,825 puan) tarafından
Her sakada bir ciddiyet var ama benimkide oyle saka gbi dedi ama dunden bu yana 2 defa oldu sakasi kalmadj
(1,390 puan) tarafından
Katılıyorum canım tepki görünce şaka oluyo zaten hemen
0 oy
(75 puan) tarafından
Sende ben artık böyle etli butlu seviyorum de hatta sen bile gözüme batiyosun çok zayifsin de kendinden emin bir şekilde :)))))
0 oy
tarafından
şaka yapmıştır bence kafaya takma bence canım
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Annesin sen kilo da neymis alırsın da verirsin de 

Yaa su erkeklerin eşlerini her bakımdan ezmesine dayanamıyorum 
0 oy
(404 puan) tarafından
Kendisi 5 sene sonra nolacak görde bak büyük konuşmasın
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Benimki de diyor benim kilom da var zaten bende gel seni de yiyeyim de çenen kapansın diyorum artık napalim gitmiyor kilolar :D

0 oy
tarafından
Canım daha bebeğin kucukmus daha yeni doğum yapmışsın bende 15 20 kilo şu anda bebeğim 3 aylık olmak üzere inan ne kilo kaldı ne bişey hatta 63le hamile kalmıştım su anda 58 kiloya düştüm düşün yani inan sen varya uykusuz kaldıkça zaman geçtikçe kilolar da gidiyor 
0 oy
(905 puan) tarafından
Şaka yapmstr  belki cnmm  
0 oy
tarafından
Ammaa canım ya nezaman tam yüzünüzü gukdurduler ki .. iki dakka güzel konuşsa üçüncü dakka can skiyolar.. Al birinivur ötekine.
0 oy
(1,065 puan) tarafından

O ne demekmiş öyle  ne pat diye  

5 sene sonra kendi nasıl olcakmış acaba aynı kalırmı ki :angry:

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 649 göst.
11 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 444 göst.
26 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerimmbenim (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 614 göst.
9 Mayıs 2021 Aile kategorisinde El1997 (1,906 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 372 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde oguzelikiziakc (75 puan) tarafından soruldu

379,599 soru

11,363,543 cevap

34,840 kullanıcı

...