0 oy
231 göst.
Diğer kategorisinde (1,154 puan) tarafından
Aşkolar ya üff geçen cumadan 2 cm açılmam var o günden beri her gün 2 saat yürüyorum ara ara cok minik sancılarım gelip gidiyor yaa ama hala tık yok püf :/yarın doktora gitçem acaba açılmam ilerlemiş midir cok merak içerisindeyim. Sıkıldım ya artık. Siz neler yapıyorsunuz 

8 Cevaplar

0 oy
(7,328 puan) tarafından
İnşallah zamanında sağ salim dogurursum cnm bende doğurmak istiyorum artık hergun diken üstünde zaman gecmiyor
(1,154 puan) tarafından
Aynen öyle yaaa vallahı sıkıldım artık cidden yaa. Amiin inşallah canım Allah kolaylık versin hepimize
-Reklam-
0 oy
tarafından

Acele etmee wiiii keçeeee :D

tarafından
Bilmiyorum ki daha Bell değil
tarafından
Yarın belli olur dimi
tarafından
İnşallah bakalım sana haber veririm
tarafından
Tamam ☺️☺️
tarafından
Tamam ❤☺
0 oy
tarafından
Inşallah sağlıkla alırsın kucağına kız bana dua et askısı bende sağlıkla alayım kucağıma ☺️
(1,154 puan) tarafından
He yaw valla ☺️☺️☺️❤️❤️hayırlısı be gülüm ☺️
tarafından
Aynen hayırlısı sağlıkla gelsin dr ne zaman gelirse gelsin bende biran önce bu zamanlara gelmek istiyorum zaman geçmiyor sanki
(1,154 puan) tarafından
İnan nasl geçti anlamadım ben çok hızlı geçiyor rabbim inşallah tez zamanda hayırlısı ile doğum yapacağın ve evladını kucağına sağ salim alacağın vakte ulaştırsın hayırlsı ile canım
tarafından
Aminnn inşallah inşallah
(1,154 puan) tarafından
☺️❤️❤️
0 oy
(839 puan) tarafından
Yürüyüş yetmez plase yap ve mumkunse sicak suya otur Squat falan yap ilerler 
(1,154 puan) tarafından
Squatta yapıyorum fakat cok fazla değıl sıcak suya oturmayı önermedi ebe bir arkadaşm vsr6 bende duş alıyorum sadece
0 oy
(119,521 puan) tarafından
allah kurtarsin    
(1,154 puan) tarafından
Amiiiiin ya amin
0 oy
(1,318 puan) tarafından
Kaç aylikki ben 3 cm ile 2 hafta ya yaklasmisti gezdim öyle sancı çıkıyor Nst akşama gelin diuoardi ben de tık. Yok. Suni doğum yaptım. 40 2 idim 
(1,154 puan) tarafından
Ya o kadar yoruldum ki valla Cok sıkıldım artık işte :/hayırlısı inşallah canım teşekkür ederim
(1,318 puan) tarafından
Aynn hayırlı doğumların olsun. Beni düşün hele 40 2 suni olmasq geleceği yoktu . :))) Hayırlısı herşeyin
(1,154 puan) tarafından
Ya doktor 40 ı doldurmaz bu bebek dedi önceden gelri dedi o yüzden bnde baya heyecan yaptım ve ister istemez bekliyorum valla ya
(1,318 puan) tarafından
Ablamın adı da Goncagül. Heyecan yapman normal tabi. Bakalım Allah hangi günü yazmışsa artık. Sağlıcakla al kucağına inşaallah
(1,154 puan) tarafından
Aynen öyle canım :) gerçek ismim zehra goncagül nerden aklıma geldiyse ilk hesap açtığım zmn direk bu ismi kullandım ya :)
0 oy
tarafından
Vakti gelince doğacak annesi ❤️
(1,154 puan) tarafından
Inşallah yaaaa abla inş yoruldum cokçA sıkıldım birde
0 oy
(5,108 puan) tarafından

Tam aklımdaydın postuna denk geldim canım ben de artık doğurmak istiyorum ama senin haftan henüz erken değil miydi ben mi yanlış hatırlıyorum

Zamanında sağlıkla gelsin bebişlerimiz bende ne sancı ne açılma var 39 olduk 
(1,154 puan) tarafından
Evet yaa açılma olması cok güzel doktorum fa dedi canım yanı valla o kadar heyecanlıym ki hemen gelsin istiyorum yaa :) amiiiiin inşallah sende aynı şekilde canm benim
(5,108 puan) tarafından
Ya ne güzel dört gözle bekliyorum benim oğlanın geleceği yokmuş :) Doktor iri dedi ama daha da kilo alır diye endişe ediyorum haftamı doldurmama 1 hafta kaldı bakalım sağlıklı olsunlar da canım gerisi önemli değil gerçekten. Ben de şimdi heyecanlandım senin adına :d Amin canım
(1,154 puan) tarafından
Yaaa cok sağol canım teşekkür ederim Allah razı olsun ❤️benim olanda geçen hafta 3 kilo idi işte sıpa yaaa :)
(5,108 puan) tarafından
Ne çabuk büyüyorlar ne çabuk geçti 9 ay ♥️
(1,154 puan) tarafından
Ay evet evet kesinlikle yaaaaa ❤️❤️❤️❤️❤️☺️☺️☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 252 göst.
26 Ocak 2024 Aile kategorisinde oylede.guzel1 (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 218 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy