0 oy
1,271 göst.
Aile kategorisinde (1,661 puan) tarafından
Soruyorum kendimede neden diye ama sevemiyorum ... Çok yaramaz bir çocuk çok yordu ,çok bunaltdı beni aşırı derecede ... Tamam çocuk anlıyorum ama insnda bir noktaya kadar tahammül ede biliyor ... Tamam nefret etmiyorum ama sevemiyorumda ... Varmı benle aynı durumda olan?

24 Cevaplar

+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Sevmek zorunda değilsin, çocukta olsa saygı duy kötü davranma bu yeter bence
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben kendi çocuklarımdan başka çocuk sevmiyorum :D

(1,661 puan) tarafından
Ablamın kızını seviyorum,dayılarımln çocuklarını da ... Ama aynen diyer çocuklra tahammül edemiyorum sadece bebekleri seviyorum ... Hiç bir çocuğun yaramazlığına tahammül edemiyorum
tarafından
Al benden de o kadar
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Acaba annesini ya da babasını mı sevmiyorsun ondan mı 
(1,661 puan) tarafından
Hayır aslında eskiden annesini severdim şimdi sevmesemde neftet etmiyorum katiyyen ... Ama çocukdan ezelden çok çekdim o yüzden bir türlü ısınamıyorum
(14,032 puan) tarafından
Çocuk isté yaramazligiyla uzaklaştirmis seni kendinden
0 oy
tarafından
Senin evde mi yasiyo

Bence sen kaynini yADA altini sevmion  ondandir
(1,661 puan) tarafından
Evet canım birlik
0 oy
tarafından
Çocuk o anlamaz ki neyini sevemiyirsun anlamadim
(1,661 puan) tarafından
Yerimde olsaydın anca anlardın canım ... Böyle anlamazsın
0 oy
tarafından
Insanda bazen olabiliyor canım öyle ven her çocuğu çok severim ama ésimin teyzesinin bir oğlu var dlei oluyom onu görünce ama diğer çocuğu nu da çok seviyorum beden oluyor bilinmez 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Çocuk sevilmežmi yaa ne kadar yaramazda olsa severim ben
0 oy
tarafından

Bütün cocuklari seviyorum ne kadar yaramaz olursa olsun o kadar masumlar ki dunyadan bi haber ler kemdi dunyalarinda yasiyorlar

(1,661 puan) tarafından
Takdir etdim canım ))
0 oy
tarafından
Bende gorumcemin çocuklarını bir türlü sevemiyorum gelseler kıymet veriyorum değer veriyorum ama çocuklarımı hor görüyorlar çok yaramaz lar o yüzden isinamiyorum 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Ben büyük görümcemin cocujlarina öyleyim neden bilmiyorum hiç isinamiyorum ama diğer gorumcelerimin çocuklarını aşırı severim kendi çocuğum gibi hediyler alırım veririm büyük gorumcemde yaparım ama isinamiyorum belkide gorumcemde sevmediğim için olabilir eşini de sevmiyorum eşime silah çektiler o yinede eşini seçti belki ondna sevmedigimden
0 oy
(5,365 puan) tarafından
Ben kolay kolay kimsenin çoluğunu sevmem öpmem ble çok zor kanım ısınmıyor yeğenlerim de bikaçtane hariç dyerlerini hiç sevmiypm kızımı çok sevıyorum
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Aman kınama senin de çocuğun öyle olur

Kaç yaşında ki 
(1,661 puan) tarafından
Eskiden kınardım ne yalan söyliyim ... Ama zamanla anladım ... 5 yaşında canım
0 oy
tarafından
Bende eltimin 3 çocuğu var 3 üne de kanım ısınmıyor ben 8 aylık evliydim çocuğunu  seviyordum çocuk ağladı  tami çocuk 6 aylık bebekti hemen kucağımdan çekti aldı bende seviyordum dedim seveceksen doğur  da sev  dediler  kaynımla  eltim aynı anda o günden sonra kendi oğlumdan başka hiç bir çocuğu sevemiyorum
(1,661 puan) tarafından
O nasıl iğrenç,kaba bir laf ya
tarafından
8 aylık evliyken adımı kısır gelin e çıkarttılar eşim uzman çavuş olduğu  için yanımda değildi kocasız çocuk mu olur ama anlayan yok işe
(1,661 puan) tarafından
Allah sabır versin canım sana da öyle insnlara karşı
tarafından
Amin kuzum şimdi 15 aylık bir paşam  var bana yetiyor kimsenin çocuğunu sevemiyorum o günden sonra☺
(1,661 puan) tarafından
Allah korusun canım ...)))
0 oy
tarafından
Sevemeyebilirsin zorunda değilsin ki neden kendini sorguluyorsun anlamadım. Zarar verme yeter 
(1,661 puan) tarafından
Yok zarar vermemde ... Bilemem 2 yıl olcak birlik yaşıyoruz ama ne bileyim eskiden severdim ama zamanla soğudum
tarafından
Olabilir bazen çocuk da olsa ısınamayabilirsin. Ben yegenlerimi çok severim mesela ama bazen gıcık gıcık davrandıklarımda çok sinirlené biliyorum
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Sonucta sen de bi insansin ve herkesi sevmek degilsin..bu cocuk olur yetiskin olur farketmez..sadece cocuga belli etme soguk davranma yeter bnce..
(1,661 puan) tarafından
İşte ben sevemeyince hemen belli ediyorum yani nasıl desem sıcak yaklaşamıyorum
(3,901 puan) tarafından
Bn de oleyim oyuzden seni anliyorum..sevmesen de soguk davranma nötr ol yani..
(1,661 puan) tarafından
Deniyorum canlm ))) çok yorucu bir durum
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Böyle düşünenlere de katlanamayan, sevmeyen insanların olduğundan eminim :D Çocuk kadar masum birşey var mi  bu dünya da. Sevmesen bile bunu dile getirme. Unutur agzindan kaçırırsın aile arasında. 
0 oy
(119,340 puan) tarafından
Kimse sana illa sevcen sevmelisin demez ama onun cocuk oldugunu unutma tamam sevme ama kotu davranma
0 oy
(174 puan) tarafından

Yaa sen neden hep bu cocukla ilgili post aciyorsun :Dbu kadarmi biktirdi seni kucucuk cocuk

Sen onu takmamaya calis altdan al biraz cocuk daha

(1,661 puan) tarafından
))))))))))çok bıktırdı ... Ama şimdi kendmi sorguluyordum ... Sizede bir sorayım dedim ))))))
(174 puan) tarafından
canim bos ver takilmamaya calis kendi yorulub gider zaten
0 oy
(48,690 puan) tarafından
sevmek zorunda degilsin canim
0 oy
(449 puan) tarafından
Bende çocukları pek sevmem yani bebekleri anlamam dillerinden böyle bi 6 7 yaş çok güzel oluyor ama bebeler felaket 

İlgili sorular

+1 oy
36 cevap 274 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 211 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
+2 oy
26 cevap 925 göst.
23 Ocak 2022 Aile kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 445 göst.