0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde (2,821 puan) tarafından
Kızlar bnm 5. 000 TL kadar birikmişim var üstünü eşime tamamlatıp bilezik tarzı altn mı yapsam yoksa oğlumun banka hesabı var altın direk oraya mı yatırsam kararsızım cebte durunca biticek ne olduğu belirsiz olucak değerlendirmem lazım acil şekilde sizce hangisini yapayım :) 

2 Cevaplar

0 oy
(9,043 puan) tarafından
Ben biriktirip gram altın alıyorum canım 5 bine bilezik olmaz olursa da çok ince hediyelik olur gram altın alabilirsin 
(2,687 puan) tarafından
Bende gram altin al demek icin gelmistim ama saklamak zor olur bilezigi de takarim.derseniz o ayri bide bilezikte işlemeydi ustalikti gene uc bes kesiyolar gramda zarariniz olmaz en azindan
(2,821 puan) tarafından
Oğlumun altın hesabı var aylık oraya atıyorm bunu farkında olmadan biriktirmişim gün parasında eklendi 5.000 TL olunca dwğerlensin dedm, ozmn hesaba atsam da olur evde saklamak zor cidden
(2,687 puan) tarafından
Parayi koyunca unut orda bizim paramiz yokkiiiiii deee :)) bizde oyle birikmis yok ama elime para gecse koca denen vatandas onu yemeden rahat etmez :))
(2,821 puan) tarafından
Bende eşime derim bana verdiğin i unut misal pazar içşn market için para verr ee vermiştim der bidaha isteyince bnde unut derm, öyle olmuyor ya evden çıkarmam lazm :))))
-Reklam-
0 oy
(3,675 puan) tarafından
Altın yükselişte su an almak için geç kalmış olabilirsin borsaya yatir
(3,675 puan) tarafından
Gecenlerde 940 lara düştü yanlış hatırlamıyorsam ama senin hali hazırda hesabın varmış zaten oraya at
(2,821 puan) tarafından
Şmdi baktm 980 olmuş gram, yarn gidip hesaba atıcam orda kalsn :)
(3,675 puan) tarafından
Aynen canm ne güzel kız farketmeden nasıl birikmiş öyle:)
(2,821 puan) tarafından
Eşimn verdiği pazar parasından gün ehirmiştim onun parası çocuğa harçlık yolluyorda babam öyle baktm buakdar olmuş yazık dedim boşa harcanmasın
(3,675 puan) tarafından
En güzelini yapmışsın canım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 735 göst.
21 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 100 göst.
0 oy
6 cevap 160 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Lavintuba (450 puan) tarafından soruldu
0 oy