0 oy
105 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (288 puan) tarafından
Mrb kızlar ben yaklaşık 1 yıl önce bağırsak enfeksiyonu geçirdim isal ve kusma gaita tahlili almışlardı ve kanlı isal görülmüştü ozmnlar bende makatta çatlakda vardı bağırsak enfeksiyonum düzelince çatlak için kolonoskopi olmuştum herhangi birşey olsa bağırsaklarda kolonoskopide çıkarmıydi. Kafama takıldı nedense kanlı isal gorulmesi ishalde normal mi

3 Cevaplar

0 oy
(5,877 puan) tarafından
Çıkardı bağırsak enfeksiyonunda kanlı ishal görülüyor hele evlerden uzak zehirli ishal denilen türü var ki adamı süründürür.. Arkadaşım olmuştu kız 1 haftada 8 kilo verdi resmen eridi hastanede yattı 1 hafta serumlarla beslendi.. 
(288 puan) tarafından
Evet canım ozmn ev taşıma telaşım vardı dışardan yemek yemiştim ev temizleme filan uğraştım akşamına kusma ishal mafolmustum ben serum yaptılar bana 1 hafta yattım evde resmen
(288 puan) tarafından
Arkadaşınında ishali kanlimiymis peki canim
(5,877 puan) tarafından
Kanlıydı onun baya bağırsakları kanamış gibiydi yani ama şuan çok şükür bi sıkıntısı yok tedavi gördü bitti yani senin şuan sorunun yoksa geçmiştir
(288 puan) tarafından
Ben isalde görmedim kan canım tahlile girince çıkmış demekki şuan skntim yok aklıma geldi daha sonra baktrmadmda isalim filan durunca ondan sonra kolonoskopi olmuştum çatlak için zaten bsy olsa çıkardı diye dusundm insan korkuyor canım sağlık ya sonra acaba başka bişey çıkarmıydi die
-Reklam-
0 oy
tarafından
canım gücendiğin için çatlakdan kan akmıştır. bendede oluyor.
(288 puan) tarafından
Bende öyle dusundm canm doktor kanlı ishal demişti yok yatirmamiz lazm seni filan diyince ozmnlar korkmustm ama kolonoskopide oldum çatlak için bişey olsa çıkardı demi
0 oy
tarafından
Çıkardı evet bende kanlı ishal günde 15 16 kere çıkıyorum ve benim bağırsakta yara var ülseratif kolit deniyor hastalığının adı tedavi görüyorum 2 senedir 
(288 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Allah şifalar versin uzun süren ishaliniz var bu normalmi peki

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 81 göst.
11 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
31 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tugra0606 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 29 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
21 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karcicegi (996 puan) tarafından soruldu

380,275 soru

11,385,718 cevap

34,885 kullanıcı

...