+1 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (1,154 puan) tarafından
Kızlar kontrolden geldim şimdi. Hafif sancılarım var nstde doktor deıd kı 18 mayıs son gün senin için dedı 40.haftayı doldurmuş oluyorsun dedi. Şöyle ki benım tam son adet tarihime göre evet 39+1 oluyorm fakat detaylı ultrason zamanında 1 bucuk hafta falan geriden geliyordu adet tarihimi değiştim ve haftayı ona göre takip ettım hep  şuan da doktor dedı ki hesaplarıma vê usgye göre 40 hafta oluyorsun. Kafam karıştı ama sanırım haftaya çarşamba günü doğuma alıcak benı öyel ima etti çünkü çok heyecanlıyım ahahaah 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yaaa ne güzel sen çarşamba bebeğine kavuşacaksın ben kalbini dinleyeceğim Allah nasip ederse yaaa bende heyecan yaptım he şimdi hadi bir avazda sağlıkla al inşallah ❤☺️
tarafından
Dua et bana hep ❤☺️ sevdos obez diye diye evrene mesaj gönderdin obez olacam diye korkuyorum hee
(1,154 puan) tarafından
Edicem canım inşallah doğuma girerkn❤️
tarafından
Bende çarşamba gününe kadar sana dua edim sağlıkla doğur diye sonrada bebeğini sağlıkla büyüt diye dua edeyim kimin duası kabul olur bilinmez çünkü ☺️❤
(1,154 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim çok sağol inşallah rabbim hayırla kucağına almayı nasıp etsin inşallah yavrunu inşallah amiin
tarafından
Aminnn aminnn inşallah ☺️❤
-Reklam-
0 oy
(2,572 puan) tarafından

Hadi gözün aydın kız doğur artık biran önce:D

Normal mi sezaryanmi olacak belli mi

(1,154 puan) tarafından
Ayhh sağol canım Allah razı olsunnn normal ilerliyoruz şuan yaa inşallah bir sknt olmaz da normal devam eder yaaa☺️☺️☺️❤️❤️
0 oy
(22,070 puan) tarafından

Ay sevindim vallahi kanka yaaaa haftaya carsamba sorarim dogurdunmu diye:D

(1,154 puan) tarafından
Ay knk inş yaaaa bnde cok sevindim valla ya deıdm çarşambaya kadar sancım gelmez ise doğuma mı alıcaksınz güldü pazartesi gel bakıcaz konuşucaz nstden sonrw dedi ahahah bakakalm yaa cok heycanlanym
0 oy
(119,153 puan) tarafından
ooo geliyomu kuzey bebek ☺️☺️☺️
(1,154 puan) tarafından
Yaa ahahahah sevdaaaa yok yiğit bebe geliyor pakwksmsöslzsosd
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Yaa çok sevindim adına canım çok şükür sonunda kavuşacaksın bebeğine ♥️ belki gelişimi öndedir ben öyle anladım
(1,154 puan) tarafından
Evet canım sanırım gelişimi öne geçmişş o yuzden doktor öyel deıd. Allah razı olsun güzelim sağolasın rabbim senınde kucağına sağ salim almanı nasıp etsin tez zamanda ❤️❤️
(5,108 puan) tarafından
Hadi bakalım çok heyecanlı :D hastaneyi karar verdin mi canım
Aminn canım bizde heyecanla bekliyoruz bugün 39 olduk zamanında sağlıkla gelirler inşaAllah ♥️♥️
(1,154 puan) tarafından
Inşallah inşallah canım amiiiiin. Evet özel bir hastanede canım inşallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 101 göst.
+1 oy
7 cevap 208 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 138 göst.
6 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy