0 oy
259 göst.
Diğer kategorisinde (866 puan) tarafından
Hanımlar sizde bişi alırken tedirgin oluyormusunz pişmanlık oluyormu bunu niye aldm ki diyormusunz, Allah için eşim aldığıma ettiğime hiç laf etmez pazar parası isterim 50 TL o verir 100 TL e laf etmez ama ben bişi alırken çok telaş ediyorum birden sıkıntı çöküyor bunu niye aldm şimdi gerçekten gerek varmıydı diye  bekarken de öyleydim Bi eşarp alıcam 40 yere bakar en ucuzunu bulup alsmda böyle hissederdim,  niye böyle  oluyo hep böyle bu yüzden alış veriş yapmak istemiyorum, 

17 Cevaplar

+1 oy
(119,345 puan) tarafından
aldiklarimdan pisman olmuyorum aklim alacaklarimda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende de o durum var hep. Kendi param olmasına rağmen hep ne gereği vardı aldın ki diyorum. Bir de bende aldığımı kullanmama huyu var o yüzden biraz da vicdan yapıyorum sanırım. 
(866 puan) tarafından
Aslında gerekli şeyler almaya özen gösteriyorum ama eve gelince bişi oluyo bana çok mıçu pahalya aldm niye aldm kendi kendimi yiyorum
0 oy
tarafından
Şimdiye kadar hiç olmadı 
0 oy
tarafından
Ben yok. Başkası mudahele ederse rahatsız oluyorum.Gereksiz fikir bildirirse.
0 oy
tarafından
geçen gün 900 tllik kıyafet alışverişi yaptım tessttür kıyafetler aldım ihtiyacım vardı çünkü yaz geliyor ve giyecek pek birşeyim kalmamıştı boy elbiseler aldım 2 tane de başörtü çanta falan..içim acıdı o parayı öderken..iptal etmek bile geldi içimden ama o parayı kıyafet için biriktirmiştim zaten
(866 puan) tarafından
Gerçekten giyecek bişiyşm kalmadı yazlık hep çamaşır suyu azizliğine uğradım kıyafete bile bakıyorum benlik ama almaya glnce Bi hal oluyor bana, bitek oğluma alırken düşünmüyorum bu kadar
tarafından
yaz için ayrı kış için ayrı almak zorundayız cnm..ben 10 yıllık evliyim ilk defa kıyafete bu kadar para verdim
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yok hic demiyom boyle
0 oy
tarafından
Bnde olmadı kız öle bişey hiç
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Gerekli seyleri aldiginda neden oyle dusunuyorsunki fuzuli yere olsa neyse:)
(866 puan) tarafından
Bilmiyorum psikolojik mi anlamadm dert ediyorum kendime
(13,825 puan) tarafından
Olabilir belkide ...yani yok yere se harcamiyorsun ihtiyac aliyorsun dert etme kendine oyuzden:)
0 oy
(267 puan) tarafından
Evet canım bazen pişmanlık geliyor bu pişmanlık genelde elimiz dar iken geliyor. Maddi sıkıntısı olmayanlar yaşamaz diye düşünüyorum  15 haftalık gebeyim biraz kilo aldım yan komşum niye hamilelik almıyosun hamile pantolonu al cart curt dedi bugün. Alamam giyeceklerim var daha erken ilerde alırım ihtiyaç olursa dedim. Nedense çok şaşırdı ben çeşit çeşit almıştım diyo bide.  5 6 ay sonra giyemeyeceğim seylere para vermek istemiyirum alsam kesin pişman olurim 
(866 puan) tarafından
Ben hiç almamıştım picama tarzı şeyler giydim gerek yok diye alammışfm
0 oy
tarafından
Bende öyle değilde. Hemen fiyatı a bakıyorum takıntı olmuş resmen
0 oy
tarafından
Bir zaman bende öyleydim... Kiyamiyordum ... Baktım yemedigim mali yiyorlar ben kiyamezken .... Sonra saldım isterse 3 milyar tutsun alacaklarım mesal alıyorum hiç gözüme gelmiyor çünkü yaptığım tasarrufun parası başkasına gidiyor 
(866 puan) tarafından
Bizde öyle Bi durum yok
tarafından
İyi o zaman
0 oy
tarafından
Hiç olmuyorum daha almadığıma oluyorum. 

Almadım da ne oldu sanki 
0 oy
tarafından
Yooooooo niye pişman olamki
0 oy
tarafından

Ben hiç pişman olmuyorum ama eve gelince neden diğerini de almadım derim:D

0 oy
(3,357 puan) tarafından

Ben hep birşeyler alacağım derim bakarım bakarım fiyat araştırması yaparım seçtiklerimi eşime gösteririm tamam al der tam sipariş ver yazısına tıklarken böyle bi şey oluyor vazgeçiyorum niye bu kadar parayı harcayım ki diyorum adam delleniyor sonra:Dama ne yapayım düm düz tunik bile 100-150 TL olmuş tesettür giyim çok pahallı ya

0 oy
(8,328 puan) tarafından
Annen baban harcadıgın paraya karısır mıydı 
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Kendim calisirken herşeyi alıyordum fakat alınca pişman oluyodum keşke almasaydim diye ama koca parasıyla alınca pişman olmuyorum pek neden bilmiyorum ama 

İlgili sorular

+1 oy
32 cevap 417 göst.
0 oy
8 cevap 170 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde YAVRULARIMM (2,452 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.

380,272 soru