0 oy
367 göst.
Diğer kategorisinde (500 puan) tarafından
Arkadaş başımızdan geçen bir olayı size anlatmak istedim dün akşam bir arkadaş watsap gurubundan bı tane anne kızın fotosunu paylaştı onada başka biri demiş neyse bu anne kansermis çocuğu açlıktan agliyormus kimseleri yokmuş evleri bombosmus eşya falan yokmuş yerde kilimde yatiyormus diye bizim arkadaş guruplarida ondan onda ondan ona dağıldı tabi bu olay herkes elinden geleni yapmaya çalışıyor belediyeye falan haber verdiler yardım gelsin diye meğer bunlar dolandırıcılık yapiyormusya biz şok olduk ne kadar uzulmustuk dün akşam bu akşam öğrendik dolandiriciymislar bu nasıl insanlık boleleri yüzünden gerçek ihtiyaç sahipleri madur oluyor :(

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben kulaktan dolmalara inanmıyorum kendi gözümle görmediğim sürecede yardım etmem enayi yerine koyuyorlar bizi 
(500 puan) tarafından
Gerçekten öle valla hatta yarın bı gurup arkadaşımız evine gidip hem para hemde gıda yardımı yapmaya gideceklerdi şok olduk gerçekten
-Reklam-
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Her zaman derim gözüm ile görecegim insanlar çıkartsın rabbim karşıma diye güven olmuyor ki kimseye 
0 oy
(2,033 puan) tarafından
Malesef öyle cnm gözümle görmeyince bende yardim etmiyorum asla
0 oy
(120,007 puan) tarafından
Artık inancımi kaybettim gecen sene bi dilenci Allah rizasi icin ekmek parasi ver açım  dedi gel sana bi ekmek aliyim dedi aldim verdim ekmeyi almadi o senin olsun bana parasini ver dedi o gunden snr kimseye inanmiyom artik yaa 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 681 göst.
24 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ❤Berat'ım❤ (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 673 göst.
31 Temmuz 2022 Aile kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 1,246 göst.
4 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 832 göst.