0 oy
81 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (288 puan) tarafından
Bağırsak enfeksiyonu oldum birkaç ay önce kusma ishal kızlar isalde test yapmışlardı kanlı ishal demişti doktor yok yatış yapılıp takip edilir özel hastaneydi çok korkmuştum ozmn smdi kafama takıldı sizce normalmi

1 cevap

0 oy
(1,101 puan) tarafından
Canım kanlı ishalse mutlaka yayman gerekiyor birde son yıllarda bağırsak rahatsızlıkları yayılmış durumda kesin tanı için yatman şart yani mesela ülseritit kolit diye bi hastalık var ve tedavisi yok sadece alternatif tedavi uyguluyorlar belli zamanlarda hastaneye yatıp ilaç veriyorlar atakları zayıflatmak için 
(288 puan) tarafından
Benim baya oldu canım bu hastalığı gecireli bikac doktora sonucuda gösterdim normal.dediler hatta Makatta catlagimda vardı ozmn onun için kolonoskopi oldum bağırsaklardada bişey cikmamisti
(288 puan) tarafından
İlaçlarında kullanınca şikayetlerimde geçti kusma ishal.duzelmisti
(1,101 puan) tarafından
Hastanede yattık bi süre kızım rahatsızdı özellikler cocuklarda daha fazla bagursak rahatsızlıkları canım bissüürü cesidi varmış
(288 puan) tarafından
Doğrudur canım bende bugün gaita tahlili verdim okadar korkuyorum ki hastalıktan artık çok şükür gizli kana bakmış doktor birşey ckmadi zaten kolonoskopide olmuşsun dedi dahiliyeci bişey  olsa çıkardı dedi
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 106 göst.
9 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 148 göst.
0 oy
1 cevap 44 göst.
31 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tugra0606 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 30 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,094 puan) tarafından soruldu

380,885 soru

11,403,752 cevap

34,942 kullanıcı

...