0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (2,110 puan) tarafından
Merhabalar arkadaşımın böyle bı sorunu var kızlar yardımcı olabilir misiniz? BİRAZ UZUN AMA SONUNA KADAR OKUYUN LÜTFEN ÖNEMLİ Bİ Bİ KONU !!

hamilelikte sabit kalan miyom ortaya çıktı doğum yaptıktan sonra uzun ve ağrılı adet görmeye başladım. İki sene ağrılı, şiddetli ve uzun süreli  adet gördüm. Adet dışında da ağrım ve ara kanamam oluyordu bende  Geçen aralık ayında miyom tedavisi için hormonlu spiral taktırdım. İlk aylar adet sonrası yumurtlama gününde kahverengi   leke şeklinde ara lekelenme oldu. Faydalı oldu miyom sancıları ve kanamalar için . Bu ay gecen hafta adetim bitti iki üç gündür de sabah idrar yaparken idrar arkası sulu kanama  ve kasik ve bel ağrısı oluyor . İdrar yapınca rahatlıyor  gün içinde de kan geliyor ara ara . Acaba kayma olabilir mi . ? Sonuna kadar okuyabilir misinz??

Bu arada arkadasim yazdi ben kopyaladim o sifresini falan unutmus buranin ☺

1 cevap

0 oy
tarafından
Evet kaymış olabilir bir hastaneye gidip usgye girsin canım böyle kanama olması normal değil 
(2,110 puan) tarafından
Soyleyeym bakaym insallah kaymamastir kizida kucuk
tarafından
İnşaallah kaymissada gidip çıkartıp tekrar taktirabilir. Ve sprial var diye rahat olmasınlar canım ilişkide yine geri çekilme ile korunsunlar. Sprialle hamile kalan çok kişi var
-Reklam-

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 154 göst.
+1 oy
5 cevap 167 göst.
0 oy
2 cevap 116 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ymckrm (364 puan) tarafından soruldu