0 oy
105 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından
Kızlar 3 aylık bebeğim var  bebeklerde covid belirtileri bilginiz varmı ? 

Varsa oğlumda ihsal var az öksürük . Hırıltı burnu tıkalı makinayla çekiyorum . Ve huzursuzuz ihsal fark ediyorum dün geceden beri . Bu covid belirtisi midir . 

Bende ise halsizlik karın ağrım var terliyor gibiyim böyle baş ağrım var vücudum böyle ağrıyor boğazımda ağrı var  midem bulanıyor burnum tıkalı öksürük ve sabah hapşırma burun akinti ihsal yok 

Kızlar ben covid hiç olmadim bilgi almak istiyorum korkuyorum covid geçiren varmı acaba şüphem doğrumu COVİDMİYİM napmak lazim

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
geçmiş olsun . gözüne vitamin gibi gözüken ne olsa ye
(14 puan) tarafından
COVİDMİYİM bilmiyorum ama . Şüpheleniyorum doğrumu şüphelerim onuda bilmiyorum
tarafından
test yaptırın. Bolca meyve c vitamini turuncu giller tüket.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsn canm kızım 11 aylıkken geçirdik kızımda ateş kusma boğaz enfeksiyonu vardı bnde ağır grip vicud ağrısı ve tat koku hiç yoktu 
(14 puan) tarafından
Netten baktım ihsal diyor bilmiyorum bebeklerde bende bişey yedim mesala pilastik geldi kokuusu böyle tavuk kokusu aldım tiksindim yediğim acı geldi gibi ağzımda tat yok resmen
tarafından
Test verin canm . Benm kızım isal olmamıştı bilmiyorm
0 oy
(2,521 puan) tarafından
Covid olunca ishal olmuyor diye biliyorum ama şimdi çocuklar da farklı bir hastalık varmış o olmasın aman dikkat et geçmiş olsun
(14 puan) tarafından
Neymiş o kuzum
(2,521 puan) tarafından
Bilemiyorum ki canım burda postlar da okuyorum rota virüsü sanırım tam emin değilim ama ishal falan yaptığını okudum
0 oy
tarafından
Biz ailecek covid geçirdik. Ama bunları hiç yaşamadık. Çocuklar genelde ateş ile geçiriyor. Büyüklerde ateş, vücut ağrısı boğaz ağrısı sıtma gibi. Siz covid degilsiniz , bu aralar başka bir salgın var muhtemelen o

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 156 göst.
0 oy
34 cevap 487 göst.
0 oy
0 cevap 196 göst.
25 Ocak 2021 Aile kategorisinde Berivannnnnn (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 559 göst.
12 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu

379,428 soru

11,357,613 cevap

34,835 kullanıcı

...