0 oy
466 göst.
Aile kategorisinde (791 puan) tarafından
İki çocuğum var ve okdar yaramz durmaz bir anneme yada çok nadir parka götürürm eltim bugün diyo sen hiç kızım götürmuyosn kendin ile 5 yaşında diyor çok mülayim siz gidince buruk oluyor dedim bnde düşüdum senin böyle diceğini dedim nasıl götureym durmyo benim çocuklarım raht vermyo orda çocuklar döver ilgisiz kalır yoksa isterdim e eltimde  her pazar gezer Park olsn ablası dayısı akrabaları gittiği zamn kızım çok ağlar çocuklar giti bizde gidelim gezmeye diye ne tuaf insan değil mi evladım benim yanımda olacak göndermem ben siz Kendi Çocuklarınızı gönderebilirmsnz

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
O niye senin çocukları götürmüyor 
(791 puan) tarafından
Bn göndermem
-Reklam-
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Ne mecburiyetn varmış oda seninkiler e baksın
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Hiç sevmem böyle anlayışsız herşeye kendi penceresinden bakanları.  Boşver kimse  kimsenin çocuğunu  götürmek zorunda değil. 
(791 puan) tarafından
Ya kendkime zor bakyom bikere gotrdm olan biteni herysi anlatı
0 oy
(1,257 puan) tarafından
La havleee :)))

Benim eltimde oğullarının tıraş parasını ister hep :))
0 oy
(11,217 puan) tarafından
ayni yerde oturuoruz cocuklarimiz ayni krese gidiyor. ikimizde cocugumuzu birakir aliriz kimse kimsenin cocugunu getrip gotrmez bile. kaldi ki keyfi gezdrcez
0 oy
(56 puan) tarafından

Bir çocuğun sorumluluğunu almak büyük iştir.

Başına bir iş gelirse Allahtan gelen Kaza ve Kader'e bakmazlar.Sen neden bakamadın derler.
(791 puan) tarafından
Çok doğru ya bu cvp güzl
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ne kendi çocuğumu gönderirim ne de başkasının çocuğunu götürürüm 
0 oy
(343 puan) tarafından
Benim ***** eltimin oğluda bize gelip bizde kalmak istiyor 18 yaşında erkek çocuk evimde 1 artı 1 zaten babasına söyledim gönderme diye ama çocuk ağlıyor gidicem diyip duruyor manyak ya
0 oy
tarafından
herkes kendi çocuğunu götürsün allah allah. o çocuk düşse kafasını patlatsa senden hesap soracak hanfendi. hem hizmetçisi misin zorunda mısın götürmeye. o bugüen kadar seninkileri gezdirmiş mi de senden istiyo?
(791 puan) tarafından
Bn dedesi veya neenesi giderse gonderyom oda onlar istyo gelsn dyolar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 352 göst.
9 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Elos (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 253 göst.
27 Eylül 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,273 göst.
12 Aralık 2020 Aile kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 171 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde seda21k (117 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı

...