0 oy
308 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (159 puan) tarafından
Oğlum 26 aylık ikinciye hiç hazır değilim o uykusuzluğu o süreci kaldiramam diyorum.Bu günlerde arka dişleri çıkıyor ateşi oluyor arada uyanıyor onda bile deliksiz uykuya alışınca zor geliyor :) sizin ikinci bebisler ne zaman geldi?Arayı çok da açmak istemiyorum rahata alışırım diye ama tabi dinlenmek de istiyorum.Oglum deliksiz desteksiz uyuyor 1 buçuktan beri.Asiri hareketli birde çok kuduruyor kardeşi olsa nasıl olur bilmiyorum :)Aralarında 4 yaş daha iyi gibi sanki yaa hem WC egitimi de biter rahat olur.Siz nasıl karar verdiniz kaza mı oldu yoksa :)

33 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim büyük oğlumla 2. Oğlum arasında tam 3 yaş var ama benim ilk bebeğim benim çok yormadigi için  2.ye karar verdik 2. Oğlum la 3. Oğlum arasında da 6 yaş var  kardeş yaş aralığı tamamen annenin ruhsal bedensel sağlığına bağlı canım yaş farkı olmasın diye de kendini yıpratma sen ne zaman hazır hissedersen istersen 10 sene sonra yap tamamen sana bağlı 
(159 puan) tarafından
Evet doğru aslında bebeğe de anneye de bağlı.İste oğlum biraz daha rahatlasa en azından WC ye gitse iyi olur sanki uyku yeme içme sorunu yok zaten dişleri de tam çıksa bari :) en arkadakiler geliyor şuan :) psikolojim tamamen hazır değil valla şuan olsa idare ederim belki ama birşeyler içimde kalsın da istemiyorum
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
Suan 8 aylik hamileym kizm ekimde 4 yaşına girecek daha tuvalete alistiramadim yeni yeni konusmaya basladi kizm bide ayagindan ameliyat oldu oyle ertelenip durdu bebek dogmadan alistirmam lazm bakalim nasıl olacak bende kaza kurbaniym bana kalsa kizm okula gidince borclarimiz bitince olsun isterdm ama.demek boylesi hayirliymjs
(159 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun hayırlısı olsun.Yas aralığı iyi aslında ama konuşması nasıl şimdi cümle kuruyor mu?Oğlum 2 yaşında nerdeyse tam konuşuyor kendini iyi ifade ediyor ama sünnetten soonra WC ye alistiririm bezle daha çabuk iyilesiyor diyor herkes
(913 puan) tarafından
Teşekkür ederim sagolasin Suan cok sukur iyi konusuyor cumle kuruyor ilk çocuk etrafta da cocuk yoktu diye cok gec konustu surekli çevrem bu niye konusmuyor hocaya gotur doktora gotur bir suru laf edip. Baya psikolojimi bozdular ama goturmedm cok sukur konusuyor simdi her cocgun gelisimi farklıdır kendini ifade edemedigi icn tuvalet egitimine cok gec kaldik farkindayim ama konusmadigi süreçte de denedm baya bi olmadi suanda ameliyat li ayagi yerinden kalkamiyor
0 oy
(4,275 puan) tarafından
Bebegim 6 aylik, ikinciyi dusunmuyorum, kazayla falan olmazsa tabi :) spiral taktirdim 10 yillik :D 

Yasim genc olsaydi 6-7 yil sonra dusunurdum de 40 a yaklasiyorum benim icin cok zor olur heralde 
0 oy
tarafından
Kızım 2.5 yasındayken dusunuyorum Allah nasıp ederse suan 20 aylıgız 
0 oy
(6,725 puan) tarafından
Benim oglumda 2 ay sonra 3 yasina girecek allah izin verirse. Bu sene 2.yi cok istedim ama cesaret edemedim. Herkese bakiyorum 2. Yapti çocuklar kardesleri ile ne guzel oynuyor. ☺️Bizimki evde tek sıkılıyor.
0 oy
(966 puan) tarafından
Benim kizimda 26 aylik ve 32 haftalik hamileyim :) 
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Hala düşünmüyorum ben kizim 3 yaşını 3 ay geçti 
0 oy
tarafından
Benimkide dün 8 aylık oldu heralde hamileyim bende napacam bilmiyorum geliyo ikinci galibs
0 oy
(44,758 puan) tarafından

4 yaş var aralarında bir yaşındayken kızım hemen doğur diyen o kadar olduki ama hiç hazır hissedemedim kendimi  iyiki araya bu kadar zaman koymuşum yoksa biterdimm:unsure:

0 oy
(17 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızım 3 yaşındayken ikincisini düşündüm bintakım sıkıntılarım oldu tutmadı kızım beş yaşındayken hamile kalabildim şimdi oğlum 5 aylık.
0 oy
(59 puan) tarafından

Kaza kurbanı kızım 33 aylık oğlum 13 aylık 1 ay sonra 3 bebeğimi kucağıma Alicam inşallah iyikide böyle olmuş diyorum :D

0 oy
(907 puan) tarafından
Oglum gecen hafta ikinci yasini kutladik ve suan hqstanedeyim ikinsici geliyor !! Bense hic hazir degildim ama supriz yapti bize hanim efendi cekecez aryik )) aradan cikar diyorim yq !! Surekki ikinciye odaklanmakta istemiyorum onume bakayim ikiden sonra bitti zaten
0 oy
tarafından
kızım tam 4 yaşındayken hamile kaldım..yaklaşık 5 yaşa yakın fark var..büyük şimdi birinci sınıfa gidiyor küçük 3 yaşa girecek yazın

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 288 göst.
25 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 198 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde Kizimcanim (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 205 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Defne21defo (800 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,018 göst.