0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde (860 puan) tarafından
Kızlar biz 2.5sendir beraber yaşıyoruz ev almak istiyorum kayınpederim yok diyor kredi çekip borç olmasın diyor tamam diyirum uygun arsa alalım altınla diyirum ona da yok kızlar bu böyle nereye kadar devam edecek borç olmadan birşey olmuyor gerçekten zorlanıyorum artık sinirlerim bozuldu hasta olucam diye korkuyorum ya en azından arsa alalım oda yok

8 Cevaplar

+1 oy
(597 puan) tarafından
Benim anlamadigim ve gercekden karsi oldugum aey. Neden ev icine gelin gidilirki. Hadi kiz kor kutuk asik kabul edio ailesi sart kossun, ayri ev tutun kizimi alin desin... Ben ilk evliligimde ayni binaya gelin gittim kira odemicem diye (kandirdilar) ve ailem naisl diretti kizim yaoma etme diye ama ben ayri dairem olcak sonucta diye diretmistim. Ha pismanmiyim? Sadece kira odedim diye , bos bosuna odemicem diye girdim o daireye. Ama yeri geldinben kaynanami kaiynbabami 1hafta gormedim. Asla cat kapi gelmezlerdi ki benim davetimle bile gelmezlerdi, gelselerde kisacik oturup giderlerdi yani o yonden hakkim helal hos olsun cidden ozluyorum gorumcmei eski kaynanami. 
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kiraya cikin madem canim ayrılmak istiyosan zamanla evde alirsiniz 
0 oy
tarafından
Borç olmasını ben de hiç stemiyorum baba. O zaman siz verin borç olmasın, çünkü borçsuz halletmeyi beklersem ömrüm yetmez ayrı eve çıkmaya de.
0 oy
(119,126 puan) tarafından
allah yardimcin olsun
0 oy
(473 puan) tarafından
Dinlemeyin ayrı eve geçmek istiyoruz diyin geçin. İnatçı insanların gönlünü almak zorunda değiliz anne babamız da olsa sırf saçma inatları sebebiyle bize hayatı zehir etme hakları yok. Kelepçe takacak hali yok. Bak benim arkadaşıma da kayınpederi benzer şeyler söylüyordu kız ağzını sonunda bir açtı ondan kıymetlisi yok biliyor musun. Oturup tamam siz ne derseniz öyle olsun dediğimiz zaman daha çok eziyorlar sadece başka bir şey değil. Kiraya çıkmayın kredi çekip onu ödemek daha mantıklı. 
(860 puan) tarafından
Ediyorlar evet eşimin arkadaşı 105e aldı simdi200oldu arsa bizde almak istiyoruz heves ettik ama eşime o kadar kızıyor ki yok insanı hasta etme felan
(473 puan) tarafından
Bacım ayet inmemiş ki uymak zorunda olasın. Biz ayrı eve geçecez ya da biz arsa alacaz diyin alın çok da şey yani. Ne bu yaşlıların nazı da yahu kaç yaşına gelmiş adamsın az bir öngörü yap bi evladının geleceğini düşün onlarla birlik çirümek zorunda mısın sen
(860 puan) tarafından
Gerçekten yoruldum canım varya kimsenin kalbini kırmak istemiyorum ama çok kırıldım bittim altın var ev alalaim yok arsa alalaim yok altını bozma alamazsın daha diyorlar degerlenmedikten sonrası ben napim altını arkamda durmuyorlar aileme birşey diyemiyorum bıktım desem yeridir 2tane kaynım var ev kime kalacak bana mı asla vermezler benim geleceğimi de düşünmüyorkae varsa yoksa çocuk olur bir tane daha sanki kendileri yaptıkları çocuğun arkasında duruyor da
0 oy
(553 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim benim. Esin ne diyor bu duruma. Esinin yaninda olmasi cok onemli boyle konularda
(860 puan) tarafından
Eşim benden hevesli bir şeyim olsun kızıma bırakayım benden ne zaman ölürüm belli değil diyor
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun 
0 oy
(12,762 puan) tarafından
Senin muhatabın eşin canım her şeye kayinbaba kendinde karışma hakkı görüyorsa zor 
(860 puan) tarafından
Evet eşim benden hevesli bir şeyim olsun kızıma bırakayım benden diye ama insan varya kanser olur
(12,762 puan) tarafından
Valla pat diye yüzlerine söyle canım biz ömür boyu böyle ev üstüne ev mi yaşayacağız diye bu devirde miras falan kalmıyorsa veya piyango falan çıkmıyorsa kimse borçsuz ev alamıyor e bizim hiç kendimize ait bir evimiz olmayacak mı
(860 puan) tarafından
Öyle canım eşim baksın uygun bulursam kendim Alaçam zoruma gidiyor hiç arkamızda durmamasi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 130 göst.
6 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 333 göst.
6 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ball annesi (1,050 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.
27 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde YSK (124 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 117 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Bebegimdogdu (102 puan) tarafından soruldu

378,254 soru

11,321,515 cevap

34,766 kullanıcı

...