0 oy
655 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından
Kzlar esimle tartıştım bu sefer büyük yani dedi seni istemiyorum artık bebek büyüyünce boşanma davası açıcam bebeğim 9aylik kolumdaki ceyregide aldı gitti dedi 3 gün eve gelmiycem uyuşturucu kullanıyor  benim cebimde sadece 40 tl var kaynanam gil de bize yakın hiç onlara yanistmal istemiyorum biraz benimde hatalarım var napicam ben bilmiyorum kaynanam oğlunu arasa cevap vermez beni de arar illaki sorar tekin nerde napiyor işte bize gelin vs ne yapicam çok kötüyüm ya nasıl güven verebilirim eşime nasil dondurebilirim

16 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Aslı nerde aslı, hemen gelsın bu adama tatlı dılle yagla balla nasıl konusulur anlatsın

Hemen gıt evden hemen uyustueuxu dıyosun ya o maddeyı kullanan anasının kafasını kesti gecen lutfen hıcbıyere gıtmesen devlete sıgın
(8,890 puan) tarafından
Adresini bilsem ilk işim sosyal hizmetleri devreye sokmak olur
(9,626 puan) tarafından
Lütfen bana kızmayın ama bu adam ne yapsa hak diyesim geldi
(6,441 puan) tarafından
Aynen öyle anca eve geri döndürme peşinde neler izliyoruz para bulamayınca takı eşya sonra eşini kızını satan allah korusun inşallah kız değildir evladı diyicemde kızıda kalmadı sapkınlığın
(9,626 puan) tarafından
Ben uyuşturucu kullananların hikayelerini cok dinliyorum hepsi önce esrarla başlamış sonra tatmin olamayınca en ağır uyusturuculara yönelmişler,eminim bu yorumları okuyosundur o hikayelerde kullanan kişilerin uyusturuculu hayatını annesine babasına karısına çocuğuna o kafayla nasıl davrandığını nasıl eziyet olduğunu bi izle ondan sonra çocuğun babasıyla mi yoksa babasız mi büyüsün onu daha iyi anlarsın ama senin korkun çocuğunun babasız büyümesi değil bosanirsam kapıda kalırım korkusu var o yüzden cocugu bahane ediyosun
(7,036 puan) tarafından
En kısası dan ben sana anlatım dinlemeye de gerek yok yaşadık gördüm biliyorum amcamdan önce esrar diye başladı babamlar önünü almadı aman bişi olmaz içer brakir dediler en son hatırladığım da uyusturucu krizindeydi vücudunda vuracak yer kalmadığı için kafadaki damarlardan vuruyordi sonra şer şefik bir tenha yerde cesedi çıktı
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Uyuşturucuyu kullanan kocanken hatayı kendinde mi buluyorsun.  Yazık böyle bir ortamda büyüyen çocuğa.  Kocamcılığı bırak da önüne bak. 
(6,441 puan) tarafından
Bide hap değil esrar yazmış kızanlara farkeden bişey var sanki
(7,036 puan) tarafından
Bende ona şaşırdım ya bugün esrarla başlar yarın kokayim eroyine bonzaiye kadar çıkar bu
tarafından
Üzüldüğüm tek kişi çocuk,  bir çocuğun da hayatı sorumsuz aile yüzünden mahvoldu.  Çocuklarımızın  aynasıyız, bizden ne görüyorlarsa onu yaparlar.
(6,441 puan) tarafından
Aynen öyle canım rabbim doğru yoldan ayırmasın kendi hayatı bakalım ne olacak
0 oy
tarafından
Eşin uyuşturucu kullanıyor ve sen dondurmeye calisiyon niye kurtulmak istemiyorsun öyle birinin sana eşlik çocuğuna babalık mi yapmasını bekliyon tedavi kabul etmiyorsa boşan gitsin kaynanada anlat olan biteni
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Uyuşturucu kullanıyor diyorsun kardeşim ne güveni anlat ailesine neden sakliyorsun insanlar uyuşturucu yüzünden neler yapıyor canının çocuğunun canının hiç mi kıymeti yok 
0 oy
tarafından
Bırak gitsin sende bi ortalığı kaldır hem uyuşturucu kullanıyor hem elinde para yok adam sizi düşünmüyor belli ki 40 tl ye ne gelir Allah aşkına 

Yahu biz mi tuhafiz evde olsa bile günlük en az 100 tl harcanıyor mutlaka 
0 oy
(227 puan) tarafından
Allah aşkına eşin kullaniyo kafasını sen mi yaşıyorsun ? Hah dedim tam aferin kiza bosaniyo dedim bi baktim nasil dondurebilirim yazmışsın.. sen kendini döndür bacım o yol yol değil kolundaki ceyregi evladinin rizkini alan bagimli olan adamdan bu ot bile olsa ne bekliyosun ?
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Niye dönmesini istiyorsun ki madde bağımlısı bir adamın bırak ne yaparsa yapsın annesine babasınada söyle hatta kendi ailene bildir durumu sahip çıksınlar sana madde etkisinde seni de bebeğinede zarar vere bilir yapma ya bu kötülüğü kendinede bebeğinede 
0 oy
(499 puan) tarafından
Bu neyin kafası bacım adam seni istemiyorum demis, kolundaki alıp seni 5 parasiz cocugunla bırakmış hic umrumda olmamışsınız üstüne uyusturucu içiyor hala nasıl dondurebilirim derdindemisin. Ya o cocuga yazik ailen sahip çıkmıyorsa devlete sığın bugun sizi düşünmeden bırakıp giden adam yarin neler yapar bilemezsin madde bağımlılığı hafife alinacak birsey degil. 
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Canım 40 TL ile bir de cocuk var gizleyerek hiçbir şey yapamazsın mutlaka birinden destek alman gerekiyor :/
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Yanı yansıtsan nolcak sucun varsa nolcak ogulları uyustuvu bagımlısı bundan buyuk kabahat ve suc
0 oy
(8,890 puan) tarafından
Cnm sen iyi misin aklın başında mı esin olacak adam uyuşturucu kullanıyor üstelik senin ve çocuğunun rizkini o zıkkıma veriyor altininj paranı alıyor ve sen hala onu nasıl döndürürüm mu diyorsun hadi seni dövse zarar verse seni öldürse bosver diyecem ama diyemem  kesinlikle varsayalım kendinden geçtin çocuğuna zarar verse ne halt etcen acaba sen iyi misin lütfen saçmalama ve kendine gel 
0 oy
tarafından
Sen böyle düşünmeye devam et, evet hata sende çok haklısın valla,hem de hatanın en büyüğü 
0 oy
tarafından
Kimselere boşan demek istemem de adam uyuşturucu için parasız bıraktı gitti diyorsun ya inşallah boşanın ne diyim yazık yavruya. Kocanın dönmesini değil de canını hatta çocuğunun canını düşün sen 
0 oy
(14 puan) tarafından
Eşimi nasıl donderebilirimmi yazmissiniz sanırım yasadiklarinizdan dolayı mantıklı dusunemiyorsunuz gibi geldi bana burda benim nacizane fikrim uyuşturucu kullanan biriyle olmaz ha ben eşimi çok seviyorum eşimde madde kullanmayı bırakmak istiyor diyorsanız ona göre hareket etmelisiniz bence bu durumu tek başınıza cozmeniz zor eşinizin ailesi ile konuşmalı ve destek almalısıniz uyuşturucu konusunda işim gereği çok kişiyle görüştüm ve bırakıp gerçekten hayatını değiştiren insanlar var evet kolay olan bu tür insanlari dışlamak ve yanlız bırakmak ama bu tür insanlar topluma kazandırılabilir 
0 oy
(278 puan) tarafından
Ya herkes beni linclemis evet uyuşturucu kullanması iyi değil ama ben annemden  babamdan ayrı buyudum çocuğumunda öyle olmasını istemiyorum ztn bosansam bebeği diyor ki vermeyiz babaannesi bakar karnını doyurur ve ben asla yapmam çocuğumdan ayrı kalmam babasız da büyüsün istemem çünkü bnde büyüdüm ve pskolojik olrak çok kötü oluyo çocukken ozwllikle
(9,626 puan) tarafından
Bence senin psikolojin kesinlikle yerinde değil,uyuşturucu kullanan bi adamın yanında sirf babasiz kalmasin diye çocuk büyütmek ne kadar akılsızca bi durum farkindamsn,madde kullanip kendini kaybeden bi insan baba olabilir mi o çocuğun o adamın yanında psikolojisi normal olabilicekmi,biraz empati yeteneğini kullan,baban uyuşturucu kullanip evini anneni çocuklarını ihmal etseydi o babanın kızı olarak mı büyümek isterdin yoksa babasız olmayı mı tercih ederdin,sende biran önce tedavi ol ve kurtul bu düşünceden
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Bacı torumlara baktimda esrar uciyor diyorsun sen esraari sigaramı sanıyorsun o da kafayı uçuruyor hapta brugun esrar ile başlar sonunu hayal bile edemeyeceği yerlerde çıkar o bebeğe yazık al bebeni kafanı topla çık git o evden cebinde 40 TL ile ne yapacaksın bir başına kaynanan kayın atan bilmiyormu içtiğini ses etmiyorlar mı yada sana destek olmuyirlarmi ya

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 113 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Ogluşumm❤ (517 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 453 göst.
16 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Toprak48 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 512 göst.
12 Mayıs 2022 Aile kategorisinde aden9090 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 450 göst.