0 oy
93 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (159 puan) tarafından
Siz de öyle oldu mu hiç kizlar ilk gebeligimde ishal olmuştu ben de çevremde bu iki belirtisi olanı duymadım ama ben de olmustu.Gebe değilim şimdi yani 4.gunu adetimin ama bitti gibi sanki kurt düştü içime zaten çok az geliyordu daha da az geldi bu ay.Birde kabız oldum afedersiniz tesadüf mü bilmiyorum şüphe uyandırdı .Yarın eğer tam kesilirse adetim test yaparım belki bakalım :)

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben de hiç biri olmadı. 2 ay sonra öğrendim 10. Haftamda da bulantı başladı. 
(159 puan) tarafından
Hiç bulantım olmamıştı benim 2 3 gündür kabızlık var.Oo 2 ay nasıl dayandın test yaptın mı hic catlardim meraktan :)
tarafından
Yok yapmadım. Adet olucam diye bekledim hep :) :) 8. Haftamda eczanedeki idrar tahlini yaptım 9. Haftamda doktora göründüm. Hamileliğim konusunda aceleci davranmadım :) Hala daha aynıyım :)
-Reklam-
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Ben kabız olmuştum. 

Bence onlardan biri belirti olabilir çunku bütün dengemizi bozuluyor hamile kalınca
(159 puan) tarafından
Şimdi ilk adet günüm de sancı tipim nasıldı hatırlamıyorum griptim hiç halim yoktu kötü hasta olmuştum üst üste gelmişti ertesi gün toparlandım sancım hic olmadi o yüzden de şüphe ettim
(5,132 puan) tarafından
Ya ne bileyim işte, korunma yöntemi ne olursa olsun
İlişki  yaşıyorsak hep gebe kalma ihtimali var
(159 puan) tarafından
Ufak bir değişik adet olsa şüphe oluyor hemen korunsan bile ya
0 oy
(7,425 puan) tarafından
gebeliğim boyuncaya İsal olmuştum
(159 puan) tarafından
Bende oğlumda öyle oldum birkaç gün sürdü ama.O zaman acaba mi dedim ama baktım yuzümde 7 sivilce de birden cikti test yapmıştım pozitifti
(7,425 puan) tarafından
benımde elim ayam titremişti sonra adetim gecti gebelık testı yaptom varmış
(159 puan) tarafından
Test negatif canım adetim bitti gibi sandım az sürünce üstüne görme sandım testten sonra yine geldi :) ayy hiç hazır değildim zaten hayırlısı olsun
0 oy
(4,430 puan) tarafından
İlkinde olmadım ama ikincide ilk üç ay kabızlık yaşadım bacilarimda yaşadı ilk hamileliklerinde :)
(159 puan) tarafından
Bakalım kısmetse ikinci de ne belirtim olacak :) testim negatif üstüne görme sandım ama adetmisim sabah yine geldi ben bitti sandım bir an
(4,430 puan) tarafından
Hayırlısı olsun:)
0 oy
tarafından
Olmadı bende canım ama tabi her insanın farklı oluyor
(159 puan) tarafından
Adet 4gun sürünce korktum ama test yaptım negatif :) pek hazır değildim zaten ikinciye :-D
0 oy
tarafından
Usuttugunden dolayı olmasın hahahahha ..... Hiç öyle bişey yaşamadım duymadım da 
(159 puan) tarafından
Yok kız usutunce hiç böyle olmam :) test negatif çıktı adetmisim demek baktım 4 gün gün sürdü korktum bir an tekrar geldi bu sabah
tarafından
Anladım balim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 56 göst.
0 oy
5 cevap 89 göst.
3 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 80 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ruyam98 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 57 göst.
8 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gülümseee (10 puan) tarafından soruldu

380,267 soru

11,385,204 cevap

34,884 kullanıcı

...