0 oy
521 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
bebegim 4 aylik esimden bosanma karari aldim asiri sinirli huysuz biri beni biktirdi bitirdi artik ne yapsam bagirip azarliyodu annen gelmicek baban gelmicek hergun kavga ediyoduk bebek aglasa bile bana bagiriyodu evden esyalari alip gittim ama bebegim cok kucuk kendimde sucluluk duygusu oldu ama biktimda artik

15 Cevaplar

0 oy
(2,555 puan) tarafından
Böyle evlilik hem bebeğe hem sana zarar ailen destek veriyorsa hiç dönme
(1 puan) tarafından
evet annemin yanindayim allah sukur yanimdalar
(2,555 puan) tarafından
Hiç dönme öyle ömür nasıl geçer
(1 puan) tarafından
bende kendi kendime hep boyle omurmu gecer dunyaya bir kere geliyoruz diyorum dayanilcak gibi degil bi insanda hicmi tatli dil olmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
En iyisini yapmissin ❤️ oyle omur gecmezdi zaten.
(2,835 puan) tarafından
Bayadır seni arıyordum ya durumun nasıl ameliyat oldun mu canm
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Ailen arkandaysa bosanabilirsin ama iyi düşün canım belki eşin düzelir 
(1 puan) tarafından
canim daha oncede boyle davraniyodu biraz ben annemde kaldim 1 2 ay soz verdi baristik hala yok bu ev niye bole sana corap getir dedim hep bagiriyo hep azarliyo duzelmedi yani
(7,993 puan) tarafından
Anladım zor ya hayırlısı olsun canım :/
0 oy
tarafından
Bence bir süre annegilde kal ayrı yaşayın,bu arada biraz ikinizde düşünme fırsatı bulursunuz.hemen boşanmayın bence canım ya bebeğin çok küçük
0 oy
tarafından
Böyle bi babanın elinde büyüyeceğine babasız büyüsün boşver . 
0 oy
tarafından
Ailen yanındaysa çok doğru karar sağlıksiz bir ortamda büyüyeceğine babasız büyüsün daha iyi
0 oy
tarafından
Şöyle düşün canım o babadan kapacagi bı kötü ahlak onun bütün hayatını etkiler öyle bı babanın elinde buyune kadar babasını arada bı görsün daha iyi boşver sen mutlu değilsen bebeğinde senden etkilenir mutsuz olur 

Benim dustugum hataya sende düşme bende aman kızım küçük babasız büyümesin dedim şimdi eşim bana her bagirdiginda korkuyor babası gel kızım bı öpüyüm gel beraber uyuyalım der asla yatmaz eşim de bunun farkinda artık çocukların yanında yüksek sesle bile bagirmiyor ama nafile büyük kızım herşeyin farkında 
(1 puan) tarafından
evet haklisin bende ne bileyim kucuk diye kendimde suclu hissettim hic bizaman duzelmedi soz verdi hala ayni kendimi bos yere yipratcagima cektim gittim zaten bende ayni evde yasamaya devam etseydim bebegim hep kavga icinde buyucekdi
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım
0 oy
tarafından
Bende bir yıllık evliyim üç aylik bebeğim var bakalım o cesareti gösterip bosanabilecrk miyim ailemin yanina gidemem beni istemiyorlar. Sabrediyorum
(1 puan) tarafından
allah yardimcin olsun:( dua et allah hic beklemedigin yerden kapi acar
0 oy
tarafından
Bebeğin için en doğrusu bence.
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Esas bebek küçükken daha kolay büyüyünce aciklarsin. Toksik ebeveyndense ayrı ve huzurlu olması daha iyi
0 oy
(2,161 puan) tarafından
İnan ileride daha da çok zorlanır dın bebeğin babasına tanıdığında eğer dediğin gibi kötü biri ise hiç tanımasın öyle birini daha iyi 
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Kavgala büyümesin bebek ben kavgala büyüdük çok zor durum hele bebek erkekse daha çok zor oluyor
(1 puan) tarafından
evet erkek
(1,541 puan) tarafından
Biz 3 kardeşiz ben ablam erkek kardeşim ablam ve ben fazla etkilemedik evlendik yuvamız var ama erkek kardeşim 20 yaşında ve annem ve babam kavga ediyor kardeşimin tansiyonu yüksek yüzü falan sis vallah bir çocuk kavgala buyumemeli
0 oy
(119,499 puan) tarafından
keske evden gitmek yerine esinizi gonderseydiniz
0 oy
tarafından
Belki sen annenin evine gidince yaptığı yanlışın farkına varır düzelir siniz ins
0 oy
(7,630 puan) tarafından
Sen bu kararı alarak hem kendini hem bebeğini kurtarmışsın kardeşim hiç üzülme dediğin gibi biriyle hayat geçmez inşallah herşey çok güzel olur ikiniz için.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 657 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 454 göst.
16 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Toprak48 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 456 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Alpedo (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 331 göst.